Popularne programy

Program Pathway jest rocznym wprowadzeniem do programu studiów i przygotowuje studentów do wejścia na uniwersytet. Programy te szkolą studentów w szerokim zakresie przedmiotów, takich jak sztuka, nauki humanistyczne, biznes, nauki biologiczne i przyrodnicze, inżynieria, technologia, nauki przyrodnicze, a nawet więcej. Poza tym, programy Pathway pomagają międzynarodowym studentom rozwijać płynność mówienia i pisania po angielsku, jednocześnie kończąc wybrane, posiadające kredyt, zajęcia akademickie. Plany są zasadniczo skierowane do studentów, którzy nie mają odpowiednich wyników testu z języka angielskiego, aby uzyskać wstęp za pośrednictwem tradycyjnych tras. Różnorodność różnych programów ścieżek może być przytłaczająca - nie pozwól, aby Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie, patrząc na najbardziej popularne ścieżki wymienione poniżej.

Newly added Pathway Programs

Bournemouth & Poole College

Międzynarodowy dostęp do uniwersytetu

Listopad 30, 2018
Zaprojektowany specjalnie dla studentów zagranicznych, program International Access to University to program przygotowujący do studiów licencjackich na osiem kierunków tematycznych: Sztuka i design, Studia biznesowe, Informatyka, Nauki humanistyczne, Media, Muzyka, Performing Arts and Science.

TasTAFE

Dyplom z informatyki (program Pathway )

Październik 10, 2018
Nauczyciele TasTAFE ściśle współpracują z przemysłem, aby zapewnić nauczanie odpowiednich, praktycznych umiejętności praktycznych prowadzących do uzyskania zatrudnienia. Studenci zdobędą szereg praktycznych umiejętności programowania, tworzenia sieci, bezpieczeństwa cybernetycznego, świadczenia usług, obsługi klienta i rozwoju sieci.… [+] [-]

Washington State University

Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie nauk społecznych / humanistycznych

Wrzesień 13, 2018
Międzynarodowy rok pierwszy w dziedzinie nauk społecznych / nauk humanistycznych przygotuje Cię do rozpoczęcia następnego semestru studiów licencjackich na Washington State University . Po pomyślnym ukończeniu Międzynarodowego Roku Pierwszego i spełnieniu wymagań uniwersyteckich dotyczących przyjęcia na studia licencjackie, możesz przystąpić do następnego s… [+]emestru studiów licencjackich na Washington State University . To przejście z programu INTO WSU do programu studiów wyższych nazywa się progresją. [-]

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest program ścieżki

Co to są programy ścieżki?

Co to są programy ścieżki? Wiele instytucji edukacyjnych na całym świecie oferuje ścieżki, które pomagają studentom zagranicznym ukończyć wybrane, nagradzane zajęcia akademickie, aby mogły być dopuszczone na poziomie uniwersyteckim. Często uczniowie rozwijają swoją biegłość w mówieniu i pisaniu języka angielskiego lub języka nauczania danego kraju. Program nauczania jest ogólnie skierowany do uczniów, którzy nie mają odpowiednich wyników testów w języku angielskim, aby uzyskać wstęp za pośrednictwem tradycyjnych tras. Poza tym niektóre programy oferują wybraną grupę zajęć dla studentów, którzy potrzebują taniej opcji, aby powrócić na studia lub rozpocząć naukę. W niektórych przypadkach zdobyte kredyty mogą zostać przekazane w celu uzyskania certyfikatu online lub dyplomu za pośrednictwem szkoły sponsorującej. Zajęcia mają tendencję do uruchamiania przez jeden rok akademicki. Programy te są często wynikiem współpracy między szkołą sponsorującą a instytucją finansową, np. Zewnętrznym właścicielem opcji INTO.

Jakie są zalety korzystania z programów ścieżek?

Dlaczego programy ścieżek są ważne? Te podstawowe opcje zapewniają rozwiązania niektórych problemów, przed którymi stają studenci, którzy mają trudności z uzyskaniem dostępu do szkolnictwa wyższego. Na przykład, programy ścieżek mogą wypełnić lukę gotowości dla niektórych uczniów, poprzez zapewnienie nauki języka i kultury dla uczniów z angielskim jako drugim językiem. Takie plany umożliwiają również osobom z wielu sektorów wejście na uniwersytet. Na przykład zawodowiec może być w stanie ukończyć lekki kurs przedmiotów akademickich, które wzmocnią umiejętności potrzebne do rozpoczęcia kariery zawodowej. Te opcje pomocy zwiększają zaufanie uczniów do ukończenia pracy i wykonywania zadań wspólnych w programach uniwersyteckich poprzez poprawę umiejętności pisania, komunikacji i zarządzania czasem, niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w szkolnictwie wyższym.

Jakiego rodzaju kariery można się spodziewać w programach ścieżki?

Programy ścieżki mają na celu pomóc uczniom przygotować się na dyscyplinę i koszty szkolnictwa wyższego, tworząc rok założenia, z którego studenci mogą przejść do konkretnego programu studiów wyższych. Po zakończeniu tego kursu, jeśli student nadal zdobywa tytuł licencjata, może to otworzyć drzwi do wielu karier. Na przykład często wymagany jest czteroletni stopień, aby zostać nauczycielem szkoły podstawowej lub menedżerem sprzedaży. Inne wysoko płatne kariery dostępne dla osób z dyplomem licencjata od dyrektorów biznesowych do programistów komputerowych do grafików.

Kiedy zdobyć programy ścieżki?

Studenci zazwyczaj przyjmują te programy jako prekursorów lub na początku studiów licencjackich, po ukończeniu szkoły średniej. Ile lat są programy ścieżki? Zazwyczaj trwa trzy terminy, aby uczniowie doszli do końca swoich kursów.W niektórych szkołach oznacza to uczęszczanie na zajęcia przez trzy semestry, chociaż liczba semestrów lub kwartałów różni się w zależności od szkoły i kraju. Po pomyślnym ukończeniu zajęć uczniowie powinni być gotowi, aby przejść do drugiego roku wybranej przez nich ścieżki studiów.

Gdzie można wziąć programy ścieżki?

Ścieżki są stosunkowo nowe dla szkolnictwa wyższego, ale istnieją podstawowe opcje pojawiające się w USA, Wielkiej Brytanii, Australii i na całym świecie. Zbiory klas są często wykorzystywane przez uniwersytety, aby zwiększyć liczbę studentów zagranicznych. To dobra wiadomość dla studentów, którzy chcą uczęszczać do szkoły poza swoim krajem, zwłaszcza jeśli znają język angielski i mogą skorzystać z dodatkowej pomocy językowej. Wiele prac, które należy wykonać w związku z programami związanymi ze ścieżkami, jest dostępnych online. Aby ukończyć zajęcia, uczniowie mogą potrzebować stałego dostępu do komputera i Internetu.

Ile kosztuje przyjęcie programu ścieżki?

Całkowity koszt uczestnictwa w programie ścieżek różni się w zależności od szkoły i kraju. Niektórzy uczniowie mogą zauważyć, że na ich zdolność do ukończenia niezbędnych zajęć może mieć wpływ koszt innych nieprzewidzianych opłat.

Jakie przedmioty są dostępne w programie ścieżki?

Jako podstawowy program nauczania, kursy ścieżek obejmują na ogół pisanie podstawowe, wprowadzenie do finansów osobistych, nauki, muzyki i / lub niektórych zajęć z umiejętnościami życiowymi. To może się różnić w zależności od szkoły. Niektóre uniwersytety mogą na przykład obejmować kursy dotyczące umiejętności edukacyjnych, takich jak sporządzanie notatek i pisanie na klawiaturze lub korzystanie z komputera. Po ukończeniu kursów uczniowie mogą ubiegać się o czteroletnią ścieżkę i przekazać swój podstawowy certyfikat jako pierwszy rok z tej serii zajęć.

Jakiego rodzaju są oceny programów dotyczących ścieżek?

Aby pomyślnie ukończyć programy ścieżki, uczniowie zazwyczaj muszą wykonywać różne zadania. Może to obejmować uczęszczanie na określoną liczbę osobistych spotkań lub zajęć online. Oczywiście, uczniowie powinni także planować ukończenie przydzielonych zajęć i zdobyć pozytywne oceny z egzaminów w miarę postępu kursu. Każdy plan może mieć oceny dostosowane do zajęć, w oparciu o szkołę i sponsora.

W jaki sposób programy ścieżek porównują się do innych stopni?

Ścieżki są często uważane za podstawowe plany programów nauczania. Te serie kursów można porównać do programów licencjackich, programów przygotowawczych lub lat fundacyjnych. Na przykład student może uzyskać certyfikat zarządzania biznesem przez szkołę online, aby rozpocząć naukę na studiach. Te internetowe kursy certyfikatów często zawierają cyfrowe lekcje i podręczniki, a wsparcie dla klasy jest ogólnie dostępne online lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.Innym sposobem, w jaki studenci korzystają z programów przygotowawczych i fundacyjnych, jest rozwijanie umiejętności niezbędnych do uzyskania pracy lub zaawansowania ścieżek kształcenia. Większość programów ścieżek zapewnia ogólne studia pisemne, matematyczne i inne przedmioty podstawowe, ale niektóre kursy ścieżek są czasami charakterystyczne dla określonego kierunku studiów, takiego jak rachunkowość lub nauki polityczne. Pierwszy rok zajęć w klasie Associate zazwyczaj obejmuje kursy kształcenia ogólnego, ale do drugiego roku kursy są bardziej specyficzne dla danego stopnia. Associate of Arts w Business and Management zazwyczaj zagłębia się w kursy takie jak ekonomia i najlepsze praktyki biznesowe, a Associate of Science in Nursing zapewnia wiedzę medyczną. Ten rodzaj specjalizacji nie występuje w programach fundacyjnych, ale raczej ścieżka przygotuje ucznia do zapisania się na stopień Associate.

Jak zastosować się do programów ścieżki?

Zbadaj dostępne programy ścieżki oferowane na całym świecie, aby wybrać najbardziej odpowiedni dla ciebie. Po uzyskaniu tych informacji skontaktuj się z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz informacyjny bezpośrednio na profilu szkoły.