PPL (A) licencji pilota

Ventum Air Flight Academy

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

PPL (A) licencji pilota

Ventum Air Flight Academy

d

Zgodnie z FCL The PPL (A) Private Pilot Licence można uzyskać poprzez szkolenia, które zaczyna się od kursu teoretycznego. Kurs teoretyczny dostarczy Ci wszystkich niezbędnych wiedzy lotniczej. Ukończenie tego kursu jest obowiązkowe przed przystąpieniem do szkolenia praktycznego. Jest to również pierwszy krok w tworzeniu swoje marzenia o lataniu marzeń.

Zgodnie z europejskimi standardami i przepisami, wyrażone w FCL, kształcenie teoretyczne obejmuje informacje dotyczące prawa lotniczego, zasad lotu, nawigacji i radia nawigacji, meteorologii, budowy płatowca, wydajności i konserwacji, planowania lotu oraz bezpieczeństwa wykonywania lotu, pilotażu zasady, komunikacji lotniczej, możliwości i ograniczenia ludzkiego ciała, a także wiele innych kwestii, które pozwolą studentom na zapoznanie się z podstawowymi zasadami wykonywania lotu.

Nasza szkoła oferuje teoretyczne PPL (A) szkolenia w języku polskim i angielskim, w oparciu o program, który został zatwierdzony przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC), zgodnie ze świadectwem ATO w VENTUM Air. Program obejmuje 79 godzin samodzielnej nauki, koordynowane przez naszą platformę e-learning oraz 21 godzin wykładów, prowadzonych w czasie jednej trzydniowej sesji w siedzibie naszej szkoły. Szkolenie trwa 3 tygodnie i obejmuje dziesięć obiektów, zgodnie z FCL. Wnioskodawcy muszą być co najmniej szesnaście lat i mają pełne wykształcenie gimnazjalne.

Platforma e-learning została w pełni zintegrowana z programem szkolenia w ATO VENTUM Air. Zawiera ponad 900 stron materiałów dydaktycznych i pomocy w postaci prezentacji PDF i ponad 400 stron dodatkowych materiałów, jak również bank 2200 pytań egzaminacyjnych wraz z prawidłowymi odpowiedziami.

Na koniec szkolenia, studenci złożenia egzaminu wewnętrznego.

Ci, którzy przechodzą będzie uzyskać certyfikat, na podstawie których zostaną one dopuszczone do praktycznej części szkolenia. Certyfikat ten jest uznawany przez wszystkich członków JAA Wspólnych Władz Lotniczych.

Po przejściu egzaminu wewnętrznego, studenci są oferowane 30-minutowy lot wprowadzający z instruktorem. Te 30 minut w powietrzu, pierwszego startu, pierwszy zakręt, pierwsze lądowanie, pozostanie w pamięci na bardzo ......... bardzo długi czas.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Polski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
3 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Polska - Warsaw, Masovian Voivodeship
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Polska - Warsaw, Masovian Voivodeship
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą