PATISSERIE I CUKIERNIA POZIOM 3 DYPLOM

Informacje ogólne

Opis programu

Umiejętności piekarnicze są bardzo poszukiwane w przemyśle spożywczym i napojowym. Jako piekarz będziesz korzystać z różnych metod produkcji chleba i wyrobów cukierniczych. Jeśli pasjonujesz się jedzeniem i lubisz pieczenie, może to być zawód, którego szukasz. Będziesz potrzebował dobrych umiejętności numerycznych do ważenia i odmierzania składników. Tutorzy wnoszą cenne doświadczenie branżowe do nauki oraz bogatą wiedzę i umiejętności. Skorzystasz z powiązań z jednymi z najlepszych producentów pieczywa i wyrobów cukierniczych, w tym z Morris Bakery i Hovis. Nasze kursy praktyczne zapewniają wiedzę, umiejętności i kwalifikacje niezbędne do zapewnienia zatrudnienia w branży spożywczej.

Będziesz rozwijać swoje specjalistyczne umiejętności w zakresie ciast i cukiernictwa w naszej standardowej kuchni, ucząc się w wysoce innowacyjnym środowisku, w którym aktywnie zachęca się do kreatywności i entuzjazmu. Ten zaawansowany dyplom cukierniczy i cukierniczy pozwoli Ci rozwinąć współczesne techniki wytwarzania produktów z ciasta fermentowanego, petit fours, past, deserów, czekolady i cukru. Wywołamy w Tobie również gastronomię, pisząc krytykę odwiedzania różnych restauracji.

Dyplom poziomu 3 w zaawansowanej profesjonalnej kuchni (kuchnia i spiżarnia) i / lub zatrudnienie w branży.

Będziesz potrzebować munduru i zestawu / noży, które są zgodne z zasadami ubioru zawartymi w programie nauczania.

Będziesz potrzebować pomyślnego ukończenia poziomu 2 z przedmiotu oraz matematyki lub języka angielskiego w klasie 4 do wejścia.

Ostatnia aktualizacja Sty 2021

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Wigan & Leigh College has a long-standing history of providing you with quality education and training. This has been achieved through exceptional teaching, support, and guidance over an extensive ... Czytaj więcej

Wigan & Leigh College has a long-standing history of providing you with quality education and training. This has been achieved through exceptional teaching, support, and guidance over an extensive range of academic, vocational, technical, and apprenticeship courses. Pokaż mniej