Oxford Direct Enrollment Course - St. Catherine's College

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

oxford

Dlaczego Oxford?

Wyobraź sobie, że siedzisz w klasie i słuchasz swojego profesora, który wykłada o sztukach Szekspira lub o polityce Winstona Churchilla. Ale nie jesteś na uniwersytecie domowym - uczysz się w Anglii, gdzie żyły te słynne postacie. To Twoja szansa na studia na jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie: University of Oxford.

Co będziesz studiować

Nasz program oferuje możliwość bezpośredniego zapisania się do St. Catherine's College, jednej z 38 samorządowych uczelni, które razem tworzą University of Oxford. Według Times Higher Education uniwersytet w Oksfordzie w 2019 r. Znalazł się na pierwszym miejscu na świecie.

Ciesz się studiowaniem na jednym z najstarszych uniwersytetów na świecie - nauczanie istniało tutaj w jakiejś formie już w 1096 roku. Obecnie Oxford ma całkowitą populację studentów liczącą ponad 20 000, z ponad 140 narodowościami reprezentowanymi w jego ciele studenckim, i jest renomowana siedziba nauki i tradycji. Studenci uniwersytetu w Oksfordzie są zróżnicowani, podobnie jak profesorowie - około 40% kadry akademickiej uniwersytetu to obywatele krajów innych niż Wielka Brytania.

Masz okazję uczęszczać do St. Catherine's College na semestr jesienny, semestr wiosenny / letni lub pełny rok akademicki. Podobnie jak wszystkie uczelnie w Oksfordzie, St. Catherine wykorzystuje system edukacji samouczków. Pozwala to wybrać wysoce spersonalizowany kierunek studiów na podstawie wcześniejszych zajęć w macierzystej instytucji i zainteresowań akademickich. Spotykasz się regularnie z nauczycielem, samodzielnie lub z innym uczniem, aby omówić pracę pisemną przygotowaną na każde spotkanie. Te samouczki są uzupełnione wykładami.

Życie codzienne

Miasto Oxford będzie Twoją klasą. Ciesz się tętniącym życiem życiem intelektualnym i społecznym, które Oxford ma do zaoferowania. Poznaj kamienne budynki miasta i klasyczne kolegia w stylu klasztornym, które są zintegrowane z tkaniną centrum miasta. Poznaj wykładowców i studentów z całego świata, którzy mieszkają i pracują w tym pięknym mieście.

Chcemy, abyście czuli się jak w domu w Oksfordzie, więc robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc wam zintegrować się z życiem w mieście. Od zakwaterowania do wydarzeń kulturalnych, naszym zadaniem jest upewnić się, że możliwe jest najlepsze, najbardziej autentyczne doświadczenie za granicą.

Naukowcy

Misja IES Abroad jest prosta: zapewnić ci najlepszy możliwy program studiów za granicą - który obejmuje najwyższej jakości doświadczenia akademickie i kulturalne. Właśnie dlatego współpracowaliśmy z St. Catherine's College na University of Oxford.

Środowisko akademickie

Edukacja uniwersytecka w St. Catherine's oparta jest na systemie samouczków. Zazwyczaj masz dwa wykłady na tydzień dla każdej klasy i jeden samouczek lub spotkanie w małej grupie, na które masz przygotować listę lektur i tematów do dyskusji. Oczekuje się, że oprócz godzin lekcyjnych, laboratoryjnych i ćwiczeń, poświęcisz znaczną ilość niezależnych badań.

Ze względu na wysoki rygor akademicki tego programu do uczestnictwa wymagany jest 3,85 GPA (z 4.0). Catherine czasami uważa kandydatów z GPA nieco poniżej 3,85, którzy zawierają wyjątkowy zestaw esejów lub oryginalne i przekonujące oświadczenie osobiste. Święta Katarzyna nie będzie rozpatrywać kandydatów z GPA niższym niż 3,7.

Korzystając z dostępnych zasobów, musisz zaangażować się w obszerne, niezależne czytanie i badania pod ogólnym przewodnictwem nauczyciela. Sesje z samouczkami wymagają omówienia cotygodniowego czytania i eseju. Metodologia ta poprawia umiejętności uczenia się w zakresie krytycznej oceny i organizacji pomysłów. Uczą Cię ci sami nauczyciele, w ten sam sposób, i przestrzegasz tych samych standardów, co maturalnych studentów Oxfordu.

Kursy

Samouczek przed semestrem IES Abroad w Londynie

Aby upewnić się, że studenci jesienią i roku akademickiego otrzymają 15 punktów na semestr wymagany przez IES Abroad , potrzebujemy 3-punktowego samouczka przed semestrem w Londynie. Mieszkasz i studiujesz w Londynie przez trzy tygodnie przed rozpoczęciem semestru w Oksfordzie.

Ten niezależny samouczek opracowany z myślą o przygotowaniu do odniesienia sukcesu na uniwersytecie w Oksfordzie doskonali Twoje umiejętności retoryki ustnej i pisemnej. Pracujesz jeden na jednego z korepetytorami IES Abroad London (niektórzy z nich również uczą w Oksfordzie) i przestrzegasz tych samych standardów, co maturalnych studentów Oxfordu. Temat tego samouczka jest wybierany ze standardowych kursów IES Abroad . * W Londynie mieszkasz w rezydencji.

Studenci za granicą zazwyczaj składają wnioski na jeden lub dwa wydziały akademickie, a następnie wybierają kursy z tych i / lub innych wydziałów. Catherine's oferuje szeroki zakres dyscyplin.

Aby uzyskać więcej informacji na temat opcji kursów, odwiedź witrynę „CATZ”.

Wcześniejsi studenci IES Abroad wzięli udział w kursach takich jak:

 • Estetyka w Platonie
 • Rewolucja amerykańska
 • Literatura anglo-normańska
 • Ekonomia behawioralna
 • Genetyka behawioralna
 • Neuronauka behawioralna
 • Polityka brytyjska od 1945 r
 • Sygnalizacja komórkowa
 • Architektura komputerowa
 • Łacińska konfesjonał
 • Teoria etyczna
 • Globalna epidemiologia zdrowia
 • Historia filozofii chińskiej
 • Cywilizacja islamska / złoty wiek
 • James Joyce
 • Analiza makroekonomiczna
 • Biochemia metaboliczna
 • Polityka Bliskiego Wschodu
 • Neuropatologia
 • Prawdopodobieństwo
 • Radykalna teoria społeczna
 • Renesans, humanizm
 • Teologiczne rozumienie płci
 • Instytucje partnerskie
 • St. Catherine's College

St. Catherine's College, którego kamień węgielny położył Jej Królewska Mość Królowa 4 listopada 1960 r., Powitała pierwszych studentów dwa lata później. Chociaż St. Catherine's jest najmłodszym college'em w Oksfordzie, jest także jednym z największych z 450 studentami i 160 doktorantami, a także 70 stypendystami i wykładowcami.

Oprócz formalnych nauczycieli akademickich, St. Catherine's znana jest z zajęć pozalekcyjnych w muzyce, dramacie i sporcie, i jest ogólnie uważana za jedną z najbardziej przyjaznych i najbardziej otwartych uczelni w Oksfordzie.

Kampus

Budynki św. Katarzyny, znajdujące się we wschodniej części Oksfordu, są nowoczesne - w wyniku międzynarodowego konkursu wygranego przez znanego duńskiego architekta Arne Jacobsona. Szkoła została zaprojektowana jako nowoczesne odzwierciedlenie tradycyjnego Oxford College. W sercu uczelni znajduje się prostokątny kwadrat, którego boki otaczają pokoje studenckie zbudowane w tradycyjnym oksfordzkim formacie „schodów”, a jego końce składają się z jadalni i biblioteki.

Udogodnienia obejmują również duży pokój wspólny dla dzieci z wykopaliskami, salę telewizyjną i do gier, mały teatr i dom muzyczny. Na miejscu znajdują się także korty do squasha, siłownia i dom dla łowców. W pobliżu można także korzystać z boathouse i boisk do gry w rugby, piłkę nożną i hokeja na trawie.

Doradztwo

W bezpośrednim programie rekrutacji jesteś zapisany jako student na pełny etat w jednej z naszych międzynarodowych instytucji partnerskich. Nawet jeśli lokalna instytucja przyjmująca bierze udział w zajęciach, nadal jesteśmy tutaj, aby w pełni Ci pomóc.

Doradztwo

Wybór i bezpośrednie zapisywanie się na kursy zagraniczne może być mylące i przytłaczające - proponujemy doradztwo predykcyjne dostosowane do Twoich potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie wsparcia i wskazówek w całej aplikacji i procesie rejestracji.

Personel na miejscu

Jako student IES Abroad bezpośrednio zapisany na lokalnym brytyjskim uniwersytecie masz dostęp do IES Abroad London Centre i pracowników, którzy są specjalnie oddani Twoim potrzebom. Nasz personel na miejscu współpracuje z tobą i lokalną instytucją, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wymagań akademickich, warunków mieszkaniowych, samopoczucia i bezpieczeństwa.

Wsparcie

Nasze usługi wsparcia dla studentów zapisanych bezpośrednio są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci osiągnąć cele związane z nauką za granicą. Wiemy, że studiowanie za granicą jest przygodą i czasami możesz potrzebować pomocy lub po prostu kogoś, z kim możesz porozmawiać - dlatego nasz personel jest do Twojej dyspozycji.

Wycieczki terenowe

Choć przygoda zaczyna się w Oksfordzie, nasze wycieczki terenowe zabiorą Cię za miasto, aby poznać kulturę i tradycje kraju goszczącego. Te wycieczki są częściowo dofinansowane przez IES Abroad . Ponieważ wycieczki te zwykle wyruszają z Londynu, byli studenci Oxfordu również uznali za wygodne odwiedzanie niektórych miejsc niezależnie.

Kąpiel

2 dni | Tylko upadek

Odwiedź tajemniczy Stonehenge i starożytne rzymskie łaźnie w Bath. Podziwiaj kolekcję światowej klasy mody w Muzeum Mody i odkryj Centrum Jane Austen.

Cambridge

1 dzień | Tylko upadek

Odwiedź to historyczne miasto uniwersyteckie z malowniczymi uczelniami i łódkami (jak gondola) nad rzeką.

Życie codzienne

W Oxfordzie czujesz się jak w domu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby czuć się bezpiecznie i pod opieką. Niezależnie od tego, czy jest to program orientacyjny, który sprawia, że czujesz się przygotowany, mieszkanie dobrze zlokalizowane i wygodne, czy wycieczki terenowe, które zabierają cię z dala od utartych ścieżek - chodzi o nasze usługi dla studentów.

Orientacja

Studenci jesieni i roku akademickiego - program orientacyjny IES Abroad rozpoczyna się w Londynie i jest przeznaczony specjalnie dla studentów bezpośrednio rekrutowanych. Program orientacyjny wprowadza cię do świętej Katarzyny, twoich kolegów i do Londynu. Poznajesz także metody nauczania brytyjskich profesorów i zaczynasz swój 3-punktowy, przed semestralny samouczek.

Zgodnie z orientacją IES Abroad w Londynie, uczestniczysz w programie orientacyjnym w St. Catherine's, który obejmuje takie tematy jak zakwaterowanie, polityka akademicka, rejestracja, życie studenckie, podróże i bezpieczeństwo.

Wiosenni studenci - Leć do Londynu, zostań na noc i dołącz do orientacji IES Abroad w Londynie. Personel IES Abroad i usługi wsparcia oraz przygotowuje cię do przejścia do St. Catherine's. Następnie udaj się autokarem do Oksfordu, aby wziąć udział w orientacji św. Katarzyny, która obejmuje takie tematy, jak zakwaterowanie, polityka akademicka, rejestracja, życie studenckie, podróż i bezpieczeństwo.

Mieszkaniowy

W ramach bezpośrednich usług rekrutacyjnych IES Abroad oferujemy wszystkim studentom dobrze usytuowane, komfortowe zakwaterowanie, ponieważ samodzielne zapewnienie mieszkania może być trudne. IES Abroad oferuje opcje zakwaterowania odzwierciedlające lokalną kulturę studencką i spełniające nasze standardy bezpieczeństwa.

Bloki zakwaterowania - mieszkaj w kampusie w pokojach jedno- lub dwuosobowych ze wspólną łazienką. Gdziekolwiek to możliwe, IES Abroad i St. Catherine próbują sparować ucznia St. Catherine ze współlokatorem, jeśli wybierzesz pokój dwuosobowy. Wszystkie pokoje mają dostęp do Internetu.

Masz dostęp do podstawowych udogodnień kuchennych, a szkoła ma jadalnię na terenie kampusu, która zapewnia posiłki przez cały tydzień. Po przyjeździe wydawany jest dowód tożsamości ze zdjęciem, który jest pobierany za każdym razem, gdy jesz posiłek, i można go dodawać przez cały okres. Jesteś odpowiedzialny za załadowanie pieniędzy na własną kartę - posiłki nie są wliczone w koszt programu.

Podobnie jak wszystkie uczelnie w Oksfordzie, śniadanie, lunch i kolacja są przygotowywane na miejscu i podawane w jadalni o określonych porach. Posiłki są dostępne dla wszystkich zapisanych studentów, nie tylko mieszkańców mieszkających na terenie kampusu.

Rezydencja (tylko w jesiennym i akademickim samouczku przed semestrem i tylko w orientacji wiosennej) - Ta rezydencja dla studentów znajduje się w centrum Londynu. Ty i inny student dzielicie pokój z łazienką i dostępem do wspólnej kuchni lub aneksu kuchennego.

W całym budynku znajduje się pralnia i dostęp do Wi-Fi, a także dostęp do centrum fitness. Posiłki nie są wliczone.

Zajęcia dodatkowe

Kluby uniwersyteckie

Podczas pobytu w Oksfordzie dołączenie do klubu towarzyskiego lub sportowego to świetny sposób na poznanie lokalnych studentów. Zachęcamy do zaangażowania się w wielu klubach i stowarzyszeniach zajmujących się niemal każdym zainteresowaniem w St. Catherine's (www.stcatz.ox.ac.uk) - od sportu i muzyki po dramat i sztukę.

Koszt

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Lato 2020

Semestr Czesne Mieszkaniowy Ubezpieczenie Całkowity
Lato 2020 r 24 100 USD 7170 USD 230 USD 31 500 USD

Rok akademicki

Semestr Czesne Mieszkaniowy Ubezpieczenie Całkowity
Rok akademicki 32 705 USD 12 330 USD 455 USD 45,490 USD

Stypendia

Stypendia programowe

Dr William Louis otrzymuje stypendium na temat historii lub stosunków międzynarodowych

Do 1875 USD; przyznawane 4-6 studentom każdego roku

Stypendium zostało nazwane na cześć dr Williama Louisa Gainesa, prezesa IES Abroad latach 1974-1992. Dr Gaines poświęcił się wzmocnieniu ram akademickich IES Abroad , poszerzeniu zakresu lokalizacji IES Abroad i zapewnieniu finansowych podstaw organizacji.

Otwarty dla studentów specjalizujących się w historii lub stosunkach międzynarodowych.

Nasze Centrum

Centrum handlowe IES Abroad London Centre, położone w centralnej dzielnicy Bloomsbury w centrum Londynu, znajduje się 2 minuty spacerem od Muzeum Brytyjskiego.

Dodatki zawarte:

 • Gruziński budynek z XVIII wieku
 • Sale lekcyjne
 • Zasoby biblioteczne
 • Bezprzewodowy internet
 • Urządzenia drukujące
 • Patio na zewnątrz
 • Biura personelu
 • Hol studencki
 • Łazienki neutralne pod względem płci

Centrum IES Abroad London Centre jest uznawane przez Agencję ds. Zapewnienia Jakości dla Szkolnictwa Wyższego (QAA) za spełnianie lub przekraczanie oczekiwań Wielkiej Brytanii jako dostawcy wysokiej jakości szkolnictwa wyższego.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Czytaj więcej

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Pokaż mniej
Chicago , Amsterdam , Arles , Okland , Barcelona , Pekin , Berlin , Buenos Aires , Kapsztad , Christchurch , Dublin , Fryburg , Granada , Londyn , Madryt , Mediolan , Nagoja , Nantes , Nowy Jork , Miły , Paryż , Oxford , Quito , Rabat , Rzym , Salamanka , Santiago , Szanghaj , Siena , Sydnej , Tokio , Puerto Ayora , Wiedeń , Hongkong , Puerto Baquerizo Moreno , Cambridge + 35 Więcej Mniej