Przeczytaj oficjalny opis

oxford

Przegląd

Wyobraź sobie, że siedzisz w klasie i słuchasz swojego profesora, który wykłada o sztukach Szekspira lub o polityce Winstona Churchilla. Ale nie jesteś na uniwersytecie domowym - uczysz się w Anglii, gdzie żyły te słynne postacie. To Twoja szansa na studia na jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie: University of Oxford.

Nasz program oferuje możliwość bezpośredniego zapisania się do St. Catherine's College, jednej z 38 samorządnych uczelni, które razem tworzą Uniwersytet Oksfordzki. W 2013 r. Uniwersytet w Oksfordzie znalazł się na 4. miejscu wśród najlepszych uniwersytetów na świecie według Times Higher Education.

Ciesz się nauką na jednym z najstarszych uniwersytetów na świecie - nauczanie istniało tutaj w jakiejś formie już w 1096 roku. Dziś Oxford ma całkowitą populację studencką ponad 21 000, z ponad 140 narodowościami reprezentowanymi w jej studenckim ciele i jest renomowana siedziba nauki i tradycji. Ciało studenckie na Uniwersytecie w Oksfordzie jest zróżnicowane, podobnie jak jego profesorowie - około 40% pracowników akademickich Uniwersytetu to obywatele krajów innych niż Wielka Brytania.

Masz możliwość uczęszczania do St. Catherine's College na semestr zimowy, semestr wiosenny / letni lub cały rok akademicki. Podobnie jak wszystkie college'y w Oxfordzie, św. Katarzyna korzysta z tutorialnego systemu edukacji. Pozwala to wybrać wysoce spersonalizowany program studiów, oparty na wcześniejszych zajęciach w instytucji macierzystej i zainteresowaniach naukowych. Spotykasz się z opiekunem regularnie, samodzielnie lub z innym uczniem, aby omówić pisemne prace wykonane na każde spotkanie. Te samouczki są uzupełniane wykładami.

Oxford będzie twoją klasą. Ciesz się żywym życiem intelektualnym i społecznym, które Oxford ma do zaoferowania. Poznaj kamienne budynki miasta i klasyczne klasztorne kolegia, które są zintegrowane z tkaniną centrum miasta. Poznaj pracowników i studentów, którzy przyjeżdżają z całego świata, aby mieszkać i pracować w tym pięknym mieście.

Chcemy, abyście czuli się jak w domu w Oksfordzie, więc robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc wam zintegrować się z życiem w mieście. Od zakwaterowania do wydarzeń kulturalnych, naszym zadaniem jest upewnić się, że możliwe jest najlepsze, najbardziej autentyczne doświadczenie za granicą.

Szybkie fakty

 • Centrum: IES Abroad London
 • Miasto: Oxford
 • Kraj: Anglia
 • Kredyty programowe: Upadek: 15; Wiosna / lato: 24; Rok akademicki: 36-39
 • Język instrukcji: angielski
 • Język Wymagania wstępne: Brak

Daty programu

Po przyjęciu, przed dokonaniem rezerwacji podróży, zapoznaj się z częścią Informacje o przedrobieniu na koncie MyIESabroad.

Jesień 2018

6 września - 5 grudnia

Wiosna 2019

Początek stycznia - połowa czerwca

Nadchodzące terminy zgłoszeń:

Termin składania wniosków minął

Naukowcy

Misja IES Abroad jest prosta: zapewnić państwu możliwie najlepszy program studiów za granicą, który obejmuje najwyższej jakości akademickie i kulturalne doświadczenia. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z St. Catherine's College na Uniwersytecie w Oksfordzie. Ze względu na wysoki akademicki rygor tego programu, do wzięcia udziału wymagane jest 3,85 GPA (na 4.0).

Kurs przygotowawczy dla studentów i studentów roku jesiennego i rocznego

Ponieważ kadencja St. Catherine Fall rozpoczyna się w październiku, semestr jesienny i studenci roku akademickiego uzupełniają swój pobyt w Oksfordzie trzytygodniowym kursem w IES Abroad London Centre przed rozpoczęciem kadencji św. Katarzyny. W tym czasie będą mieszkać w rezydencji. Studenci otrzymają trzy punkty IES Abroad za ten kurs, który przygotuje ich do unikalnego systemu akademickiego używanego w Oksfordzie. Studenci otrzymują 12 punktów za zajęcia w Oksfordzie i 3 punkty IES Abroad kurs IES Abroad w Londynie. Kurs przedterminowy będzie skondensowaną, specjalistyczną wersją dowolnego kursu w wybranym przez Ciebie portfolio IES Abroad London.

St. Catherine's College

Kolegium św. Katarzyny, którego kamień węgielny podłożyła Jej Królewska Mość Królowa w dniu 4 listopada 1960 r., Powitało pierwszych studentów dwa lata później. Chociaż St. Catherine's jest najmłodszą uczelnią w Oksfordzie, jest także jedną z największych z 450 studentów i 160 podyplomowych, a także 70 kolegów i wykładowców. Oprócz oficjalnych naukowców, St. Catherine jest znana ze swoich pozalekcyjnych możliwości w muzyce, dramacie i sporcie i jest powszechnie uważana za jedną z najbardziej przyjaznych i najbardziej otwartych szkół w Oxfordzie. Szkoła została zaprojektowana jako nowoczesne odzwierciedlenie tradycyjnego college'u w Oxfordzie. W sercu uczelni znajduje się prostokątny czworobok, którego boki otoczone są studenckimi pokojami zbudowanymi w tradycyjnym oxfordzkim "klatce schodowej", którego końce składają się z jadalni i biblioteki. W obiekcie znajduje się także duży pokój młodzieżowy z miejscem do dyskusji, sala telewizyjna i gier, mały teatr i muzyczny dom. Na miejscu znajdują się także korty do squasha, siłownia i hala sportowa. Możesz także skorzystać z boathouse i boiska do rugby, piłki nożnej i hokeja na trawie w pobliżu.

Kursy

Studenci zagraniczni studiują zazwyczaj do jednego lub dwóch wydziałów akademickich, a następnie wybierają kursy z tych i / lub innych działów. St. Catherine's oferuje szeroki zakres dyscyplin. Studenci IES Abroad przeszłości przeszli kursy takie jak:

 • Rzymskie wprowadzenie do prawa prywatnego
 • Rewolucja amerykańska
 • Literatura anglo-normańska
 • Ekonomia behawioralna
 • Filozofia umysłu
 • Shakespeare's Plays
 • Teoria i statystyki matematyczne
 • Teoria etyczna
 • Europejskie arcydzieła renesansu i baroku w Christchurch Picture Gallery
 • Cywilizacja islamska / złoty wiek
 • Wyobrażenie sobie kulturę demokratyczną de Tocqueville'a
 • James Joyce
 • Analiza makroekonomiczna
 • Neurofizjologia
 • Winston Churchill - jego życie i czasy
 • Just State Victorian Literature
 • Teologiczne rozumienie płci
 • Wojna w Wietnamie w kontekście zimnowojennej ekonomii globalnego zarządzania
 • Filmy Woody'ego Allena

Oxford Academic Environment

Edukacja uniwersytecka w St. Catherine's opiera się na systemie samouczków. Zwykle masz dwa wykłady w tygodniu dla każdej klasy i jeden samouczek lub spotkanie w małej grupie, w którym oczekuje się, że przygotujesz listę lektur i tematów do omówienia. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że oprócz godzin lekcyjnych, laboratoryjnych i lekcyjnych wprowadzisz znaczną liczbę niezależnych badań. Ze względu na wysoki akademicki rygor tego programu, do wzięcia udziału wymagane jest 3,85 GPA (na 4.0). St. Catherine czasami rozważa kandydatów z GPA nieco poniżej 3,85, którzy zawierają wyjątkowy zestaw esejów lub oryginalne i przekonujące oświadczenie osobiste. St. Catherine's nie uzna kandydatów o GPA poniżej 3,7. Korzystając z dostępnych zasobów, angażujesz się w obszerne samodzielne czytanie i badania pod szerokim przewodnictwem nauczyciela. Twoje sesje szkoleniowe wymagają omówienia cotygodniowego czytania i eseju. Ta metodologia wyostrza umiejętności uczenia się w zakresie krytycznej oceny i organizacji pomysłów. W tej samej szkole uczą was ci sami nauczyciele i trzymacie się tych samych standardów, co uczniowie z Oxfordu.

Doradztwo

Mimo że bezpośrednio rejestrujesz się na jednej z naszych partnerskich uczelni, jest coś, co IES Abroad chce, żebyś wiedział: jesteśmy tu dla ciebie, jeśli nas potrzebujesz.

Doradztwo

Wybór i bezpośrednie zapisanie się na kursy zagraniczne może być mylące i przytłaczające. Dlatego proponujemy doradztwo predykcyjne dostosowane do Twoich potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie wsparcia i wskazówek w całej aplikacji i procesie rejestracji. Ale nasze usługi doradcze nie kończą się na tym. Gdy jesteś w Oksfordzie, nasz personel w Londynie jest dostępny, aby pomóc Ci przejść do nowego domu.

Wsparcie

Oferowane przez nas usługi wsparcia bezpośredniego IES Abroad są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci w osiągnięciu celów nauki za granicą w sposób możliwie najbardziej efektywny i sprawny. Wiemy, że studiowanie za granicą jest przygodą, a czasami potrzebujesz pomocy lub po prostu kogoś, z kim możesz porozmawiać - dlatego nasz personel będzie dla Ciebie. Święta Katarzyna poświęcona jest znalezieniu was, nauczycieli, którzy najlepiej spełniają konkretne cele akademickich i osobistych, dzięki czemu jest to naprawdę wyjątkowe i niezrównane doświadczenie edukacyjne. Członkowie personelu w St. Catherine umieszczają cię u nauczyciela, zanim jeszcze zostaniesz przyjęty, na podstawie zainteresowań, które wskazałeś przy składaniu wniosku o program.

Mieszkaniowy

Chcemy się upewnić, że Twoim największym wyzwaniem jest decydowanie, które punkty orientacyjne ujrzysz jako pierwsze, lub odkrycie najlepszej kawiarni - bez znalezienia miejsca do życia, w którym czujesz się komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zlokalizować mieszkanie, które odzwierciedla sposób, w jaki żyją miejscowi studenci. Naszym celem jest, aby opuszczając Oksford poczuł się jak w domu.

Bloki mieszkalne - Mieszkaj w kampusie w pokoju jedno- lub dwuosobowym ze wspólną łazienką. Gdy tylko jest to możliwe, IES Abroad i St. Catherine próbują sparować studentkę St. Catherine jako współlokatora, jeśli wybierzesz pokój dwuosobowy. Wszystkie pokoje mają dostęp do Internetu. Masz dostęp do podstawowych urządzeń kuchennych, a szkoła ma jadalnię na terenie kampusu, która zapewnia posiłki przez cały tydzień. Po przyjeździe wydałeś kartę tożsamości ze zdjęciem, która jest pobierana za każdym razem, gdy jesz posiłek i którą możesz dodać przez cały okres. Jesteś odpowiedzialny za ładowanie pieniędzy na własną kartę - posiłki nie są wliczone w opłatę za program. Podobnie jak wszystkie college'e w Oxfordzie, śniadanie, obiad i kolacja są gotowane na miejscu i serwowane w jadalni o określonych porach. Posiłki są dostępne dla wszystkich zapisanych studentów, nie tylko dla mieszkańców kampusu.

Residence Hall (tylko dla studentów z semestru na jesień i rok akademicki) - Będziesz mieszkał w międzynarodowej hali rezydencyjnej mieszczącej się w centrum Londynu. Ty i inny student IES Abroad podzielisz pokój z dołączoną łazienką i albo będziesz miał dostęp do wspólnej kuchni z innymi na twojej podłodze, albo do aneksu kuchennego w twoim pokoju. Posiłki nie są wliczone w cenę, ale w pobliżu znajduje się wiele niedrogich restauracji. Istnieją pralnia i pomieszczenia ogólnodostępne z bezprzewodowym Internetem (i 24-godzinny Internet, dostęp w pokoju) na różnych piętrach rezydencji. Korzystaj z 24-godzinnej ochrony i krótkiego spaceru do transportu publicznego.

Życie studenckie

Orientation Fall i rok akademicki Studenci - Program orientacyjny IES Abroad rozpoczyna się w Londynie i jest przeznaczony specjalnie dla studentów z bezpośrednim uczestnictwem. Program orientacji wprowadza cię do St. Catherine, twoich kolegów i do Londynu. Poznasz także metody nauczania brytyjskich profesorów. Na uwagę zasługują wycieczki autokarowe, grupy dyskusyjne i piesza wycieczka po mieście. Kierując się orientacją IES Abroad w Londynie, uczestniczysz w programie orientacyjnym u św. Katarzyny, który obejmuje takie tematy, jak zakwaterowanie, polityka akademicka, rejestracja, życie studenckie, podróże i bezpieczeństwo.

Studenci wiosny / lata - leć do Londynu, zostań na noc, a następnego dnia udaj się pociągiem do Oksfordu z personelem IES Abroad . Uczestniczysz w krótkiej orientacji St. Catherine, która obejmuje takie tematy, jak zakwaterowanie, polityka akademicka, rejestracja, życie studenckie, podróże i bezpieczeństwo. mi

zajęcia trójwymiarowe

Podczas pobytu w Oksfordzie dołączenie do klubu sportowego lub społecznego jest świetnym sposobem na poznanie miejscowych studentów. Zachęcamy do zaangażowania się w wiele klubów i stowarzyszeń, które interesują się niemal każdym zainteresowaniem w St. Catherine (www.stcatz.ox.ac.uk) - od sportu i muzyki po dramaty i sztukę. Możesz także dołączyć do Uniwersytetu Studentów Uniwersytetu Oksfordzkiego.

Wymagania kwalifikacyjne

 • 18 lat
 • W dobrej kondycji w Twojej szkole domowej
 • 3,85 GPA (w skali 4,0) lub lepszej i posiadający dobre wyniki w macierzystej uczelni lub na uniwersytecie. Kandydaci, którzy uzyskają ogólny wynik GPA na poziomie 3,7, będą rozważani, jeśli będą w stanie wykazać się silną akademicką motywacją. GPA poniżej 3,7 nie będą brane pod uwagę.
 • Junior lub senior stojący w momencie rozpoczęcia programu.

Paszport

Wymagany jest paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty zakończenia programu, z co najmniej dwoma pustymi stronami. Wiza studencka może być wymagana do wjazdu do Anglii. Po przyjęciu otrzymasz więcej informacji na temat procesu składania wniosku i wszelkich związanych z tym opłat. Proces ubiegania się o wizę dla obywateli spoza Stanów Zjednoczonych może być niezwykle długi; skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Jeśli uczysz się w IES Abroad w Anglii, możesz kwalifikować się do korzystania z programu IES Abroad ACCeSS. ACCeSS to nasza usługa przetwarzania wiz, w której składamy wniosek wizowy i dokumenty uzupełniające do konsulatu.

Koszt

Jesień 2018

 • Czesne: 18 180 USD
 • Obudowa: 4,580 USD
 • Ubezpieczenie: 230 USD
 • Razem: 22 990 USD

Rok akademicki

 • Czesne: 32 705 USD
 • Obudowa: 12 380 USD
 • Ubezpieczenie: 455 USD
 • Razem: 45 540 USD

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Program prowadzony przez:
Język angielski
IES Abroad

Zobacz 132 więcej kursów w IES Abroad »

Ostatnia aktualizacja May 23, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
1 - 2 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
22,990 USD
Koszt programu Jesień 2018
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Stycz. 2020
Data końcowa
Czerwiec 30, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Stycz. 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 30, 2019