oxford

Przegląd

Wyobraź sobie, że siedzisz w klasie i słuchasz swojego profesora, który wykłada o sztukach Szekspira lub o polityce Winstona Churchilla. Ale nie jesteś na uniwersytecie domowym - uczysz się w Anglii, gdzie żyły te słynne postacie. To Twoja szansa na studia na jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie: University of Oxford.

Nasz program oferuje możliwość bezpośredniego zapisania się do St. Catherine's College, jednej z 38 samorządnych uczelni, które razem tworzą Uniwersytet Oksfordzki. W 2013 r. Uniwersytet w Oksfordzie znalazł się na 4. miejscu wśród najlepszych uniwersytetów na świecie według Times Higher Education.

Ciesz się nauką na jednym z najstarszych uniwersytetów na świecie - nauczanie istniało tutaj w jakiejś formie już w 1096 roku. Dziś Oxford ma całkowitą populację studencką ponad 21 000, z ponad 140 narodowościami reprezentowanymi w jej studenckim ciele i jest renomowana siedziba nauki i tradycji. Ciało studenckie na Uniwersytecie w Oksfordzie jest zróżnicowane, podobnie jak jego profesorowie - około 40% pracowników akademickich Uniwersytetu to obywatele krajów innych niż Wielka Brytania.

Masz możliwość uczęszczania do St. Catherine's College na semestr zimowy, semestr wiosenny / letni lub cały rok akademicki. Podobnie jak wszystkie college'y w Oxfordzie, św. Katarzyna korzysta z tutorialnego systemu edukacji. Pozwala to wybrać wysoce spersonalizowany program studiów, oparty na wcześniejszych zajęciach w instytucji macierzystej i zainteresowaniach naukowych. Spotykasz się z opiekunem regularnie, samodzielnie lub z innym uczniem, aby omówić pisemne prace wykonane na każde spotkanie. Te samouczki są uzupełniane wykładami.

Oxford będzie twoją klasą. Ciesz się żywym życiem intelektualnym i społecznym, które Oxford ma do zaoferowania. Poznaj kamienne budynki miasta i klasyczne klasztorne kolegia, które są zintegrowane z tkaniną centrum miasta. Poznaj pracowników i studentów, którzy przyjeżdżają z całego świata, aby mieszkać i pracować w tym pięknym mieście.

Chcemy, abyście czuli się jak w domu w Oksfordzie, więc robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc wam zintegrować się z życiem w mieście. Od zakwaterowania do wydarzeń kulturalnych, naszym zadaniem jest upewnić się, że możliwe jest najlepsze, najbardziej autentyczne doświadczenie za granicą.

Szybkie fakty

 • Centrum: IES Abroad London
 • Miasto: Oxford
 • Kraj: Anglia
 • Kredyty programowe: Upadek: 15; Wiosna / lato: 24; Rok akademicki: 36-39
 • Język instrukcji: angielski
 • Język Wymagania wstępne: Brak

Daty programu

Po przyjęciu, przed dokonaniem rezerwacji podróży, zapoznaj się z częścią Informacje o przedrobieniu na koncie MyIESabroad.

Jesień 2018

6 września - 5 grudnia

Wiosna 2019

Początek stycznia - połowa czerwca

Nadchodzące terminy zgłoszeń:

Termin składania wniosków minął

Naukowcy

Misja IES Abroad jest prosta: zapewnić państwu możliwie najlepszy program studiów za granicą, który obejmuje najwyższej jakości akademickie i kulturalne doświadczenia. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z St. Catherine's College na Uniwersytecie w Oksfordzie. Ze względu na wysoki akademicki rygor tego programu, do wzięcia udziału wymagane jest 3,85 GPA (na 4.0).

Kurs przygotowawczy dla studentów i studentów roku jesiennego i rocznego

Ponieważ kadencja St. Catherine Fall rozpoczyna się w październiku, semestr jesienny i studenci roku akademickiego uzupełniają swój pobyt w Oksfordzie trzytygodniowym kursem w IES Abroad London Centre przed rozpoczęciem kadencji św. Katarzyny. W tym czasie będą mieszkać w rezydencji. Studenci otrzymają trzy punkty IES Abroad za ten kurs, który przygotuje ich do unikalnego systemu akademickiego używanego w Oksfordzie. Studenci otrzymują 12 punktów za zajęcia w Oksfordzie i 3 punkty IES Abroad kurs IES Abroad w Londynie. Kurs przedterminowy będzie skondensowaną, specjalistyczną wersją dowolnego kursu w wybranym przez Ciebie portfolio IES Abroad London.

St. Catherine's College

Kolegium św. Katarzyny, którego kamień węgielny podłożyła Jej Królewska Mość Królowa w dniu 4 listopada 1960 r., Powitało pierwszych studentów dwa lata później. Chociaż St. Catherine's jest najmłodszą uczelnią w Oksfordzie, jest także jedną z największych z 450 studentów i 160 podyplomowych, a także 70 kolegów i wykładowców. Oprócz oficjalnych naukowców, St. Catherine jest znana ze swoich pozalekcyjnych możliwości w muzyce, dramacie i sporcie i jest powszechnie uważana za jedną z najbardziej przyjaznych i najbardziej otwartych szkół w Oxfordzie. Szkoła została zaprojektowana jako nowoczesne odzwierciedlenie tradycyjnego college'u w Oxfordzie. W sercu uczelni znajduje się prostokątny czworobok, którego boki otoczone są studenckimi pokojami zbudowanymi w tradycyjnym oxfordzkim "klatce schodowej", którego końce składają się z jadalni i biblioteki. W obiekcie znajduje się także duży pokój młodzieżowy z miejscem do dyskusji, sala telewizyjna i gier, mały teatr i muzyczny dom. Na miejscu znajdują się także korty do squasha, siłownia i hala sportowa. Możesz także skorzystać z boathouse i boiska do rugby, piłki nożnej i hokeja na trawie w pobliżu.

Kursy

Studenci zagraniczni studiują zazwyczaj do jednego lub dwóch wydziałów akademickich, a następnie wybierają kursy z tych i / lub innych działów. St. Catherine's oferuje szeroki zakres dyscyplin. Studenci IES Abroad przeszłości przeszli kursy takie jak:

 • Rzymskie wprowadzenie do prawa prywatnego
 • Rewolucja amerykańska
 • Literatura anglo-normańska
 • Ekonomia behawioralna
 • Filozofia umysłu
 • Shakespeare's Plays
 • Teoria i statystyki matematyczne
 • Teoria etyczna
 • Europejskie arcydzieła renesansu i baroku w Christchurch Picture Gallery
 • Cywilizacja islamska / złoty wiek
 • Wyobrażenie sobie kulturę demokratyczną de Tocqueville'a
 • James Joyce
 • Analiza makroekonomiczna
 • Neurofizjologia
 • Winston Churchill - jego życie i czasy
 • Just State Victorian Literature
 • Teologiczne rozumienie płci
 • Wojna w Wietnamie w kontekście zimnowojennej ekonomii globalnego zarządzania
 • Filmy Woody'ego Allena

Oxford Academic Environment

Edukacja uniwersytecka w St. Catherine's opiera się na systemie samouczków. Zwykle masz dwa wykłady w tygodniu dla każdej klasy i jeden samouczek lub spotkanie w małej grupie, w którym oczekuje się, że przygotujesz listę lektur i tematów do omówienia. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że oprócz godzin lekcyjnych, laboratoryjnych i lekcyjnych wprowadzisz znaczną liczbę niezależnych badań. Ze względu na wysoki akademicki rygor tego programu, do wzięcia udziału wymagane jest 3,85 GPA (na 4.0). St. Catherine czasami rozważa kandydatów z GPA nieco poniżej 3,85, którzy zawierają wyjątkowy zestaw esejów lub oryginalne i przekonujące oświadczenie osobiste. St. Catherine's nie uzna kandydatów o GPA poniżej 3,7. Korzystając z dostępnych zasobów, angażujesz się w obszerne samodzielne czytanie i badania pod szerokim przewodnictwem nauczyciela. Twoje sesje szkoleniowe wymagają omówienia cotygodniowego czytania i eseju. Ta metodologia wyostrza umiejętności uczenia się w zakresie krytycznej oceny i organizacji pomysłów. W tej samej szkole uczą was ci sami nauczyciele i trzymacie się tych samych standardów, co uczniowie z Oxfordu.

Doradztwo

Mimo że bezpośrednio rejestrujesz się na jednej z naszych partnerskich uczelni, jest coś, co IES Abroad chce, żebyś wiedział: jesteśmy tu dla ciebie, jeśli nas potrzebujesz.

Doradztwo

Wybór i bezpośrednie zapisanie się na kursy zagraniczne może być mylące i przytłaczające. Dlatego proponujemy doradztwo predykcyjne dostosowane do Twoich potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie wsparcia i wskazówek w całej aplikacji i procesie rejestracji. Ale nasze usługi doradcze nie kończą się na tym. Gdy jesteś w Oksfordzie, nasz personel w Londynie jest dostępny, aby pomóc Ci przejść do nowego domu.

Wsparcie

Oferowane przez nas usługi wsparcia bezpośredniego IES Abroad są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci w osiągnięciu celów nauki za granicą w sposób możliwie najbardziej efektywny i sprawny. Wiemy, że studiowanie za granicą jest przygodą, a czasami potrzebujesz pomocy lub po prostu kogoś, z kim możesz porozmawiać - dlatego nasz personel będzie dla Ciebie. Święta Katarzyna poświęcona jest znalezieniu was, nauczycieli, którzy najlepiej spełniają konkretne cele akademickich i osobistych, dzięki czemu jest to naprawdę wyjątkowe i niezrównane doświadczenie edukacyjne. Członkowie personelu w St. Catherine umieszczają cię u nauczyciela, zanim jeszcze zostaniesz przyjęty, na podstawie zainteresowań, które wskazałeś przy składaniu wniosku o program.

Mieszkaniowy

Chcemy się upewnić, że Twoim największym wyzwaniem jest decydowanie, które punkty orientacyjne ujrzysz jako pierwsze, lub odkrycie najlepszej kawiarni - bez znalezienia miejsca do życia, w którym czujesz się komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zlokalizować mieszkanie, które odzwierciedla sposób, w jaki żyją miejscowi studenci. Naszym celem jest, aby opuszczając Oksford poczuł się jak w domu.

Bloki mieszkalne - Mieszkaj w kampusie w pokoju jedno- lub dwuosobowym ze wspólną łazienką. Gdy tylko jest to możliwe, IES Abroad i St. Catherine próbują sparować studentkę St. Catherine jako współlokatora, jeśli wybierzesz pokój dwuosobowy. Wszystkie pokoje mają dostęp do Internetu. Masz dostęp do podstawowych urządzeń kuchennych, a szkoła ma jadalnię na terenie kampusu, która zapewnia posiłki przez cały tydzień. Po przyjeździe wydałeś kartę tożsamości ze zdjęciem, która jest pobierana za każdym razem, gdy jesz posiłek i którą możesz dodać przez cały okres. Jesteś odpowiedzialny za ładowanie pieniędzy na własną kartę - posiłki nie są wliczone w opłatę za program. Podobnie jak wszystkie college'e w Oxfordzie, śniadanie, obiad i kolacja są gotowane na miejscu i serwowane w jadalni o określonych porach. Posiłki są dostępne dla wszystkich zapisanych studentów, nie tylko dla mieszkańców kampusu.

Residence Hall (tylko dla studentów z semestru na jesień i rok akademicki) - Będziesz mieszkał w międzynarodowej hali rezydencyjnej mieszczącej się w centrum Londynu. Ty i inny student IES Abroad podzielisz pokój z dołączoną łazienką i albo będziesz miał dostęp do wspólnej kuchni z innymi na twojej podłodze, albo do aneksu kuchennego w twoim pokoju. Posiłki nie są wliczone w cenę, ale w pobliżu znajduje się wiele niedrogich restauracji. Istnieją pralnia i pomieszczenia ogólnodostępne z bezprzewodowym Internetem (i 24-godzinny Internet, dostęp w pokoju) na różnych piętrach rezydencji. Korzystaj z 24-godzinnej ochrony i krótkiego spaceru do transportu publicznego.

Życie studenckie

Orientation Fall i rok akademicki Studenci - Program orientacyjny IES Abroad rozpoczyna się w Londynie i jest przeznaczony specjalnie dla studentów z bezpośrednim uczestnictwem. Program orientacji wprowadza cię do St. Catherine, twoich kolegów i do Londynu. Poznasz także metody nauczania brytyjskich profesorów. Na uwagę zasługują wycieczki autokarowe, grupy dyskusyjne i piesza wycieczka po mieście. Kierując się orientacją IES Abroad w Londynie, uczestniczysz w programie orientacyjnym u św. Katarzyny, który obejmuje takie tematy, jak zakwaterowanie, polityka akademicka, rejestracja, życie studenckie, podróże i bezpieczeństwo.

Studenci wiosny / lata - leć do Londynu, zostań na noc, a następnego dnia udaj się pociągiem do Oksfordu z personelem IES Abroad . Uczestniczysz w krótkiej orientacji St. Catherine, która obejmuje takie tematy, jak zakwaterowanie, polityka akademicka, rejestracja, życie studenckie, podróże i bezpieczeństwo. mi

zajęcia trójwymiarowe

Podczas pobytu w Oksfordzie dołączenie do klubu sportowego lub społecznego jest świetnym sposobem na poznanie miejscowych studentów. Zachęcamy do zaangażowania się w wiele klubów i stowarzyszeń, które interesują się niemal każdym zainteresowaniem w St. Catherine (www.stcatz.ox.ac.uk) - od sportu i muzyki po dramaty i sztukę. Możesz także dołączyć do Uniwersytetu Studentów Uniwersytetu Oksfordzkiego.

Wymagania kwalifikacyjne

 • 18 lat
 • W dobrej kondycji w Twojej szkole domowej
 • 3,85 GPA (w skali 4,0) lub lepszej i posiadający dobre wyniki w macierzystej uczelni lub na uniwersytecie. Kandydaci, którzy uzyskają ogólny wynik GPA na poziomie 3,7, będą rozważani, jeśli będą w stanie wykazać się silną akademicką motywacją. GPA poniżej 3,7 nie będą brane pod uwagę.
 • Junior lub senior stojący w momencie rozpoczęcia programu.

Paszport

Wymagany jest paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty zakończenia programu, z co najmniej dwoma pustymi stronami. Wiza studencka może być wymagana do wjazdu do Anglii. Po przyjęciu otrzymasz więcej informacji na temat procesu składania wniosku i wszelkich związanych z tym opłat. Proces ubiegania się o wizę dla obywateli spoza Stanów Zjednoczonych może być niezwykle długi; skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Jeśli uczysz się w IES Abroad w Anglii, możesz kwalifikować się do korzystania z programu IES Abroad ACCeSS. ACCeSS to nasza usługa przetwarzania wiz, w której składamy wniosek wizowy i dokumenty uzupełniające do konsulatu.

Koszt

Jesień 2018

 • Czesne: 18 180 USD
 • Obudowa: 4,580 USD
 • Ubezpieczenie: 230 USD
 • Razem: 22 990 USD

Rok akademicki

 • Czesne: 32 705 USD
 • Obudowa: 12 380 USD
 • Ubezpieczenie: 455 USD
 • Razem: 45 540 USD

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
IES Abroad

Zobacz 128 więcej kursów w IES Abroad »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 - 2 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
22,990 USD
Koszt programu Jesień 2018
Wg lokalizacji
Wg daty