Read the Official Description

Oprzyrządowanie technicy prowizji, instalacji, kalibracji, konserwacji i naprawy złożonych systemów pomiarowych i sterowania stosowanych w różnych aplikacji sterowania procesami.

Najważniejsze cechy programu

Jako oprzyrządowanie i kontrolę Technician swojej karierze będzie oparta na technologii z nałożonym krawędzi.

To cztery semestr programu Ontario College Dyplom przygotuje Cię na praktyczne, ekscytującej i satysfakcjonującej kariery w pojawiających inżynierii i dziedzinach naukowych. Program dostarcza cennych iw żądanie umiejętności potrzebne w dzisiejszych obiektów proces produkcji i kalibracji. Obejmują one, lecz nie są ograniczone do:

 • Kontrola procesów, bezpieczeństwo, elektryczne / Sterowanie elektroniczne i czujniki
 • SCADA / Sterowanie, automatyka / robotyka
 • Komunikacja przemysłowa i akwizycja danych

Dowiesz się również wymagane umiejętności w komunikacji, matematyki, nauki, zdrowia i bezpieczeństwa, aby zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności do zastosowania w miejscu pracy.

Kandydaci w dobrej kondycji mogą uczęszczać na tygodniowy profesjonalny program szkoleniowy, którego gospodarzem Process Instruments Milltronics Siemens, zlokalizowanych w Peterborough. To bezpłatne szkolenie pozwala poznać tajniki jedne z najlepszych instrumentów na świecie w profesjonalnym otoczeniu, prowadzone przez certyfikowanego specjalisty Siemensa.

Twój Lab

W świetlicy inżynierii, gdzie będzie można zdobyć doświadczenie pracy z różnych instrumentów i mechanizmów kontroli stosowanych obecnie w przemyśle. Ten doskonale wyposażony obiekt składa się z przemysłem / fabryki obszar niższego poziomu podłogi (5000 stóp kwadratowych) i / teren stacji kontroli elektronicznej, górny poziom z widokiem go (3000square stóp).

Doświadczenie zawodowe

Uczniowie w tym programie mogą mieć możliwość zastosowania do płatnych letnich spółdzielni. Przykłady firm, które sponsorowanych spółdzielnie to: OPG, SGS, ANDRITZ Hydro i OPCODE Systems. Spółdzielnia działa w okresie letnim pomiędzy lat jeden i dwa. To co-op pozwala budować na edukacji akademickiej, doświadczenie środowisko pracy i nawiązanie kontaktów w jednym z wielu różnych branż wymagających profesjonalistów oprzyrządowanie technika.

Uwaga: Oprócz czesnego, studenci, którzy uczestniczą w co-op uiszczenia opłaty (około 506,00 dolarów) na pokrycie kosztów administracyjnych związanych z umieszczenia co-op.

Kariera

Absolwenci mogą uzyskać zatrudnienie w sektorach przemysłu, które korzystają z systemów automatycznych lub kontrolowanych technologii uznanych przetwarzania, oprzyrządowania, produkcja, petrochemicznym, energetyce, górnictwie, ropy i gazu, alternatywnych źródeł energii, energii jądrowej, uzdatniania wody / oczyszczenia wody, lub celulozowej, papieru i obróbki drewna branż.

 • Instrumentation Technician jest uważany dobrowolne handlu w Kanadzie, a wiele firm nie wymagają certyfikacji handlowej.
 • Oznacza to, że można pracować w polu jako praktykant, lub po uzyskaniu dwuletni powiązanych dyplom
 • Po uzyskaniu dyplomu i pracy w polu na kilka lat, można pisać egzamin certyfikacyjny i uzyskania świadectwa kwalifikacji, jeśli to konieczne.

Instrumentation Technician absolwenci korzystać z różnych komputerów, urządzeń elektromechanicznych i testowego w instalacji, rozwiązywania problemów, kalibracji, konserwacji i naprawy prostych lub złożonych urządzeń pomiarowych i kontrolnych w różnych dziedzinach. W zależności od branży wybrać, jeden dzień pracy może wynosić od kalibracji małych instrumentów przy biurku, do programowania robota do wykonania określonego zadania, na koniecznosc elementy Oil Sands Alberta podczas naprawy duży zawór.

Typowe stanowiska pracy:

 • Instrumentation Technician
 • Technik Procesu, Process Analyst
 • Kontrola Technik
 • Automatyka Technik
 • Kalibracja i Test Technician
 • Sprzedaż techniczne

Oczekuje się, że szanse na zatrudnienie w tej dziedzinie wzrośnie ze względu na emeryturę, a do niedawnego wzrostu w sektorze produkcyjnym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej kariery, odwiedź zasobów ludzkich i rozwoju umiejętności Kanada Albo obejrzeć film poniżej o pracę w zakresie kontroli oprzyrządowania.

Minimalne wymagania wstępne

Ontario Secondary School dyplom (lub równoważny) z kursów z kolegium (C) i otwórz (O) poziom w tym:

 • 2 College (C) Kursy języka angielskiego (Stopień 11 lub Stopień 12)
 • 1 College (C) Oczywiście Matematyka (klasa 11 lub 12)

Gdy (C) jest minimalny poziom kursu do przyjęcia, (U) lub (U / C) kursy są również akceptowane.

Zalecane (ale nie wymagane do przyjęcia)

 • 1 College (C) lub kurs Fizyka Chemia (klasa 12)

Starsze Studenci

Jeśli jesteś 19 lat lub więcej przed rozpoczęciem zajęć, a nie posiadają OSSD, można napisać test dorosłych kanadyjski Achievement oceny czy dana osoba kwalifikuje się o przyjęcie. Aktualizacji lub dodatkowe badania akademickie mogą być konieczne do spełnienia konkretnych wymagań kurs dla wejścia do tego programu.

Program pokrewne

Z zaledwie 8 dodatkowych kursów można ukończyć drugi dyplom na Fleminga w programie Elektrotechnika Technician i absolwentów dwóch dyplomów w ciągu 3 lat.

Program taught in:
Język angielski

See 16 more programs offered by Fleming College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,015 CAD
za semestr
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa