Przeczytaj oficjalny opis

Online Associate of Arts

Ten dwuletni program jest, po pierwsze, dla studentów, którzy pragną pewne badania w ramach biblijnym, ale planują realizować kolegialnym głównym nie oferowana w Welch College. Zapewnia solidną podstawę studium biblijnym plus rdzenia kształcenia ogólnego, które powinny stanowić dobrą podstawę do przeniesienia do innej uczelni.

Po drugie, niektórzy studenci, którzy wyczuwają brak połączenia z pełnym wymiarze czasu służby chrześcijańskiej i nie pragną wykształcenie czteroletni nadal chcą uczestniczyć w Bible College w trosce o ogólnej wiedzy biblijnej i osobistego rozwoju duchowego. Dla takich studentów, program ten stanowi dobrą podstawę do ogólnego leżał służbę w miejscowym kościele.

Associate of Arts może być uzyskane wyłącznie w Internecie.

Wszyscy absolwenci tego programu powinien być w stanie:

  • opracowanie szerokiego zrozumienia nauczaniu biblijnym, odzwierciedlone w chrześcijańskiego charakteru i chrześcijańskiego światopoglądu;
  • wykazania kompetencji w oparciu o czytania, pisania i mówienia;
  • opracować fundamentalne umiejętności w relacjach osobistych i społecznych

Wymagania

62 godzin, ze średnią C (2,0 GPA) we wszystkich składników stopnia i ogólnej.

Theological Studies 14 godzin
BIB 1100 Wprowadzenie do studiów biblijnych 2
BIB 1250 Ewangelizacja & Discipleship 2
BIB 1011 OT Survey: Prawo i Historia 3
BIB 2062 NT Ankieta: Ewangelia i Dzieje Apostolskie 2
BIB 1031 NT Ankieta: Listy i Objawienie 2
BIB 2032 OT Ankieta: Poetry & Prophecy 2
Sztuki i Nauki 48 GODZIN
POL 1011 Basic English Grammar, wykorzystanie i Kompozycja I 3
POL 1022 Basic English Grammar, wykorzystanie i Skład II 3
POL 2111 Arcydzieła literatury światowej I 3
POL 2122 Arcydzieła Literatury Światowej II 3
HIS 1011 History of Western Civilization I 3
HIS 1022 History of Western Civilization II 3
MUS 1002 Wprowadzenie do muzyki i uznanie 3
PHE 2100 Life Time Fitness 2
PHE XXX aktywność wyborcza 1
MAT 1101 College Algebra 3
SPE 1000 Fundamentals of Speech 3
SCI 2204/14 Physical Science Survey / Lab 4
SSC 3101 Małżeństwo i rodzina 3
IDS 1001 Przywództwo i numerem: Rozwój osobisty 2
IDS 2001 Przywództwo i nazywając: Zasady przywództwa 2
IDS 1902 Chrześcijaństwo, kultura i Światopogląd: Wprowadzenie 2
Obieralnych 5
SSC 1000 Online Orientacja * Wstępnym Audytu

Przykładowe Kursy podstawowe

BIB 1100. WPROWADZENIE DO BADAŃ biblijnej - Zapewnia podstawowe wprowadzenie do zasad fundamentalnych dla nauki biblijnej. Kurs analizuje doktryny inspiracji i kanonu i omawia zasady interpretacji biblijnej, jak również przekazywania i tłumaczenia tekstu biblijnego. Zapewnia ona również niezbędne informacje biblijne tło dla studentów, w tym geografii, chronologii, historii, kultury i rozwoju doktrynalnego.

BIB 1250. Ewangelizacji i uczniostwa - Biblijny badanie podstawy życia chrześcijańskiego, mające na celu pomóc uczniom zrozumieć, co to znaczy być uczniem Chrystusa, pierwotną zwróceniem uwagi na takie rzeczy jak autentyczność, koszty i korzyści z bycia uczniem. Znaczne czasu poświęca omówieniu metod, wiadomość, i środki osobistej ewangelizacji, w tym zapamiętywania przydatnych fragmentów biblijnych i dbałością o typowych błędów i trudności napotykanych przez dusze zwycięzców. Inne kluczowe tematy obejmują konwersję ucznia, duchowość, kult, integralność, mowę, życie myśli, gospodarowania i świadka. IDS 1001. Przywództwo i numerem: rozwój osobisty - Kurs zbada połączeń chrześcijańskiej cnoty z uprawą odpowiedzialnego przywództwa. Nacisk zostanie podana do takich zagadnień jak kształcenie ustawiczne, formacji duchowej, samodzielnego zarządzania (w tym, na przykład, zarządzania czasem i zarządzania osobistymi finansami), rozwiązywania problemów i etiquitte osobistego i zawodowego. IDS 1902 Chrześcijaństwo, kultury i światopoglądu - Ten kurs będzie koncentrować się na kluczowych narzędzi i wiedzy potrzebnych do tworzenia podstawowego chrześcijańskiego światopoglądu chrześcijańskiego przywództwa we współczesnym świecie. Każdy kurs będzie obejmować te same tematy, ale w podstawowych, pośrednich i zaawansowanych poziomach, w tym takie tematy jak relacje Kościoła i kultury; apologetyka kulturalnych; apologetyki dla świadka; nowoczesności i ponowoczesności; Rozeznanie Christian sztuki, rozrywki i innych produktów rolnych, w tym kultury popularnej; praca, rozrywka, i sport; korzyści i ograniczenia nauki i technologii; Współczesne zagadnienia bioetyczne; Opieka nad stworzeniem; zaangażowanie w życiu publicznym i obywatelskim; i myśli ekonomicznej. UWAGA: Kursy online są przeznaczone dla studentów nietradycyjnych, dorosłych. Oznacza to, że kandydaci muszą mieć co najmniej 23 lat. Niepełnoletni uczniowie mogą złożyć pisemne odwołanie wyjątek wziąć kursy online. Odwołania opierają się na okoliczności łagodzące, takie jak problemy związane ze zdrowiem (studenta lub członka rodziny, dla których student Dozorca), niepełnosprawnych fizycznie, które wykluczają tradycyjnej rejestracji lub obowiązku służby wojskowej, które uniemożliwiają tradycyjne rejestracji. Odwołania, które są przyznawane z takich powodów może prowadzić do studenta jest dozwolone, aby zapisać w jednym lub dwóch kursach i okresowej oceny postępów. Pisemne odwołania należy składać do Provost w gketteman@welch.edu lub przez nas na adres: Rektor Welch College 3606 West End Avenue Nashville, TN 37205

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Welch College »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
62 godziny
Cena
348 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa