Jeden rok GCSE

Cardiff Sixth Form College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Jeden rok GCSE

Cardiff Sixth Form College

Przegląd

Przez jeden rok intensywnego kursu GCSE, Cardiff Sixth Form College zapewnia wyjątkową okazję młodszym studentom, z których wielu aspiruje do przejścia do nagradzanej Formy, aby móc skorzystać z inspirującego nauczania, doskonałego rozwoju kariery i nowoczesnego internatu środowisko w najlepszej szkole w Wielkiej Brytanii.

Stanowiąca doskonałą platformę do przejścia na kolejny poziom i solidną podstawę do kontynuowania studiów, ten nowy kurs daje uczniom możliwość nauki od sześciu do dziewięciu kluczowych przedmiotów akademickich, a także poprawy ich znajomości języka angielskiego w małych klasach z intensywnym nauczaniem.

Nauczeni przez istniejący personel Szóstej Formy Cardiff, wszyscy uczniowie będą również w pełni uczestniczyć w zajęciach sportowych, kulturalnych, programach ponadprogramowych, możliwościach wzbogacenia uczelni i codziennym życiu kolegium, wraz z ich odpowiednikami z poziomu A.

Roczny kurs GCSE będzie szczególnie przydatny dla studentów z zagranicy, z których wielu nie bierze formalnego egzaminu na tym etapie, którzy chcą kontynuować program na poziomie A, a następnie mają nadzieję studiować na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii lub USA. Jest to samodzielna kwalifikacja, której wyniki są również brane pod uwagę w procesie przyjmowania najlepszych kursów uniwersyteckich.

 • Wiek: 15-16 w momencie rejestracji
 • Długość kursu: 1 rok
 • Rozpoczęcie kursu: wrzesień 2018
 • Wymagania wstępne: Udane występy w testach wejścia do college'u (angielski, matematyka) oraz ocena GL
 • Wymagania językowe: IELTS 5.5
 • Inne wymagania: raport szkolny i paszport

Przedmioty

Studenci będą uczyć się od sześciu do dziewięciu przedmiotów GCSE w zależności od ich umiejętności i znajomości języka angielskiego.

 • Matematyka
 • Angielski (pierwszy lub drugi język)
 • Fizyka
 • Biologia
 • Chemia

Studenci będą również studiować jedną z humanistyki zaczerpniętą z historii, geografii, ekonomii lub studiów ekonomicznych oraz opcję podjęcia GCSE w ich własnym języku. Ponadto program nauczania GCSE będzie obejmował:

PHSEE - nierozważone samouczki dotyczące edukacji osobistej, społecznej, zdrowotnej, ekonomicznej i obywatelskiej, wychowania fizycznego.

Nowo wyremontowany pensjonat, zaprojektowany specjalnie dla 16 osób, zapewni każdemu uczniowi sypialnię jednoosobową lub dwuosobową, wspólne pomieszczenie wspólne i kuchnie. Dom jest w pełni nadzorowany przez Rodziców Domowych i Asystentów, którzy zajmą się duszpasterskimi potrzebami studenta, zapewnią program mentorski i nadzorują prace domowe.

College oferuje szeroką gamę konkursów, wyjazdów, imprez, klubów i działań, które rozciągają się od popularnego klubu GLEE, klubu artystycznego, drużyny piłkarskiej i drużyny netballowej. Wszyscy uczniowie otrzymują członkostwo w siłowni David Lloyd z kortami do badmintona, kortami tenisowymi, krytym i odkrytym basenem, kortami do squasha, szeregiem zajęć fitness, treningiem osobistym oraz kawiarnią i strefą internetową. Wszyscy uczniowie będą należeć do Domu i brać udział w wydarzeniach w Domu, takich jak debata w domu, house house i muzyka house.

Dla tych, którzy chcą wziąć udział w szkoleniu Duke of Edinburgh, odbywają się w weekendy i po szkole, a dla studentów muzycznych zapewniamy salę muzyczną, w której studenci ćwiczą i tworzą muzykę razem, a także prywatne lekcje muzyki.

Wszyscy studenci, którzy chcą kontynuować wykonywanie swoich poziomów A na szóstej formie Cardiff, będą musieli spełnić standardowe wymagania wstępne na poziomie A do progresji. Jednak Dukes Education, która jest właścicielem Cardiff Sixth Form, jest także właścicielem trzech kolejnych najwyżej jakości Kolegiów: Rochester Independent College; Earlscliffe i Fine Arts College, gdzie nie powinny spełniać wysokich wymagań wstępnych dla Cardiff, uczniom zaoferowane zostanie miejsce w jednej z innych uczelni. Wszystkie kolegia Dukes Education Colleges działają na podstawie jednej licencji Tier 4.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja July 4, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
Locations
Wielka Brytania - Cardiff, Wales
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - Cardiff, Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą