Ogólny program w języku angielskim

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Dowiedz się praktycznych umiejętności języka angielskiego podczas doświadczania życia w Stanach Zjednoczonych.

Cel i goli

Jako student w naszej General English Program, będziemy koncentrować się na interaktywnym, konwersacji po angielsku, zamiast wykładów nauczycieli. Nauczyciele będą ograniczać się do mówienia nie więcej niż jedną trzecią czasu klasy, aby zachęcić was i waszych kolegów rozmawiać w języku angielskim. Interaktywne lekcje wyjaśnić użycie gramatyki, wprowadzenie nowego słownictwa oraz doskonalić swoje strategie czytania, zawsze z naciskiem na komunikację mówionego. Będzie rozwijać swoje umiejętności werbalnych angielskiego tak szybko i skutecznie jak to możliwe.

Informacje o programie

Dzięki naszemu programowi General English:

  • Studenci wszystkich poziomach są mile widziane.
  • Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek.
  • Home-pobyt i hotelu lub kwatery dostępne.
  • Elastyczny czas, wybrać ile tygodni na studia.
  • 4 opcje oczywiście znaleźć odpowiednie dopasowanie dla Ciebie.

Lokalizacja

Wielu naszych studentów powiedzieć, że jeden z ich ulubionych rzeczy Most jest wielokulturowy ciało studenta. Nasi studenci General English Program klasy w wieku od 18 do 50+ i są naszym najbardziej zróżnicowana grupa. Są tutaj, aby nauczyć się języka angielskiego dla szerokiej gamy powodów, ze zwykłego doświadczania życia i kultury w Stanach Zjednoczonych, do nauki konkretnych umiejętności w zawodzie.

Bez względu na to, dlaczego decyduje się na studia po angielsku na moście, będzie niewątpliwie skorzystać z przyjaźnie Ci rozwijać i rzeczy, które uczą się od swoich kolegów.

Kursy

General English turystyczny: To jest pół-intensywne grupa przedmiotów, które jest idealnym miejscem dla turystów i studentów, którzy chcą cieszyć się swój wolny czas na zwiedzanie poza klasą.

General English Grupa: Jest to oczywiście grupa w pełnym wymiarze godzin, który obejmuje zajęcia rano i po południu. Uczniowie w tym kursie mogą ubiegać się o wizę studencką.

General English Combo: Dzięki kombinacji zajęć grupowych i indywidualnych, opcja ta jest idealna dla studentów, którzy chcą szybko poprawić swoją znajomość języka angielskiego. Prywatne zajęcia są dostosowane do unikalnych celów nauczania i wyzwań.

General English Full Immersion: Najbardziej intensywny kurs, składający się tylko z instrukcją prywatnego. Jeśli masz mało czasu i chcesz, aby jak najlepiej wykorzystać swój kurs ESL, jest właściwym wyborem dla Ciebie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Crucial role in international business, education, and communication. Bridge is a world leader in the field with over 25 years of experience transforming lives and organizations by fostering cross-cul ... Czytaj więcej

Crucial role in international business, education, and communication. Bridge is a world leader in the field with over 25 years of experience transforming lives and organizations by fostering cross-cultural communication and language competency. Pokaż mniej
Denver , Filadelfia , Grand Junction , Buenos Aires , Santiago + 4 Więcej Mniej