Przeczytaj oficjalny opis

Złoty Kurs jest otwarty dla osób w wieku powyżej 50 lat, którzy chcą spędzić czas w towarzystwie dorosłych o podobnych poglądach. Kurs oferuje mieszankę lekcji języka angielskiego, zajęć towarzyskich, wizyt i wycieczek.

Kurs jest 15-godzinnym kursem języka angielskiego ogólnego w godzinach 09: 30-13: 00, od poniedziałku do piątku, a następnie programem popołudniowym i wieczornym. 2 zajęcia z 90 minut każdego dnia. Minimalny wiek 50. Maksymalna wielkość klasy 14.

Jako jedno z najbardziej zabytkowych miast w Europie, York, z bogatym życiem kulturalnym jest idealnym miejscem na kursy dla starszych uczniów.

Centrum bezpłatnego ruchu kołowego oferuje duży wybór barów i restauracji; A także jeden z najlepszych sklepów w północnej Anglii.

Klasy "tylko złoto"

Wiemy, że studenci na 50+ kursach wolą być w klasie z uczniami w podobnym wieku, więc gwarantujemy zajęcia "Gold-only" na następujących poziomach: pre-intermediate, intermediate i advanced.

Program popołudniowy

Program po południu jest przeznaczony dla starszych uczniów. Wizy są kierowane przez starszego członka personelu Kolegium. Kurs kończy się pożegnalną kolacją w najlepszej restauracji w York, świetnym sposobem na zakończenie niezapomniany pobyt. Program popołudniowy i wieczorny zapewnia, aby uczestnicy mogli zobaczyć jak najwięcej z York i okolic.

Kluczowe punkty

  • 15 godzin tygodniowo plus pełny program popołudniowy
  • Maksymalna wielkość klasy: 14
  • Średnia wielkość klasy (2016): 4
  • Minimalny wiek: 50
  • 50+ tylko zajęcia
  • Pełny program popołudniowy
  • Posiłki z nauczycielami
  • Pożegnalna kolacja

Gwarantujemy 3 poziomy złota tylko dla każdego kursu.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Melton College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
1 - 4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa