Przeczytaj oficjalny opis

Nasze ogólne kursy języka angielskiego skierowane są do dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe w celach edukacyjnych lub zawodowych. Nasz program obejmuje równowagę gramatyki, mówienia, czytania, słuchania i pisania.

Studenci otrzymują 15 godzin nauki w tygodniu (General English A) lub 22.5 godzin lekcji tygodniowo (angielski ogólny B). (General English A nie odbywa się w okresie objętym kursem letnim).

Czesne

Melton College wita studentów przez cały rok, z wyjątkiem dwóch tygodni w okresie Bożego Narodzenia. Nasze ogólne kursy języka angielskiego skierowane są do dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe w celach edukacyjnych lub zawodowych. Nasz program obejmuje równowagę gramatyki, mówienia, czytania, słuchania i pisania. Każdy student otrzymuje osobistego nauczyciela, który ma monitorować postępy oraz zachęcać i doradzać. Te samouczki są wliczone w opłaty, ale nie liczymy ich jako czesnego! Twój nauczyciel pomoże Ci zaplanować naukę i dostosować naukę do Twoich potrzeb, co będzie szczególnie skupiało się na Twoim koncie Melton E-learning. Wielu z naszych studentów przystąpiło do egzaminu IELTS (Melton College jest jedynym ośrodkiem IELTS w York), aby kontynuować naukę na brytyjskim uniwersytecie.

Ogólne angielski A: Program półdniowy

Dla studentów, którzy nie mają czasu, aby skorzystać z pełnego programu ogólnego języka angielskiego, oferujemy 15 godzin tygodniowo alternatywę. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Prosimy pamiętać, że kurs nie odbywa się w okresie kursu letniego (25 czerwca - 3 września 2017 r.).

Ogólne angielski B: program całodniowy

Nasz program obejmuje równowagę gramatyki, mówienia, czytania, słuchania i pisania. Studenci otrzymują 22,5 godzin nauki w tygodniu. Oprócz lekcji porannych, starannie zaplanowany program popołudniowy obejmuje dodatkową lekturę, praktykę słuchania, umiejętności mówienia (w tym prezentacje prowadzone przez uczniów) oraz umiejętności uczenia się, które pomogą Ci w pełni wykorzystać swój kurs. (Latem studenci kursu mogą uczestniczyć w zajęciach ze starszymi studentami programu Summer Course. Minimalny wiek wynosi 16 lat. Niemniej jednak uczniowie w wieku 16-17 lat nie mogą wstąpić do ogólnego kursu języka angielskiego w okresie letnim, chyba że ich szkolenie kończy się latem). Podobnie jak w przypadku wszystkich kursów Melton College, czesne uczą się na naukę i nie obejmują przerw, lekcji lub przygotowania.

E-learning przewodnie

Wszyscy kursanci języka angielskiego ogólnego mogą korzystać z systemu e-learningowego kierowanego przez Melton College. To wirtualne środowisko pomaga studentom zaplanować naukę, kontaktować się z innymi uczniami i uczestniczyć w życiu społecznym Kolegium. Studenci mają dostęp do systemu przez 3 miesiące po ich odejściu.

Kluczowe punkty

  • Minimalny wiek Ogólne angielski A: 18
  • Minimalny wiek Ogólne angielski B: 16 (18 lat w trakcie kursu letniego)
  • Maksymalny wiek: n / a
  • Maksymalna wielkość klasy: 14
  • Średnia liczba klas (2016): 7

Większość studentów języka angielskiego w klasie ogólnej jest w wieku 23+. Starsi studenci mogą przyłączyć się przez cały rok.

Rozkład jazdy

Melton College wita studentów przez cały rok, z wyjątkiem dwóch tygodni w okresie Bożego Narodzenia. Nasz program obejmuje równowagę gramatyki, mówienia, czytania, słuchania i pisania.

Każdy student otrzymuje osobistego nauczyciela, który ma monitorować postępy oraz zachęcać i doradzać. Organizujemy pełny i zróżnicowany program socjalny i możemy zaprosić Cię na lokalne kluby sportowe i stowarzyszenia.

Kurs języka angielskiego ogólnego rozpoczyna się od 09: 15-12: 45 (w języku angielskim ogólnym A) lub 09: 15-15: 15 (angielski ogólny B), od poniedziałku do piątku. Ogólne angielski A ma 15 klas w ciągu 60 minut każdego tygodnia. General English B ma 25 kursów tygodniowo, 3 klasy 60 minut i 2 klasy 45 minut dziennie. Ponadto wszyscy uczniowie mają bezpośredni kurs w ciągu pierwszego tygodnia, a następnie co dwa tygodnie. Wycieczki odbywają się regularnie. Czasami pobierana jest opłata za zajęcia i zawsze opłata za wycieczki.

Opłaty za studia

  • Opłata rezerwacyjna: 75 zł
  • Ogólne angielski A: £ 230.00
  • Ogólne angielski B: 265,00 PLN
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Melton College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
230 GBP
- angielski ogólny A; 265 GBP - angielski ogólny B
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa