Ogólny angielski kurs dla dorosłych

Melton College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ogólny angielski kurs dla dorosłych

Melton College

Nasze ogólne kursy języka angielskiego skierowane są do dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe w celach edukacyjnych lub zawodowych. Nasz program obejmuje równowagę gramatyki, mówienia, czytania, słuchania i pisania.

Studenci otrzymują 15 godzin nauki w tygodniu (General English A) lub 22.5 godzin lekcji tygodniowo (angielski ogólny B). (General English A nie odbywa się w okresie objętym kursem letnim).

Czesne

Melton College wita studentów przez cały rok, z wyjątkiem dwóch tygodni w okresie Bożego Narodzenia. Nasze ogólne kursy języka angielskiego skierowane są do dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe w celach edukacyjnych lub zawodowych. Nasz program obejmuje równowagę gramatyki, mówienia, czytania, słuchania i pisania. Każdy student otrzymuje osobistego nauczyciela, który ma monitorować postępy oraz zachęcać i doradzać. Te samouczki są wliczone w opłaty, ale nie liczymy ich jako czesnego! Twój nauczyciel pomoże Ci zaplanować naukę i dostosować naukę do Twoich potrzeb, co będzie szczególnie skupiało się na Twoim koncie Melton E-learning. Wielu z naszych studentów przystąpiło do egzaminu IELTS (Melton College jest jedynym ośrodkiem IELTS w York), aby kontynuować naukę na brytyjskim uniwersytecie.

Ogólne angielski A: Program półdniowy

Dla studentów, którzy nie mają czasu, aby skorzystać z pełnego programu ogólnego języka angielskiego, oferujemy 15 godzin tygodniowo alternatywę. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Prosimy pamiętać, że kurs nie odbywa się w okresie kursu letniego (25 czerwca - 3 września 2017 r.).

Ogólne angielski B: program całodniowy

Nasz program obejmuje równowagę gramatyki, mówienia, czytania, słuchania i pisania. Studenci otrzymują 22,5 godzin nauki w tygodniu. Oprócz lekcji porannych, starannie zaplanowany program popołudniowy obejmuje dodatkową lekturę, praktykę słuchania, umiejętności mówienia (w tym prezentacje prowadzone przez uczniów) oraz umiejętności uczenia się, które pomogą Ci w pełni wykorzystać swój kurs. (Latem studenci kursu mogą uczestniczyć w zajęciach ze starszymi studentami programu Summer Course. Minimalny wiek wynosi 16 lat. Niemniej jednak uczniowie w wieku 16-17 lat nie mogą wstąpić do ogólnego kursu języka angielskiego w okresie letnim, chyba że ich szkolenie kończy się latem). Podobnie jak w przypadku wszystkich kursów Melton College, czesne uczą się na naukę i nie obejmują przerw, lekcji lub przygotowania.

E-learning przewodnie

Wszyscy kursanci języka angielskiego ogólnego mogą korzystać z systemu e-learningowego kierowanego przez Melton College. To wirtualne środowisko pomaga studentom zaplanować naukę, kontaktować się z innymi uczniami i uczestniczyć w życiu społecznym Kolegium. Studenci mają dostęp do systemu przez 3 miesiące po ich odejściu.

Kluczowe punkty

  • Minimalny wiek Ogólne angielski A: 18
  • Minimalny wiek Ogólne angielski B: 16 (18 lat w trakcie kursu letniego)
  • Maksymalny wiek: n / a
  • Maksymalna wielkość klasy: 14
  • Średnia liczba klas (2016): 7

Większość studentów języka angielskiego w klasie ogólnej jest w wieku 23+. Starsi studenci mogą przyłączyć się przez cały rok.

Rozkład jazdy

Melton College wita studentów przez cały rok, z wyjątkiem dwóch tygodni w okresie Bożego Narodzenia. Nasz program obejmuje równowagę gramatyki, mówienia, czytania, słuchania i pisania.

Każdy student otrzymuje osobistego nauczyciela, który ma monitorować postępy oraz zachęcać i doradzać. Organizujemy pełny i zróżnicowany program socjalny i możemy zaprosić Cię na lokalne kluby sportowe i stowarzyszenia.

Kurs języka angielskiego ogólnego rozpoczyna się od 09: 15-12: 45 (w języku angielskim ogólnym A) lub 09: 15-15: 15 (angielski ogólny B), od poniedziałku do piątku. Ogólne angielski A ma 15 klas w ciągu 60 minut każdego tygodnia. General English B ma 25 kursów tygodniowo, 3 klasy 60 minut i 2 klasy 45 minut dziennie. Ponadto wszyscy uczniowie mają bezpośredni kurs w ciągu pierwszego tygodnia, a następnie co dwa tygodnie. Wycieczki odbywają się regularnie. Czasami pobierana jest opłata za zajęcia i zawsze opłata za wycieczki.

Opłaty za studia

  • Opłata rezerwacyjna: 75 zł
  • Ogólne angielski A: £ 230.00
  • Ogólne angielski B: 265,00 PLN
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
230 GBP
- angielski ogólny A; 265 GBP - angielski ogólny B
Locations
Wielka Brytania - York, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - York, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą