Ogólne szkolenie językowe

Informacje ogólne

Opis programu

Nasze kursy ogólnego angielskiego są przeznaczone dla osób, które chcą poprawić płynność, dokładność i pewność mówienia po angielsku. Nasze kursy poprawią również znajomość języka angielskiego, które są niezbędne do podróży, pracy lub po prostu dla osobistego zainteresowania.

Przegląd kursu

Nasze ogólne kursy rozwijają wszystkie aspekty języka angielskiego, w tym mówienie, wymawianie, słuchanie, gramatykę, czytanie i pisanie. Koncentrujemy się na poprawie podstawowych potrzeb komunikacyjnych w codziennym aspekcie języka angielskiego. Podczas kursu języka angielskiego będziesz musiał uczestniczyć w możliwie jak największym stopniu i pracować indywidualnie, w parach i grupach, a także brać udział w zajęciach w całej klasie.

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich międzynarodowych studentów z wykształceniem nieanglojęzycznym lub angielski nie jest ich pierwszym językiem i pragnie poprawić swoją znajomość języka angielskiego.

Tryb studiów i oceny

Ten kurs jest prowadzony w klasie z testami formatywnymi (cotygodniowe testy) i podsumowującymi (testy na połowie kursu i na końcu kursu)

Kurs koncentruje się na

  • Poprawa umiejętności mówienia i rozwijanie dokładnej wymowy
  • Zrozumienie gramatyki i uczenie się, kiedy i jak jej używać
  • Słuchanie i czytanie dla głównej idei i szczegółowych informacji
  • Budowanie słownictwa i slangu
  • Używanie języka ciała poprawnie
  • Rozwój pisania ogólnego
  • Zrozumienie kultury krajów anglojęzycznych
  • Zrozumienie rodzimych i nierodzimych anglojęzycznych użytkowników
  • Konwersacyjny angielski

Przykładowy harmonogram

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Melbourne City College Australia is the number one choice for both domestic and international students who seek quality vocational training. We are not simply a training provider, but passionate about ... Czytaj więcej

Melbourne City College Australia is the number one choice for both domestic and international students who seek quality vocational training. We are not simply a training provider, but passionate about effective and practical education. We aim to provide high quality, personalised and hands-on vocational training. Pokaż mniej