Read the Official Description

Studenci pracują nad poprawą ich gramatyki i słownictwa oraz pisemnego i ustnego zrozumieniem. Nacisk położony jest na komunikowanie się w języku francuskim. Będą również badać kulturę francuską i wezmą udział w różnych działaniach w czasie lekcji: wina i degustacja sera, wizyty w lokalnych rynków itp ..

Usługi zakwaterowania IFALPES będzie znaleźć najbardziej odpowiedni typ obudowy pasujące do Twojego wyboru. Stancje, mieszkaniach, studia lub akademiki znajdują się w centrum miasta lub na obrzeżach miasta. Od szkoły, są one dostępne autobusem, rowerem lub pieszo.

  • Jednoosobowy pokój w rodzinnym gospodarza dwoma posiłkami
  • Pokój jednoosobowy ze śniadaniem w hostfamily
  • Akademik
  • Indywidualne Studia i apartamenty
  • Wspólne mieszkanie

Poziomy:

Nasze poziomy studiów są zgodne z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego

Początkujący

Brak znajomości języka francuskiego.

A1: Elementary Ograniczona znajomość języka francuskiego. Może zrozumieć proste i praktyczne informacje z życia codziennego. Potrafi porozumiewać się w prosty sposób, jeżeli rozmówca mówi wolno.

A2: Górna elementarne Podstawowa wiedza. Potrafi zrozumieć pojedyncze zdania odnoszące się do znanych obszarach. Potrafi porozumiewać się w ramach bieżącej sytuacji i opisać w prosty sposób interesujących mnie tematów.

B1: Intermediate Ograniczone, ale skuteczne znajomość języka. Można zrozumieć, jasny i standardowy francuskiego odnoszące się do spraw znanych. Potrafi radzić sobie w sytuacjach, które mogą się zdarzyć w czasie podróży. Można mówić o sprawach interesujących mnie prywatnie i dać krótkie wyjaśnienia dotyczące projektu lub pomysłu.

B2: Upper Intermediate Ogólne i instynktowna znajomość języka. Potrafi zrozumieć główne myśli w złożonych tekstach. Mogą brać udział w rozmowach ogólnych lub zawodowych w sposób jasny i szczegółowy sposób i może twierdzić punkt widzenia.

Program taught in:
Francuski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
1 - 52 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment