Read the Official Description

Intensywne chiński 30

Intensywne Chiński 30 jest przeznaczony dla studentów, którzy chcieliby studiować chiński w krótkim okresie czasu (6 godzin / dzień, pon-pt) i obejmuje cztery umiejętności (mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie), jak również gramatyki, znajomość słownictwa i rozwój. To wszystko jest dostępne przez cały rok, a oferowane na wszystkich poziomach od początkującego do zaawansowanego. Jest to najbardziej intensywny kurs z moimi chińskimi Studium. To wszystko jest dostępne przez cały rok, a oferowane na wszystkich poziomach od początkującego do zaawansowanego. Ponadto, podręcznik oraz materiały dydaktyczne są edytowane przez zespół akademicki MÓJ Chiński Study.

Kto to jest odpowiednie dla?

Zagraniczni studenci lub początkujących, którzy chcą nauczyć się podstawowe chińskie lub skutecznie poprawić istniejące chińskiego.

Czy Intensywny Kurs prawo chińskie dla Ciebie?

Kurs pomoże Ci:

 • Dowiedz się codziennie praktyczne chińskich zwrotów
 • Poprawić płynność
 • Poprawić ogólny poziom chińskich i zrozumienie języka chińskiego
 • Rozwijać swoje słownictwo wokół tematów w interesie ogólnym, które są istotne dla codziennego życia
 • Rozwijanie czterech umiejętności językowych: słuchania, mówienia, czytania i pisania
 • Dowiedz się więcej na temat chińskiej kultury

Co będziesz studiować?

Jako student w następstwie intensywnej chińskiej oczywiście, poprawić poziom chińskich jak studiować różne obszary języka, w tym gramatyki, słownictwa i wymowy. Rozwijać cztery podstawowe umiejętności językowe słuchania, mówienia, czytania i pisania, a także rozwijanie znajomości języka wokół zagadnień użyteczności publicznej.

Dlaczego nie zarezerwować program pakietu?

Jeżeli chcesz zarezerwować kurs z moimi chińskimi Study, możemy zorganizować zakwaterowanie i transfery na lotnisko, jak również. Staramy się stworzyć wygodne i czuć-na-łatwość środowiska uczenia się dla Ciebie.

Jak rezerwować?

Przejdź do strony głównej → Rezerwacja → 30 → Intensywna Chiński Homestay / Hotel (lub pominąć) → Lotnisko podnosi (lub pominąć) → Wyślij rejestracji

Poziom

Początkujący poziom

Ten poziom zaczyna się od Hanyu Pinyin nauki, a następnie do podstawowej słuchania, mówienia, czytania i pisania. Będziesz mógł mieć proste rozmowy z Chińczykami na tematy z życia codziennego.

Poziom 1

Na tym poziomie dowiesz się 250 najczęściej używanych słów, 25 wzorce zdań i 150 zdań w powszechnym użyciu, co pozwala na wprowadzenie się, porządek w restauracji i komunikować się z pokojówek domu itp

Poziom 2

Dowiesz się 350 nowych słów, 35 wzorce zdań i 200 zdań, w powszechnym użyciu. Możesz wyrazić życzenia i wymagania dotyczące żywności, strzyżenie itd i być w stanie omówić plany na przyszłość.

Poziom średniozaawansowany

Poziom ten jest głównie o wypowiedziane chiński używany w codziennej komunikacji. Płynnie możesz komunikować się z ludźmi na różne tematy w różnych okolicznościach.

Poziom 3

Dowiesz się 300 nowych słów, 45 wzorce zdań i 250 zdań w powszechnym użyciu. Dowiesz się, aby wyrazić swoje uczucia i opisać sytuacje życiowe.

Poziom 4

Będzie w dalszym ciągu rozwijać swoje słownictwo. Na tym poziomie dowiesz się 350 słów, 55 wzorce zdań i 300 zdań w powszechnym użyciu. Będziesz mógł wyrazić opinie na temat różnych rzeczy i stają się bardziej zaznajomieni z chińskiej kultury.

Poziom zaawansowany

Można poszerzyć swoje słownictwo i poprawić płynność w mówionych chińskim być na równi z native speakerem. Możesz również stać się bardziej zaznajomieni z chińskiej kultury i społeczeństwa.

Poziom 5

Dowiesz się 400 nowych słów, 70 wzorce zdań i 350 zdań, w powszechnym użyciu. Dowiedz się więcej na temat korzystania z powiązanych słów, a także jak wyrazić swój punkt widzenia.

Poziom 6

Dowiesz się około 500 słów, 80 wzorce zdań i 400 zdań w powszechnym użyciu. Możesz również dowiedzieć się więcej na temat chińskiej kultury, lokalnych zwyczajów i nawyków.

Poziom biegłości

Blisko native speakera, nauczysz się używać slangu i idiomów.

Poziom 7

Dowiesz się, wspólnego używania zwrotów i idiomów, slangu i czytać gazety i książki w języku chińskim.

Poziom 8

Bądź na bieżąco z native speakerami przy omawianiu nowości i aktualne wydarzenia i wyrażania poglądów i opinii na ich temat.

Szczegóły kursu

 • Oferowane poziomy: Początkujący do Proficiency (poziom 1 Poziom 8)
 • Liczba uczniów: 2 - 6
 • Materiał: "Mój Chiński szkolna", "Krótkoterminowe używane chińskie", "Boya chiński" i "konwersacyjne Chiński 301"
 • Rozpocznij dzień: w każdy poniedziałek
 • Czas lekcji: pon do pt (09:30-12:30pm&1:30-4:30pm)

See 3 more programs offered by MY Chinese Study »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa