Read the Official Description

Reżyser obrazu - jeden z głównych twórców filmu, bezpośrednio działa na jego cienkiej rozwiązania, wykonując nie tylko strzelanie, ale, przede wszystkim, wizualną interpretację materiału. Kamerzysta myśli, obrazów wizualnych, i wie, jak je realizować. Zawód, z jednej strony, wymaga wizualnej smak artystyczny, z drugiej - stale aktualizowany wiedzy technicznej i umiejętności z technologii, a także zdolność do pracy w zespole, zarządzania projektem w ramach ich kompetencji zawodowych.

Program szkolenia ma na celu badania różnych rodzajów i typów zdjęć, pracy ze światłem, nauka niezbędnych dyscyplin artystycznych (światło, kolor, kompozycja), bezkonkurencyjny znajomość możliwości technicznych sprzętu. Nauki wynik - zdywersyfikowany portfel, który pokazuje zdolność do przetłumaczenia na ekranie, najbardziej wyrazisty kompozytu tonalne światło kolorowych rozwiązań, a kąty kamery, oświetlenie i leczenia optyczny, do najbardziej kompletnych, głębokich tematów transferowych i idei filmu.

Celem kursu

Aktualnej wiedzy i praktycznych umiejętności, znajomość bazy technologicznej, a także portfolio, pozwala na uruchomienie w branży filmowej, operatora specjalność / reżysera fotografii.

Współpracy nauki

Przez cały okres kształcenia, uczniowie aktywnie pracują z powiązanych działów przedprodukcyjnych, produkcji i ponad postprodashen projektów studenckich w okresie wakacji. Szkoły odbyło się wspólne wykłady i kursy mistrzowskie z profesjonalistów z branży, wycieczki do wytwórni filmowej, która jest odpowiedzialna za organizację centrum kariery.

Praktyka

Zgodnie z wynikami i ocena pracy portfelowych tworzą absolwenci mają praktykę w telewizyjnych, wytwórni filmowych i nadal współpracować ze szkołą Career Center.

Format nauki

Nauki w niepełnym wymiarze czasu w formacie: 16 godzin akademickich w tygodniu (2 po południu i jedno wyjście).

Test wejście

Na przyjęcie do szkoły należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i pomyślnie przejść rozmowę kwalifikacyjną.

Interviewing jest mianowanie na pełny etat z komisji rekrutacyjnej (kurator i / lub czołowych nauczycieli wydziału, dyrektora szkoły).

Wywiad trzeba przygotować portfolio. Można sobie wyobrazić rozmaite twórczości: fotografie (najlepiej z różnych gatunków), wideo, storyboardy, instalacja dowolnego filmu lub wideo. Ogłoszenie o wynikach egzaminów wstępnych zostanie wysłany do Ciebie e-mailem w ciągu 5 dni roboczych po zakończeniu rozmów.

Data testu wstępnego

W 2014 roku, wywiady odbędzie się w trzech strumieni w lipcu, sierpniu i wrześniu. Wywiad jest przypisany indywidualnie w przedziale c 12:00 do 20:00.

See 9 more programs offered by Moscow Film School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
125,000 RUB
semestr
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa