Przeczytaj oficjalny opis

Banner-kursy-Hoteleria

Kurs zarządzania przychodami

Przychody Course Management jest programem szkolenia z ponad dziesięciu lat ewolucji i rozwoju, wysoko wyspecjalizowanej w zarządzaniu operacyjnym przychodów w wyniku ewolucji i popytu w ramach odpowiedzialności Revenue Manager i branży hotelarskiej.

Konstrukcja kursu został uruchomiony po wnikliwej analizie programów szkoleniowych przychodów Zarządzania oferowanych przez jedne z najlepszych uczelni w międzynarodowych szkoleniach turystycznej, które dodaliśmy doświadczenie zawodowe codziennym życiu zawodu, zaczyna integrować rzeczywistość naszej branży hotelarskiej w klasie. Wszystko pod okiem i współpracy z Revenue Managerów prestiżowych krajowych i międzynarodowych (patrz opinie naszych opiekunów i współpracowników).

Badania zarządzania przychodami w CESAE z najbardziej innowacyjnych narzędzi technologicznych

Program ten jest skierowany do studentów z praktycznego punktu widzenia, w którym można wykorzystać wszystkie narzędzia technologiczne stosowane w dnia na dzień, a także we współpracy z wiodących dostawców w menedżerze sektor działalności przychody:

 • Dostępność Pro Bookassist i Ota Insight
Hoteliera101

Wybierz swój zawód. Pracuje jako zarządzania przychodami w najlepszych hotelach

Wszyscy nasi mistrzowie, programy i kursy są prowadzone z wykorzystaniem metodologii on-line, plus dodaje możliwość pomocy dobrowolnej do fabryk praktyce: Wszystko opiera się przede wszystkim na rozwiązywaniu praktycznych przypadków, dzięki wykorzystaniu symulacji z naszymi narzędzia Parametryzowane nie tylko pozwala realizować wszystkie poznane koncepcje (studenci pracują indywidualnie iw grupach oraz pełnienie roli menedżerów dochodów niektórych hotelach, w sytuacjach, które symulują codzienności), ale do analizy najlepszych wyników uzyskanych z decyzje.

Przychody Course Management jest program, że każdy student, który chce zarządzać rentowność zakładu turystycznym potrzebuje dostępu i pozostać na rynku pracy z wysokim zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych specjalistów.

W skrócie, kompleksowe szkolenia, wyspecjalizowane i dostosowane do potrzeb sektora. Co pozwala być specjalistą w zawodzie przyszłości w hotelarstwie. Zostań prawdziwym menedżerem przychody z najlepszych nauczycieli, najbardziej innowacyjnej platformy symulacyjnej i możliwości staży w dużych sieci hotelowych.

What've dostał po ukończeniu szkolenia w zakresie zarządzania przychodami

Kurs ten ma na celu stać się profesjonalnym ekspertem Przychody Zarządzania w noclegowej z perspektywy wybitnie praktycznym odpowiedzialności operacyjnej, a dominuje wszystkie kluczowe aspekty zarządzania technicznego.

 • Opracowanie praktyki z wykorzystaniem wszystkich narzędzi technologicznych stosowanych w dnia na dzień działalności: Availpro Revenue Manager, Bookassist i Ota Insight.
 • Pogłębienie przez wiele studiów przypadków we wszystkich tych obszarach, które trzeba opanować i ukształtować całą aplikację przychodów w hotelu. Są to obszary, takie jak:
  • Przeprowadzić wstępną analizę informacji potrzebnych do ustalenia właściwej strategii i przychodów na poziomie zaawansowanym wygody. Informacje takie jak: popyt, konkurencja, środowisko hotelu, itp Wszystko to może dokonać budżetu i operacyjną prognozy.
  • Stworzenie strategii zarządzania Przychody za okres określony, obejmujący opracowanie matrycy cenowej z jego ograniczeń, pozycjonowanie optymalizacja, skuteczne zarządzanie overbooking itp
  • Uczenie się do realizacji strategii. I za to zrobiliśmy codziennego księgowania i badania odbiór, przygotowujemy harmonogram kursów i przystąpić do poinformowania wszystkich zainteresowanych służb. Za to wszystko, co mamy szereg aplikacji, narzędzi i akcesoriów parametryzowane oprogramowania, aby ułatwić wszystkim sprawna.
  • Monitorowanie i przegląd systemu zarządzania i strategii przychodów, które wdrożyliśmy. To sprawi, że codzienne monitorowanie i analizowanie okresowych wyników, dołożymy niezbędnych dostosowań i opracowuje informacje ułatwiające podejmowanie decyzji.
 • Ukończ całą wiedzę w dziedzinie Revenue Management, próbując koszty dystrybucji różnych kanałów, bezpośrednie lub pośrednie, interakcji online i sprzedaży offline, Menedżer kanałów, etc.
 • Włącz nawiązać kontakt z najlepszymi specjalistami w przychodach Zarządzania i Komunikacji Sektora 2.0, można utworzyć własną profesjonalną sieć.

Perspektywy kariery

Naszym celem jest to, że można wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania przychodami na końcu programu, aby pracować jako:

 • Revenue Manager hotelu.
 • Szef kierowników działów i dyrektorów zastosować lub odnoszą się bezpośrednio lub pośrednio do wiedzy przychodów.
 • funkcjonalnych menedżerów w obrębie sieci hoteli i innych placówek turystycznych, które mają być stosowane praktyczną wiedzę przychodów.

Tytuł

Ten program szkoleniowy daje studentom kurs w University Nebrija Business School.

Czas trwania i kredytów

Przychody Zarządzania Kurs trwa 120 godzin i przedłużenie 4ECTS (własny tytuł Nebrija University). Ogólna ocena programu zostanie ustalona z uwzględnieniem ciągłej oceny i rozwiązywania praktycznych przypadków. Ten tytuł daje studentowi w sumie 4 punkty.

modalność

Wykonywany jest w trybie online, przy wsparciu naszych nauczycieli i specjalistów w każdej dziedzinie specjalistów treści programu.

Staże

Masz możliwość staże w działach przychodów Zarządzania głównych łańcuchów. CESAE ma umowy z ponad 150 podmiotów związanych z sektorem turystycznym. Wszyscy nasi studenci mają dostęp do staży w przedsiębiorstwach w celu uzupełnienia ich szkolenia. Nasz system jest otwarte i elastyczne praktyki i zwraca się do ucznia, którzy wykonują je w zależności od ich dostępności czasu i położenia geograficznego.

aspekty ekonomiczne

CESAE Biznes i Turystyka Szkoła pozwala studentom finansować wszystkich programów szkoleniowych, tak że aspekty ekonomiczne nie są przeszkodą w prowadzeniu wszelkich szkoleń.

Nasze programy szkoleniowe mogą być dotowane przez Fundację Trójstronnej.

Można wyświetlić wszystkie sposoby finansowania lub premiowych warunkach kontaktów Trójstronna Fundacja CESAE przez telefon 912 977 166 lub pisać na e-mail info@cesae.esThis~~poss Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Bez kompromisów.

Program prowadzony przez:
Język hiszpański

Zobacz 4 więcej kursów w CESAE Business & Tourism School »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
120 godziny
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty