Read the Official Description

To idealny program dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pracy w celu uzyskania pracy lub awansować w ich szkolenia lub pracy.

Program prowadzi do BTEC w WorkSkills Plus, międzynarodowo uznanych kwalifikacji zawodowych na poziomie 3 w sprawie Krajowych Ram Kwalifikacji (KRK). Został on zaprojektowany i akredytowane przez Edexcel, wiodącego dostawcy międzynarodowo uznanych kwalifikacji.

Ten BTEC kwalifikacje sprawia wspaniały dodatek do CV i jest zatwierdzony przez UKBA dla studentów spoza UE, a UE.

Program składa się z dwóch etapów:

1. Okres studiów

Będziesz uczyć się przez co najmniej 15 godzin tygodniowo Kurs składa się z poszczególnych jednostek w tym: - umiejętności negocjacyjne i perswazji w miejscu pracy - dawać i otrzymywać informacje zwrotne - przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej - skuteczność w pracy - osobiste umiejętności w Leadership - Nauka z pracy placement - język angielski i umiejętności przygotowujące do egzaminu Jeśli chcieliby Państwo zatrzymać się u rodziny w trakcie okresu badania, będziemy szczęśliwi, aby zorganizować to dla ciebie.

2. Prace stażu

  • Można zastosować w praktyce umiejętności, opracowanych w klasie.
  • Podczas stażu, będzie monitorowany i podane wskazówki.
  • Zadania podane w trakcie stażu będzie okazją do zastanowienia się nad swoim doświadczeniem i ponownie ocenić własne umiejętności pracy ci.

Zadania mogą obejmować prezentacje, raporty, odgrywanie scenek, badania itd. podczas studiów, jak również praktyczne zadanie podczas stażu. Wszystkie zadania są oceniane i wewnętrznie po uzyskaniu wymaganej liczby punktów, zostanie nagrodzony w WorkSkills Plus BTEC Level 3 kwalifikacji (o udzieleniu lub certyfikatów).

Jakie rodzaje doświadczenia zawodowego mogę wziąć?

Gościnność i opieka zdrowotna: studentów z odpowiednim doświadczeniem w sektorze hotelarstwa i opieki zdrowotnej będzie płatnego lokowania płacy minimalnej (UK) jako część ich kursu.

Zawodowe: Studenci, którzy zdecydują doświadczenie w na przykład marketingu, mody, Finanse, Prawo, Biznes, itp. odbędzie nieodpłatnego staż.

Fakty

  • Minimalny wiek: 18 - Czesne: 15, 18, 21, 24, 27 lub 30 godzin tygodniowo - Data rozpoczęcia: w każdy poniedziałek (trwa rekrutacja) - Poziom: średnio do biegłości (B1 do C2) - idealny do: studentów, którzy chcą praktyczne doświadczenie w spółki z siedzibą w Wielkiej Brytanii i kwalifikacji BTEC Level 3

See 8 more programs offered by Crest Schools of English »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment