Oczywiście w tworzeniu wzoru couture: 2-tygodniowe lato intensywne

The Cut Fashion Design Academy

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oczywiście w tworzeniu wzoru couture: 2-tygodniowe lato intensywne

The Cut Fashion Design Academy

Chcesz poznać podstawy urzekającego świata mody? The Cut oferuje szereg intensywnych, dwutygodniowych warsztatów, których celem jest zmaksymalizowanie wiedzy branżowej w minimalnym czasie. W tych praktycznych warsztatach studenci będą zanurzali się we wszystkie aspekty biznesu mody.

Podczas lektur, wykładów i dyskusji klasowych studenci są nauczani przez profesjonalistów z branży w małych grupach, otrzymując najwyższej klasy naukę w prawdziwym środowisku biznesowym, korzystając z najnowocześniejszych cyfrowych platform oraz praktycznych aplikacji zręcznościowych. Każda klasa składa się z dwóch poziomów po 16 godzin tygodniowo, w sumie 32 godziny.

Warunki wstępne dla każdej klasy są określone w każdym konkretnym kursie. Zdobądź umiejętności potrzebne do osiągnięcia celów akademickich i zawodowych lub uzupełnij swój aktualny pełnoetatowy dyplom lub program studiów lub po prostu zbuduj konkurencyjny portfel dla aplikacji studiów podyplomowych, aby przygotować się do zaawansowanego studiowania.

WZORNICTWO - ZASTOSOWANIA PRZYSZŁOŚCI

Podczas tego dwutygodniowego intensywnego kursu studenci skoncentrują się na zawiłościach i technikach wykorzystywanych w strojach wieczorowych i weselnych. Studenci nauczą się konstruować i manipulować tkaninami wykorzystując różnorodne specjalistyczne tkaniny i wykończenia, w tym beading, koronkowe i krawiectwo.

Wymaganie wstępne: Pomyślne ukończenie podstawowego kursu intensywnego Two Cut Patternmaking 2-tygodniowy lub równoważny. Wymagana jest znajomość szycia od średnio zaawansowanej do zaawansowanej.

STUDENCI BĘDĄ:

 • Naucz się podstawowych technik
 • Ćwicz budowę couture
 • Naucz się technik krawieckich
 • Dowiedz się, jak drapować
 • Poznaj techniki szycia ręcznego
 • Poznaj techniki aplikacji i beadingu

DETALE:

Data:

 • Poniedziałek, 23 lipca - czwartek, 2 sierpnia
 • Poniedziałek, 6 sierpnia - czwartek, 16 sierpnia

Długość: 2 tygodnie / poniedziałek - czwartek

Godziny:

 • 10-2-2 PM
 • 16: 00-20: 00

Pojemność: tylko 8 studentów

Instruktor: Jason Matlo, kierownik działu mody i dyrektor kreatywny

Jason Matlo jest kanadyjskim projektantem mody, który działa w branży od piętnastu lat. Z trzema liniami i oddaną klientelą zarówno dla jego dostępnych na rynku odzieży i niestandardowych kreacji, Matlo był w stanie wykorzystać swoje tło couture do tworzenia wyjątkowych kolekcji.

Matlo wprowadził swoją pierwszą komercyjną kolekcję w 2005 roku, która od razu została uznana przez kanadyjski przemysł mody za reportaż w wydawnictwach Elle, Flare, Hello, Lucky i innych modowych. Kolekcje Matlo znalazły się w najlepszych butikach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, w tym w Pokoju nad Zatoką Hudsona.

Synonimem seksownego i wyrafinowanego stroju wieczorowego, Matlo zaprojektował dla celebrytów, w tym Sara Ramirez (Gray's Anatomy), R & B Singer Mya, Susan Lucci (All My Children), Gabrielle Miller (Corner Gas), Erin Cebula (ET Canada) i najbardziej ostatnio Teri Hatcher, dla serialu SuperGirl.

Twórczość Jason Matlo była prezentowana na czerwonych dywanach z okazji rozdania Oscarów, nagród People's Choice, festiwali filmowych w Cannes i Toronto oraz The Juno's.

Wszystkie ubrania Jason Matlo są zaprojektowane i wyprodukowane w Kanadzie.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 20, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,995 CAD
+ GST.
Locations
Kanada - Vancouver, British Columbia
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Kanada - Vancouver, British Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą