Przeczytaj oficjalny opis

Kurs Fashion Illustration


Moda Ilustracja kursu jest nie tylko projektu lub reprezentacja odzieży, ale bardziej forma sztuki. Również jest to alternatywny sposób dla kreatywnych osób, które lubią modę i chcą wyrazić w inny sposób, jak projektowanie mody inspiruje je. W tym kursie dowiesz się wszystkiego o ilustracji mody i jak ma ona ewoluowała w całej historii, techniki rysunek postaci ludzkiej, wykorzystuje i teorie koloru i wiele różnych sposobów, technik stosuje się do kreacji. W tym czasie będzie można również zacząć rozwijać swój własny styl i budowaniu własnego portfela, które miejmy nadzieję, że może otworzyć jasną ścieżkę kariery dla Ciebie!


Wynik golfowe


- Wzmocnienie techniką ilustracji mody
- Zdobycie wiedzy o fotografii z różnymi artystami
- Wzmocnienie barwiące techniki - markery, rysunek ołówkiem, akwarele, farby, czyniąc komputer
- Rozwój własnego indywidualnego stylu


Student będzie nauczyć się podstaw mody ilustracji: technikę ludzkiej postaci i różnych technik, takich jak korzystanie z ołówka, markery, akwarele, farby, programy komputerowe itp rysunek Oczekuje się, że uczeń uświadamia sobie znaczenie prowadzenia skutecznego badania dla projektu, jak interpretować je i potrzeb klienta, a jednocześnie zachowując swój styl, jak ożywić trend, koncepcji lub nastrój poprzez swoje artystyczne wizja. Ilustrator mody posiada szerokie pole pracy dla takich dziedzinach jak projektowanie domów, magazynów, firm trend projektowania graficznego i projektowania mody, również jako freelancer etc.


Praca końcowa: Kreatywne Finał warsztatów: Projektowanie zbiór ilustracji na podstawie indywidualnego tematu


Poziom: początkujący, expereinced


Materiał: Notebook - 4H ołówki - Kalka - Miękkie gumki - ołówki - Temperówka - Dzieło czarne długopisy końcówki włókien - A4 - Nożyczki - kij Glue - Laptop - pamięć USB - Photoshop - Illusrator (30 dniowa wersja dobrze dla Photoshopa i programów Illustrator)

Czas trwania Krótki Daytime 1 miesiąc - Part-Time - rano lub po południu - 4 dni w tygodniu (od poniedziałku do czwartku) Opłata: € 1,200 Daytime 2 tygodnie - Stacjonarne - 4 dni w tygodniu (od poniedziałku do czwartku) Opłata: € 1,200 Aby dołączyć 22% VAT i 180 euro Zapisy opłatę.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 13 więcej kursów w Milan Fashion Campus »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
2 - 4 tygodnie
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa