Przeczytaj oficjalny opis

Oczywiście w literaturze hiszpańsko-amerykańskiej

Studium lokalizacji: Buenos Aires, Argentyna

Temat ten stanowi wprowadzenie do literatury amerykańsko-hiszpańskiej. Kurs jest oferowany w połączeniu z hiszpańskim uzyskanie 30 punktów. Naszym partnerem w tym kursie jest Universidad Nacional de San Martin w Buenos Aires.

Czego się nauczysz?

Kurs stanowi wprowadzenie do literatury hiszpańsko-amerykańskiej, począwszy od modernizmu do współczesności. Reprezentatywne teksty z różnych krajów i gatunków, dać studentom przegląd głównych trendów literackich. Program zapewnia wgląd w podstawowej analizy literackiej. Dowiesz się, aby wypowiedzieć się na literaturze przedmiotu i będzie mógł umieścić to w odpowiedniej literaturze kontekście historycznym.

W połączeniu z hiszpańskim

Uczysz hiszpańskiej literatury amerykańskiej w połączeniu z jednym z trzech poziomów hiszpańskich poniżej a kurs w historii argentyńskiego:

  • Początkujący - Hiszpański 1 i pre-course
  • Pośredni - Hiszpański 1
  • Zaawansowane - Hiszpański 2

Więcej informacji na temat możliwych kombinacji kursu

W języku angielskim lub hiszpańskim?

Hiszpańsko-amerykańska Literatura uczy się zarówno w języku angielskim i hiszpańskim. Spanish-American Literature 1 jest w języku angielskim i hiszpańskim literatury amerykańskiej 2 w języku hiszpańskim.

Studenci i pracownicy naukowi pochodzą z wielu krajów. Jeśli angielski nie jest językiem ojczystym wkrótce doświadczyć, że znajomość języka angielskiego poprawić szybko. Będzie to korzystne dla ciebie w przyszłości studiów magisterskich w swojej karierze, w którym oczekuje się, że można wykonać tak dobrze w języku angielskim, jak w rodzimym języku.

Struktura semestru

Okres Samokształcenie: przed wyjazdem do Argentyny, masz cztery tygodniowy okres samodzielnej nauki, gdzie rozpocznie czytanie nauczania.

Okres główne: składa się z czterech miesiącach wykłady, seminaria, wycieczki, prac pisemnych i egzaminów ustnych i pisemnych.

Czytaj więcej o przebiegu semestru studiów w przewodniku

Proces aplikacji

Aby ubiegać się o kursach powinny być uprawnione do kształcenia uniwersyteckiego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jeśli nie są jeszcze wolne miejsca wyślemy Ci ofertę z fakturą za depozyt w wysokości 250 euro. Wpłacając depozyt możesz potwierdzić swoje miejsce w programie. Prowadząca do początku programu będziemy na bieżąco informować o przygotowaniach do podróży i studiów.

Program fakty

Czas trwania: Jeden semestr
Semestr: Wiosna jesień
Kredyty: 30 (15 + 15) ECTS równoważne
Badanie: Egzamin w Argentynie / prace naukowe
Opłata za program: 6400 euro (5400 zaw. Zakwaterowania)
kredyty państwowe: Tak, w większości krajów europejskich
Obejmuje: Mieszkanie
Język wykładowy: Angielski
prerequisitions akademickie: Uniwersytet kwalifikowalność

Program prowadzony przez:
Język angielski
Język hiszpański

Zobacz 8 więcej kursów w Kulturstudier »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 semestr
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,400 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń