Przeczytaj oficjalny opis

O Kursie

Kurs ma na celu dostarczenie uczestnikom z mocnym fundamencie zasad edukacji wczesnoszkolnej. Łączy on kluczowe aspekty wczesnego dzieciństwa i nauczania podkreśla poszczególne etapy nauki, które wspierają rozwój we wczesnych latach dzieciństwa.

Grupa docelowa

Kurs ten jest ogromnie pomocne dla nauczycieli wczesnego dzieciństwa Koordynatorzy przedmiotu, programistów, konsultantów programowych związanych z przedszkoli, każdy połączony z opieki nad małymi dziećmi, i dla tych, którzy planują otworzyć w wieku przedszkolnym.

Cele kształcenia

Kurs zapoznaje stażystów z podstawowymi pojęciami i teoriami wczesnym dzieciństwie nauczania wraz z praktycznych umiejętności nauczania, aby uzyskać gotowy stawić czoła wyzwaniom różnych klasach przedszkolnych z 21 wieku. Kurs wprowadza również stażystów do ram koncepcyjnych do projektowania i rozwijania działalności, które wyposażyć młodych uczniów z podstawowych umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia. Praktykanci będą również wyposażony w wiedzę i umiejętności, aby promować umiejętności liczenia, rozwiązywania problemów i umiejętności społecznych u dzieci przedszkolnych poprzez działania blok zabaw i matematycznych.

Opcjonalnie Obecność online / Distance Learning

Studenci mogą także zapisać się na ten kurs na zasadzie uczenia się online / odległość.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w MECAT »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019