Oczywiście: University Pathways English Learning Programme

Greenville University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oczywiście: University Pathways English Learning Programme

Greenville University

Przegląd

Program nauczania języka angielskiego Pathways University w Greenville College to roczny program non-credit, którego celem jest przygotowanie międzynarodowych studentów do kształcenia na poziomie uniwersyteckim w USA. Ponadto program zapewnia informacje kulturowe potrzebne, by odnieść sukces w amerykańskiej szkole wyższej. .

TOEFL

Chociaż nie jest to program przygotowujący do egzaminu TOEFL, studenci, którzy ukończą cały program, powinni być dobrze przygotowani, aby uzyskać wysokie wyniki na egzaminie TOEFL. Studenci są zachęcani do wzięcia udziału w kursie przygotowawczym TOEFL oferowanym podczas programu University Pathways . Kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL zapewnia praktykę w różnego rodzaju pytaniach pojawiających się w teście i pomaga uczniom poprawić ogólne umiejętności testowania potrzebne do odniesienia sukcesu w przypadku większości wystandaryzowanych testów przygotowanych w Stanach Zjednoczonych. Studenci mogą wziąć TOEFL podczas pobytu w Greenville. Uczelnia zapewnia regularny transport do najbliższej placówki egzaminacyjnej TOEFL.

Poziomy i klasy

Program składa się z pięciu poziomów instrukcji. Każdy poziom programu staje się trudniejszy, ponieważ uczniowie powinni się rozwijać i rozwijać swoje umiejętności językowe. Każdy poziom trwa siedem tygodni i zawiera zajęcia z czytania, pisania, gramatyki, słuchania i mówienia, wymowy oraz konwersacji lub mowy.

  • Poziom 1: początek

  • Poziom 2: Low-intermediate

  • Poziom 3: Średniozaawansowany

  • Poziom 4: Wysoki średniozaawansowany

  • Poziom 5: Zaawansowany

Wszyscy nowi uczniowie automatycznie zostaną umieszczeni na poziomie 1, dopóki nie dotrą na kampus i nie ukończą testu kwalifikacyjnego. Po tym teście uczniowie mogą zostać przeniesieni na poziom 2 w oparciu o wyniki na teście. Nie ma wymogu minimalnej liczby punktów TOEFL, aby zostać dopuszczonym do programu, ale uczniowie powinni wykazać się podstawowymi umiejętnościami w języku angielskim.

Rozmiary klas są niewielkie, aby zapewnić indywidualne podejście. Zazwyczaj na zajęciach University Pathways nie ma więcej niż dziesięciu uczniów. Uczniowie uczęszczają do klasy szóstej lub siedem godzin dziennie. Podręczniki są dostarczane studentom. Koszt podręczników jest wliczony w koszty programu.

Punkty wejścia

Program został zaprojektowany, aby umożliwić elastyczne okresy nauki. Studenci mają możliwość przystąpienia do programu w czterech różnych punktach w ciągu roku akademickiego.

  • Pod koniec sierpnia (między 22 a 29 sierpnia)

  • Środkowy październik (od 12 do 19 października)

  • Pod koniec stycznia (czasami między 23 a 30 stycznia)

  • Środkowy marzec (czasami między 20 a 27 marca).

Usługi studenckie

Świadomość kulturowa oraz pomoc w dostosowaniu osobistym i naukowym

Wycieczki do centrum handlowego, Walmart i innych rynków

Wycieczki terenowe do pobliskich miejscowości

Różnorodne imprezy i zajęcia w Greenville College oraz w hrabstwie Bond

Amerykańskie i międzynarodowe uroczystości festiwalowe

Przydział współlokatora amerykańskiego, gdy tylko jest to możliwe

Zakwaterowanie u rodziny w czasie wakacji zapewniane przez mieszkańców, gdy tylko jest to możliwe

Higiena osobista ze szkoły chrześcijańskiej

Pomoc udzielana, aby zabrać uczniów do lekarza, gdy są chorzy

Darmowe usługi lekcyjne pięć razy w tygodniu

Porady dotyczące I-20 i wizy

Transport do strony testowej TOEFL dostępny

Transition After University Pathways w Greenville College

Kolejną korzyścią jest to, że studenci, którzy ukończyli nasz program nauki angielskiego na University Pathways , mają zagwarantowany wstęp do Greenville College bez konieczności wzięcia udziału w TOEFL. Jeśli studenci ukończą program w połowie regularnego semestru akademickiego, Greenville College oferuje siedmiotygodniowe kursy licencjackie z sześcioma punktami w celu zapewnienia, że ​​nie ma luki między nauką języka angielskiego a nauką maturalną. Niektóre pozytywne wyniki są takie, że 23 absolwenci University Pathways uczęszczają do Greenville College jako tradycyjni studenci, a kilku innych zostało przyjęło na inne amerykańskie uniwersytety.

Greenville College

Proces aplikacyjny dla angielskiego programu nauczania Pathways University

Wypełnij aplikację Online University Pathways

Wysyłaj zapieczętowane, oficjalne transkrypcje z liceum / szkoły średniej, a także transkrypcje dla wszystkich szkół wyższych lub szkół policealnych.

Wyślij oficjalne zapisy jednego z następujących testów: TOEFL, IELTS, ACT lub SAT, lub ELS 109 w zatwierdzonym centrum językowym. (Nie jest to wymagane, ale będzie pomocne jako alt = "Greenville College określa twój poziom znajomości języka angielskiego.)

Prześlij wypełnioną deklarację pomocy finansowej wraz z dodatkowymi wyciągami bankowymi i informacjami sponsora. (Zostanie to dostarczone po otrzymaniu wniosku.)

Gdy międzynarodowy doradca ds. Rekrutacji otrzyma wszystkie te informacje, przejrzy dokumentację i przekaże swój status przyjęć.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 1, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 26, 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
39,732 USD
Pełne koszty w latach 2019-2020.
Locations
Stany Zjednoczone - Greenville, Illinois
Data rozpoczęcia : Sierp. 26, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 26, 2019
Stany Zjednoczone - Greenville, Illinois
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą