Read the Official Description

Którzy czerpią największe korzyści z tego kursu?

Kurs ten stanowi nauczycieli zagranicznych doskonałą okazję, aby odświeżyć swoją wiedzę pedagogiczną i rozwijać swoje umiejętności języka angielskiego. Nasi doświadczeni i profesjonalni nauczyciele będą tworzyć dostosowane do potrzeb kursu w zależności od konkretnych potrzeb każdej grupy, czy to metodyki nauczania, zarządzania klasą lub jakiegokolwiek innego aspektu nauczania języka obcego.

Studenci z Unii Europejskiej mogą się kwalifikować do otrzymania środków na ten kurs w ramach programów Grundtvig i Comenius.

Teacher Refresher Course skupia się przede wszystkim na:

  • metodologie nauczania - "język nauczania" - różnych sposobów wykorzystania zasobów - Kluczowe aspekty planowania lekcji - metody prowadzenia zajęć z grupą w zależności od potrzeb

Treść kursu jest:

  • Zwiększenie pewności siebie nauczycieli w klasie - zwiększenia ich wiedzy zawodowej potrzebnej do podstawowej nauki, uczniów szkoły średniej lub dorosłych - zwiększyć ich wiedzę zawodową niezbędną do nauczania różnych typów lekcji języka angielskiego (np. angielski Specjalistycznych, Academic English, Financial English i wiele więcej) - nauczanie odświeżyć swoją wiedzę i umiejętności w środowisku języka angielskiego - zwiększenia ich zdolności do korzystania z nowych metod do tworzenia ciekawych, uczniu lekcje z materiałów, które sprawiają, że lekcje języka angielskiego "ożywają" - doskonalić swoje umiejętności językowe angielski (jeśli dotyczy) w zakresie nie tylko wszystkich czterech umiejętności językowych Angielski (czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie), ale także, co ważne, w zakresie płynności, dokładności i wymowa kandydatów może połączyć ten program z lekcji języka angielskiego i będą mieli okazję do obserwacji naszych nauczyciele w klasach.

'' Jestem bardzo zadowolony, że odwiedził szkołę. To było naprawdę zachęcające! Jestem bardzo entuzjastycznie klas mojego następnego roku. Dziękuję za pomoc.'' Tatiana - Nauczyciel z Rosji, grudzień 2013 roku.

Daty rozpoczęcia

  • 18 kwietnia 2014 - 16 czerwca 2014 - 27 czerwca 2014 - 14 lipca 2014 - 25 lipca 2014

See 8 more programs offered by Crest Schools of English »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Lipiec 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline

Lipiec 2019