Oczywiście samolotu dyspozytora

Avel Flight School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oczywiście samolotu dyspozytora

Avel Flight School

r6hm

Przewoźnik Dyspozytor znany również jako dyspozytor lotu lub lotu oficera operacyjnego jest jednym z najlepiej opłacanych i ekscytujących miejsc pracy w przemyśle lotniczym. Każda linia lotnicza wymaga dyspozytorów samolotów, tak samo jak pilotów do operacji lotniczych. Z Dispatcher certyfikatu FAA Aircraft, możliwości kariery otwierają się na całym świecie!

Po ukończeniu Avel Flight School oraz pozyskiwania swój certyfikat FAA Aircraft Dispatcher, będziesz gotowy do pracy w linii lotniczej, dzieląc decyzje poleceń z kapitanem lotniczej.

Niektóre obowiązki i zadania opisu Flight Dispatcher to:

  • Odpowiedzialny za planowanie i monitorowanie postępów w podróży lotniczej
  • Dyspozytor jest prawnie odpowiedzialny za bezpieczeństwo lotu wraz z pilota w poleceniu
  • Ma prawo do opóźnienia, przekierowywać lub odwołania lotu
  • Większość operacji handlowych wymagają zarówno dyspozytora lotu oraz dowódca statku powietrznego połączonego do autoryzacji i zwolnić lot
  • Dyspozytor lotu jest zobowiązany wykazać szeroką wiedzę z zakresu lotnictwa porównywalnej do kapitana samolotu linii lotniczych posiadających pozwolenia na transport pilot, który jest najwyższy licencji pilota osiągalne.

To doskonała kariera może zapłacić ponad 100 tysięcy dolarów rocznie z prawej kwalifikacji i doświadczenia.

Zapisy Warunek

  • Mieć co najmniej 21 lat, aby móc przystąpić do egzaminu Samoloty Dyspozytor wiedzy i być w stanie ukończyć kurs.
  • Być w stanie czytać, mówić, pisać i rozumieć język angielski biegle.

Opis przedmiotu

wr6jFAA Aircraft dyspozytor Kurs zawiera ten sam program i tematów ujętych w licencji Airline Pilot transportowe (ATPL). Trzeba pamiętać, gdy piloci trenować mają ponad 2 lata od rozpoczęcia szkolenia lotniczego w celu osiągnięcia ATPL. Podczas gdy cała ta teoria jest ściskany w trakcie z co najmniej 200 godzin, w bardzo krótkim czasie. Ten kurs ma stromą krzywą uczenia się od początku do końca i wymaga poświęcenia i zaangażowania na zakończenie kursu. Kurs ten nie nadaje się do procrastinators.

Opcje kursu

Oferujemy trzy opcje kursu. Wszystkie trzy opcje wymagają oczywiście przechodząc samolotu Dispatcher Test wiedzy FAA oraz egzamin praktyczny z FAA przeznaczona Aircraft Dispatcher Examiner (DADE).

Stopniowanie w tym kierunku wymaga uczniów do zabicia koniec oceny kursu i przekroczyć FAA praktyczne standardy testu przed podjęciem egzamin praktyczny z Dade.

OPCJA 1

4 tygodniowy kurs: Ten kurs jest idealny dla studentów bez doświadczenia lotniczego. Minimum 200 godzin zajęć odbywa się w sali klasowej. Jest to również jedyna dostępna dla studentów korzystających ze świadczeń VA takie jak GI Bill rozwiązaniem.

FAA Aircraft Dyspozytor Test wiedzy musi być pomyślnie zakończona nie później niż do końca tygodnia 2 szkoły gruntu na tym kursie.

WARIANT 2

wrjyetyOnline Class Room golfowe: Ten kurs jest idealny dla studentów bez doświadczenia lotniczego i dla tych, którzy mają czas, ogranicza uczestnictwem w pełnym wymiarze godzin. Popularny wśród studentów zagranicznych, ten kurs jest podzielony na dwie części. Całkowitych minimum 200 godzin zajęć, co najmniej 152 godzin jest Online (część 1) i co najmniej 48 godzin w klasie (część 2).

Należy pamiętać, kurs samolotu dyspozytora jak wspomniano powyżej, obejmuje ten sam program w postaci certyfikatu Airline Pilot transportowa i jest bardzo intensywna. Dlatego zalecamy studentów zdecydować się na 4 tygodniowy kurs pokojowej klasy po zakończeniu Internecie część tego kursu. Cztery tygodnie opcja Pokój klasy oferuje oneself wystarczająco dużo czasu, aby zakończyć ten kurs pomyślnie.

Część 1: Część Samoloty / Flight Dispatcher Online

Obejmuje co najmniej 152 godzin w Internecie. Odbywa się to u przekonać własnego czasu. Po zakończeniu pierwszej części kursu będzie uprawniony, aby przejść do drugiej części.

Online terenie szkoły zazwyczaj trwa 3-4 miesiące, aby zakończyć. Podczas gdy niektórzy uczniowie mogą być w stanie wypełnić część w mniej niż jeden miesiąc, tym razem znacznie różni się w zależności od indywidualnego studenta umiejętności, wysiłku i czasu zainwestowanego w ten fragment online. Maksymalny dostępny czas, aby przejść do szkoły gruntowych online realizacji wynosi 12 miesięcy. Po ukończeniu szkoły gruntowych internetowego będziemy wymagać kopię swoich certyfikatów Stopniowanie kursu online.

FAA Aircraft Dyspozytor Test wiedzy musi być pomyślnie zakończona przed rozpoczęciem części 2.

Część 2: Część Samoloty / Dyspozytor lotu Class Room

Obejmuje co najmniej 48 godzin od pokojowej Klasa gruntu szkoły w naszym zakładzie w DuPage Airport. Część 2 muszą być zakończone w ciągu 12 miesięcy od zakończenia Część 1. Podczas gdy część 2 może być zakończona w ciągu dwóch tygodni, zalecamy opcję czterech tygodni dla studentów, aby wygodnie ukończyć ten kurs.

Po pomyślnym zakończeniu części 2, otrzymasz FAA Aircraft Dyspozytor certyfikat, który jest również licencji ICAO Flight Dispatch (FDL).

WARIANT 3

2 tygodniowy kurs: Kurs ten jest zalecany tylko dla studentów z dużym doświadczeniem w lotnictwie, którzy spełniają FAR Part 65.57 i / lub FAR Part 65.61 (d), lub pracowników linii lotniczych, którzy spełniają jeden z powyższych, bądź poszczególnych spotkaniu ADX i kurs online wymagań.

FAA Aircraft Dyspozytor Test wiedzy musi być pomyślnie zakończona przed rozpoczęciem tego kursu dwa tygodnie.

Unikalne cechy OFERUJEMY:

Dla Państwa Job Interview PrzygotowaniePo zdaniu egzaminu praktycznego FAA i staje się certyfikatem FAA Aircraft wysyłający, zapraszamy do wrócić do naszej szkoły i uczestniczyć nasz kurs za DARMO dowolny czas potrzebny przegląd tematów przygotowań do rozmowy.

Możliwość uzupełnienia na następnej partiiPo ukończeniu klasie terenie szkoły, w mało prawdopodobnym przypadku, że nie były w stanie przekazać do końca oceny kursu, dajemy możliwość uczestniczenia w czasie ostatnich 2 tygodni następującej partii szkole podstawa bezpłatnie.

Pozwoli to zaoferować Ci dodatkową okazję do przeglądu i przekazać do końca oceny kursu, po którym można wziąć swój egzamin praktyczny z Dade. Jakiekolwiek dalsze wymagane poza szkoła ta ziemia będzie ponieść dodatkowe opłaty.

WRH
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 - 4 tygodnie
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Indie - Chennai, Tamil Nadu
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Stany Zjednoczone - West Chicago, Illinois
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Lipiec 2019
Indie - Chennai, Tamil Nadu
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - West Chicago, Illinois
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą