Read the Official Description

Każdego roku ponad 3 mln osób siedzieć Cambridge ESOL Examinations w ponad 150 krajach na całym świecie. Egzaminy Cambridge oceny zdolności kandydatów do skutecznego porozumiewania się w języku angielskim, testując wszystkie cztery umiejętności językowe - czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie.

Tysiące uniwersytetów, firm i agencji rządowych na całym świecie uznają certyfikaty Cambridge jako potwierdzenie poziomu angielskiego.

Który egzamin jest dla mnie najlepsza?

Kiedy zarejestrujesz się u nas lub w pierwszym dniu, to wybrać się na krótki test, aby ocenić swój poziom znajomości języka angielskiego. Na podstawie wyników badań i naszego wywiadu z tobą, nasi doradcy polecam najlepszą klasę dla Ciebie egzamin i doradza, który będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge Ogólne angielskiego, poziom pre-intermediate do biegłości (KET, PET, FCE, CAE, CPE).

Możemy także przygotować się do egzaminów Cambridge Business angielskiego (BEC) i finansowe (ICFE) i prawna angielskich egzaminów (ILEC).

Co jest oczywiście jak?

Przez całe studia, twoje postępy będą ściśle monitorowane, będziesz mieć pracę domową i zachęcać do korzystania z naszych darmowych materiałów online i offline do samodzielnej nauki. Będziesz miał dostęp do ostatnich prac egzaminacyjnych, które pomogą Ci przygotować się do czego się spodziewać na egzaminie i będzie również podane informacje na temat aktualizacji do egzaminu i techniki.

Jeśli chcesz wziąć lekcje języka angielskiego ogólnego obok swojej egzaminacyjne oczywiście, postaramy się zorganizować lekcje, aby pasowały wokół harmonogramu. Nasze zajęcia General English jest zaprojektowany, aby pomóc Ci skoncentrować się na poprawie swojej czytania, pisania, słuchania i mówienia, przy jednoczesnym rozwoju wymowę, słownictwo i angielsku społecznej i idiomatyczne.

Szkoły angielskiego kita jest związany z London Crest Otwórz Centrum, który jest jednym z największych ośrodków egzaminacyjnych Cambridge ESOL w Wielkiej Brytanii. Szkoły Crest angielskich studentów skorzysta otrzymania 10% zniżki na opłaty za egzamin (od stycznia 2013).

Fakty

  • Minimalny wiek: 16 - Poziom: Pre-intermediate do biegłości (A2 do C2) - Czesne: 6 - 30 godzin tygodniowo - Data rozpoczęcia: w każdej chwili - Długość kursu: elastyczna - Ekskluzywne oferty: 10% zniżki od opłaty za swój egzamin Cambridge

See 8 more programs offered by Crest Schools of English »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment