Oczywiście - Programowanie Gier, Www I Telefon

Vancouver Film School - VFS

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oczywiście - Programowanie Gier, Www I Telefon

Vancouver Film School - VFS

Programowanie gier, Web & Mobile jest o coraz lepszy, mądrzejszy, bardziej wszechstronny i hireable deweloper. Podczas najbardziej intensywnych i twórczych lat swojego życia, nauczysz się jak tworzyć i programy bend do woli-do wykorzystania wielki rozwój oprogramowania wrażenie, prowokować, przekonania, i rozrywki. Po przejściu, jesteś uzbrojony w portfelu dużej mocy i umiejętności, aby z ufnością przedstawić swoje ostateczne projekty przed publicznością specjalistów i rekruterów z niewiarygodnej branż.

Czego nauczysz się

Będąc Programowanie Gry, Web & Komórka absolwent oznacza opanowanie wielu dyscyplin - i zrozumienie jeszcze bardziej.

Zaczynasz z umiejętności fundamentowych w matematyce, projektowania, produkcji i programowania, w tym C # i C ++, przed przejściem do front-end interfejs i rozwoju mobilnych dla iOS i Android. Budować na tej podstawowej wiedzy z coraz bardziej złożonych kursów rozwoju interfejsu i programowania przy wyborze dużego projektu w gry, sieci lub technologii mobilnej. Nauczysz Objective-C, Java, JavaScript i Ruby on Rails podczas dorastania swoje umiejętności prezentacji i portfel. Można zakończyć program z zaawansowanych klas na shaderów, programowania sieciowego, integracji społecznej i aplikacji opartych na chmurze.

Program umożliwia nie tylko teorię, szkolenia i doświadczenie, ale także połączenia z branży. To co zaletą trzeba, aby odnieść sukces, jak rozpocząć swoją karierę w niesamowity zakres możliwości kariery.

Daty rozpoczęcia:

  • 02 marca 2015 - 29 czerwca 2015 - 26 października 2015

Wymagania programowe

Przygotuj ofertę techniczną, która zawiera 1-3 przykłady prac programistycznych. Zawierać 1-2 strony fragment kodu źródłowego, który ma pokazać, i 1-stronicowy podsumowanie opisową dla każdego projektu.

Musisz mieć także pośredni umiejętności obsługi komputera PC, w tym znajomość pracy z Microsoft Office, w tym programu. Znajomość HTML jest atutem.

  • LUB - Ukończenie jednego z następujących programów VFS: - Fundacja Art & Design wizualna - Game Design - Cyfrowy Design - Animacja 3D i efekty wizualne
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Vancouver, British Columbia
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Kanada - Vancouver, British Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą