Read the Official Description

Zastosuj teraz na University szlaku programów na WESLI

Course_University_Pathway_Program

UW Uczelnie / WESLI programu akademickiego

WESLI współpracuje z University of Wisconsin College Systemu zaoferować trzy- zajęcia na uczelni kredytowej WESLI. Jest to wielka szansa dla WESLI studentom otrzymać kredyt kolegium, a jednocześnie studiuje na WESLI. Te kredyty mogą być przenoszone do szkół UW i policzyć do ogólnych wymagań edukacyjnych ucznia, bez względu na to, co z głównych zechcą.

Antropologia 104: Antropologia kulturowa

Jest to Uniwersytet trzy-kredytowej klasy Wisconsin College. Klasa ta jest wstępem do dyscypliny antropologii kulturowej, wprowadzenie podstawowych pojęć, debaty i metod stosowanych w badaniu społeczeństw. Studenci będą uczyć się w jaki sposób kultura kształtuje ekonomia, religia, rodzina, polityka, płeć, kraj i inne aspekty społeczeństwa. Jest on otwarty dla wszystkich WESLI studentów, którzy ukończyli 600 stopień naukowy klasy classes.This spełnia trzy dni w tygodniu i jest obsługiwany przez zgromadzenie Konwersatorium dwa razy w tygodniu.

Biznes 101: Wprowadzenie do biznesu

Jest to Uniwersytet trzy-kredytowej klasy Wisconsin College. Jest to wprowadzenie do roli biznesu w amerykańskim systemie gospodarczym i globalnej gospodarki, w tym przegląd podstawowych funkcji biznesowych. Studenci również sprawdzić możliwości rozwoju zawodowego. Jest on otwarty dla wszystkich WESLI studentów, którzy ukończyli 600 stopień naukowy klasy classes.This spełnia trzy dni w tygodniu i jest obsługiwany przez zgromadzenie Konwersatorium dwa razy w tygodniu.

Part-Time Uniwersytet Klasy

WESLI może pomóc zorganizować badanie w niepełnym wymiarze godzin na wielu uniwersytetach w Madison. Dzięki temu studenci uprawnieni do uzyskania kredytów uniwersyteckich zanim ich badania Anglicy są całkowicie wykończone lub wypolerować swój angielski poprzez doświadczanie zajęcia uniwersyteckie w obszarze zainteresowania.

Niektóre kursy są niedostępne każdej sesji. Proszę skonsultować się z Plan zajęć o listę kursów bieżących.

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Wisconsin ESL Institute »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Czerwiec 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Kwiec. 2019
Application deadline
Data początkowa
Czerwiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Kwiec. 2019

Czerwiec 2019

Sierp. 2019

Paźdz. 2019

Stycz. 2020