Read the Official Description

Producent jest nie tylko organizatorem projektu, związek między wszystkich etapach produkcji filmowej, ale także jest odpowiedzialny za dystrybucję filmu, a tym samym jego los i sukces z publicznością. Zawód wymaga posiadania umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność, umiejętności komunikacyjnych, cechy przywódcze. Wszystko to wraz z profesjonalnym prowadzeniem projektu będzie producent kasowych filmów.

Program edukacyjny na Wydziale celu kompleksowego badania specyfiki wszystkich etapach produkcji filmowej, prowadzenia finansowej i prawnej projektu oraz idei pracy z inwestorami do dystrybucji filmu w kasie. Każdy semestr jest poświęcony badaniu jednego z czterech etapów filmu: okresy scenariuszy, przygotowanie, filmowanie i post-produkcji. Począwszy od pierwszego semestru, studenci uczą się nie tylko teorii, ale także doskonalić umiejętności pracy z prawdziwym rzeczy.

Celem kursu

Program edukacyjny na celu stworzenie specjalistów do prowadzenia pełnego cyklu produkcyjnego oraz późniejszej dystrybucji projektu filmowego.

Szkolenie

Każdy semestr jest poświęcony badaniu jednego z czterech etapów filmu: okresy scenopisarstwa, przygotowania, fotografowania i post-produkcji. Począwszy od pierwszego semestru, studenci uczą się nie tylko teorii, ale także doskonalić umiejętności pracy z prawdziwym rzeczy. Na koniec każdego semestru pitching projektów prowadzonych z udziałem przedstawicieli branży filmowej. Podczas kursu studenci interakcji z innymi działami, praca nad wspólnymi projektami, uczestniczyć ogólne warsztaty nauczycieli z przemysłem na rzecz organizacji, które otvechaetTsentr kariery.

Absolwent

Po ukończeniu studiów student otrzymuje dyplom w średniej szkole zawodowej w "Producing" oparta idzie i studentów do wykonywania zawodu w jednej z wiodących firm filmowych.

Format nauki

Studia wieczorowe: 16 godzin akademickich tygodniowo (godzina czternasta w dni powszednie i jeden pełny dzień off).

Test wejście

Na przyjęcie do szkoły należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i pomyślnie przejść rozmowę kwalifikacyjną.

Data testu wstępnego

W 2014 roku, wywiady odbędzie się w trzech strumieni w lipcu, sierpniu i wrześniu. Dokładne daty zostaną podane nie później niż 30 marca.

See 9 more programs offered by Moscow Film School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
110,000 RUB
semestr
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa