Przeczytaj oficjalny opis

City & Guilds of London Art School jest zatwierdzonym ośrodkiem UAL Instytucja przyznająca, Level 4 Dyplom Fundacji Art & Design.

Istnieje wiele spełnienie i ekscytujące kariery w sztuce i projektowaniu, a naszym szybkim tempie i intensywny kurs Fundacja oferuje skoncentrowane, inspirujący i niezapomniany rok, który będzie dokładnie przygotować się do dalszej nauki lub praktyki zawodowej.

Ukończenie Foundation Course jest warunkiem wstępnym dla większości BA sztuki i projektowania kursów w Wielkiej Brytanii. Naszym celem jest, aby przejść dalej niż po prostu pomóc Ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej - wyruszyliśmy które pomogą Ci rozwinąć umiejętności potrzebne, aby przejść do być czołowym artystom i projektantom przyszłości. Czy zamierzają złożyć wniosek o kursie BA w tych dziedzinach, odkrywać osobisty interes lub zrobić pierwszy krok w karierze, z tym oczywiście robisz ważną inwestycję w przyszłość.

Zostanie wprowadzony do szerokiej gamy tematów twórczych, z nauczaniem czas, przestrzeń i eksperckim trzeba eksperymentować i rozwijać swoje pomysły i swoje koncepcyjnych i praktycznych umiejętności. Obserwowany starannie skonstruowane projekty i nauczył warsztatów będzie wspierany stopniowo przejąć większą kontrolę nad swoją własną naukę i określić swój własny kierunek specjalistyczny.

Ze względu na nasz wysoki stosunek personelu do studentów i naszej motywacji i wspierającego środowiska studio jesteśmy w stanie dostosować kurs do Twoich zainteresowań. Wystawa Fundacji na koniec roku wykazuje niezwykłą gamę kierunków i wyjść przez naszych niezwykle kreatywnych studentów.

Zawartość i struktura

Jest to jeden rok w pełnym wymiarze czasu, tok studiów prowadzącej do udzielenia Foundation Diploma in Art and Design, poziom 4, przyznawany przez University of the Arts London Instytucja przyznająca (UALAB) Kurs przeznaczony jest przede wszystkim jako diagnostyczny i rok przygotowawczy do obsługi aplikacji systemu szkolnictwa wyższego w sztuce i projektowaniu lub związanych studiów. Jest wciągająca i wprowadza szereg praktyk artystycznych i projektowych poprzez prace projektowe i uczenia się w oparciu praktyczne studio jak i samokształcenie ukierunkowane, obok programu wykładów i wizyt.

Oznacza to, że może być również używany jako okazję do reorientacji (dla dojrzałych kandydatów) lub jako przygotowanie do pracy w sztuce i projektowaniu.

Istnieją trzy części kursu:

CZĘŚĆ 1 - umiejętności uczenia się i kontekst

Rok zaczyna się od ogólnego wprowadzenia do sztuki i designu, począwszy od różnych podejść do rysowania i badań oraz kontynuowania indukcji warsztatowych, wstępy do malarstwa, fotografii, rzeźby, komunikacji, projektowanie 3D, grafiki i sztuki i historii projektowania i teorii , Ta część zajęć ma na celu pomóc rozpoznać, gdzie swoje atuty leżą i dostarczyć Ci przeżyć trzeba podejmować świadome decyzje o swoich przyszłych opcji studiów.

Jako "diagnostyczny" faza oczywiście rozwija będzie serię wykładów / prezentacji prowadzonych przez artystów i projektantów mających na celu inspirować i zapewnić obraz z opcji dostępnych badań i zatrudnienia.

Pod koniec części 1 można zidentyfikować, przy wsparciu ze strony opiekunów, problematyka, że ​​masz zamiar skupić się na do końca kursu.

CZĘŚĆ 2- rozwoju i progresji

Po potwierdzeniu obszar specjalista przedmiot zostanie przydzielony osobistej przestrzeni roboczej, która będzie podstawą, z której będziesz pracować przez pozostałą część kursu. Będzie nadal mają dostęp do zakresu szkoły artystycznej w warsztatach technicznych i urządzeń, aby Ci pomóc przetestować i ostatecznie stworzyć zbiór prac.

A "W kierunku praktyki zawodowej" cykl sesji warsztatowych koncentruje się na kwestiach takich jak dokumentowania swojej pracy, pisanie sprawozdań aplikacyjnych oraz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.

Poradniki i warsztaty będą nadal wspierać, aby rozwijać swoją pracę i nauczyciele doradzą Ci w portfelu oraz wszelkich aplikacji, które zamierzają wprowadzić. Będziesz zachęcać do podejmowania coraz większą odpowiedzialność za własną naukę i oceniać własne i inni pracują w seminariach, studio dyskusji i krytyki.

CZĘŚĆ 3 - PROJEKT I REALIZACJA

Na tym etapie kursu będziesz pracować bardziej niezależnie, podżeganie i organizowanie własnej pracy i projektów. Część 3 rozpoczyna się od swojej pierwszej wersji swojej Propozycji Projektu, która kreśli swoje plany dla końcowego dużego projektu. Część 3 kursu jest okazją, aby przetestować swoje ambicje i stworzyć własny zainicjował projekt, który będzie wystawiany w końcu fundamentem roku wystawy. Przez rozwój Final dużego projektu będzie można skorzystać z samouczka porady, jak również krytyki grupowych, które oferują możliwości, aby omówić swoje prace ze swoimi rówieśnikami.

FUNDACJA SHOW

Fundacja Pokaż na zakończenie kursu jest punktem kulminacyjnym roku szkoły artystycznej i jest to czas, aby świętować swoje osiągnięcia podczas kursu. Studenci i pracownicy współpracować przy przygotowaniu i odzyskiwania i wiszące show i to doświadczenie jest ważną częścią kursu. Fundacja Show jest reklamowana i otwarty dla ogółu społeczeństwa z życiem prywatnym widzenia i nagród dla znajomych i rodziny.

TUTORIAL WSPARCIE

tutoriale Studio pozwoli Ci sprawdzić swoje postępy i oferują doradza we wszystkich sprawach odnoszących się do swoich planów na przyszłość, w tym: wybór tematu i dalszych studiów, aplikacji i wywiadów, przygotowanie portfeli i pisania sprawozdań osobowych.

Oprócz bardziej formalnych nagranych sesji samouczka nieformalne ćwiczenia odbywają się regularnie i będzie zachęcać do korzystania z pełnego zakresu opiekunów dostępnych na danym obszarze specjalistycznej.

cgas

Wymagania kwalifikacyjne

Oczekuje się, że normalnie osiąga Wnioskodawcy dla Fundacji Dyplom Sztuki i Projektowania: - Pięć GCSE w klasie A, B lub C lub równoważny.

Lub - 3 GCSE w klasie C lub powyżej plus jeden A level lub równoważny.

Ten poziom edukacji może być również wykazać posiadanie kombinacji innych kwalifikacji na przykład International Baccalaureate Organization lub maturę. Kandydaci, którzy mogą wykazać równoważny wcześniejsze doświadczenie zawodowe będą również brane pod uwagę w procesie zwanym Akredytacja Prior (Doświadczeń) Nauka (AP (E) L), co wiąże się z wyrokiem różnych ćwiczeniach formalnych życia i doświadczeń edukacyjnych na podstawie kryteriów wyboru.

Kandydaci, którzy nie mówią po angielsku jako pierwszego języka będą musieli przedstawić dowody osiągnięcia równowartość International English Language Testing Service (IELTS) wynik 5,5 lub powyżej, z minimum 4,5 we wszystkich czterech obszarach.

Kryteria wyboru

Dobieramy kandydatów według ich potencjału i zdolności do bieżącego: - wypełnienie wymogów wjazdowych; - Wykazać zaangażowanie i entuzjazm, sztuki i / lub projektu; - Zatrudniamy wiele twórczych i umiejętności twórczego rozwiązywania problemów; - Zbierać i badać materiał wizualny i tekstowy do informowania swoich pomysłów; - Wykazanie świadomości historycznej i współczesnej kultury związanej z ich pracą; - Wyjaśnić pomysłów, być krytyczne i oceniać ich pracę.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić nasza strona internetowa.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w City & Guilds of London Art School »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,150 GBP
7150 GBP - Home / Student UE; 11.500 GBP - Studenci międzynarodowe
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa