Read the Official Description

Fundacja Kurs Tańca Współczesnego zawodowych (QCF Level 1-4)

 • Termin: wrzesień 2015 - lipiec 2016
 • Godziny: 18 godzin tygodniowo
 • Harmonogram: czwartek i piątek; Mon-Fri lub i sobotnie wieczory
 • Koszt: £ 3245

Nasza nowa fundacja w profesjonalny kurs tańca współczesnego, to intensywny kurs dla studentów szukających w niepełnym wymiarze godzin, wysokiej jakości szkolenia praktyczne tańca. Oczywiście są dostarczane albo na dwa pełne dni, lub na wieczory i weekendy, co umożliwia studentom do dalszej pracy lub podjęcie dalszych badań.

Jest to praktyczny kurs, który ma na celu rozwój współczesnej techniki tańca uczniom umiejętności i wydajności. Każdy student tygodniu wezmą udział w zajęciach praktycznych, 11: 6 klasy technika tańca współczesnego; 2 lekcje baletu klasycznego; technika Zajęcia klimatyzacji 2 ciała (takie jak pilates czy joga); i 1 kreatywna / klasa choreografia. Każdy student termin będzie miał okazję uczyć się trzy techniki tańca współczesnego, jak na bazie, Graham, Horton, Cunningham i technik uwalniania Limon.

Uczniowie będą mieli możliwość podzielenia się ich uczenia się i wykonywania pracy utworzonego pod koniec każdego semestru.

Nie ma żadnych formalnych wymagań wstępnych. Oczekuje się, że kandydaci mieć jakieś praktyczne doświadczenie w tańcu współczesnym i zostaną wybrane na podstawie ich zaangażowanie i chęć podjęcia szkolenia, wykazały ich wypełnionego wniosku.

Studenci mogą wybrać do podjęcia uznanych krajowych kwalifikacji tanecznych, z QCF Certyfikat poziomu 1 do poziomu 4 Diploma QCF (odpowiednik pierwszego roku licencjat).

Aplikacje zamknąć: 30 czerwca 2015, Kandydaci zostaną powiadomieni o wyniku rozpatrzenia wniosku przez: 10 lipca 2015

Kto jest kurs?

Kurs przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych (w wieku 16+), zainteresowanych rozwojem ich współczesne techniki tańca i wydajności umiejętności. Kurs jest przeznaczony dla osób z różnych doświadczeń: tancerzy, którzy mogą być zainteresowani w karierze zawodowej, przygotowania do przesłuchań lub zainteresowany szkolenia zawodowego w pełnym wymiarze godzin; tych, którzy chcą rozpocząć karierę w tańcu społeczności, lub nauczania tańca; i tych, którzy chcieliby pojawić się w treningu tańca dla rozwoju osobistego i zawodowego.

Szczególnie zachęcamy aplikacji z dojrzałych studentów, którzy mogą czuć, że ich wiek jest przeszkodą do ubiegania się o szkolenia tańca zawodowego.

Studenci będą pogrupowane zgodnie z ich doświadczenia i poziomu umiejętności. Początkowo studenci zostaną przeznaczone grupę opartą na informacjach dostarczonych w formularzu wniosku. Studenci oceniany podczas pierwszych kilku tygodni od okresu, aby zapewnić ich umieszczone w odpowiedniej grupy i alokowane, jeśli to konieczne.

Wymagania wstępne

Nie ma żadnych formalnych wymogów wstępu i nie przesłuchanie. Oczekuje się, że kandydaci mieć jakieś praktyczne doświadczenie w tańcu współczesnym i balecie i zostaną wybrane na podstawie ich zaangażowania i motywacji do podjęcia szkolenia, jak wykazano na wypełnionego wniosku.

Jest to intensywny kurs i nie polecam dla początkujących. Jeśli nie masz doświadczenia z tańca współczesnego, proponujemy podjęcie kilka lekcji przed zastosowaniem, aby upewnić się, że taniec współczesny jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Zawartość kursu

Jest to praktyczny kurs, koncentruje się na poprawie techniki tańca i wydajności uczniów umiejętności. Każdego tygodnia, studenci będą uczestniczyć w zajęciach praktycznych, 11 nowoczesnych i klasycznych w tym techniki, zajęć i twórczych body conditioning sesji choreograficznych.

Program nauczania w niepełnym wymiarze czasu

 • Klasy 6 x współczesne techniki (style różnią każdy termin)
 • 2 x ćwiczenia techniki baletu klasycznego
 • 2 x zajęcia klimatyzacji ciała (takie jak pilates czy joga)
 • 1 x kreatywny / klasa choreografia

Każdy student termin będzie miał okazję uczyć się trzy techniki tańca współczesnego, jak na bazie, Graham, Horton, Cunningham i technik uwalniania Limon.

Studenci będą mieli również jeden "za darmo" / nieregularne sesji w tygodniu, które będą wykorzystywane do różnych celów, w ciągu roku, na przykład: tutoriale grupy i jeden do tych z nauczycielami przedmiotów; przygotowanie portfolio dowodów; Surowce oceny; próby; i warsztaty / mistrzowskich.

Uczniowie będą mieli możliwość podzielenia się ich uczenia się i wykonywania pracy mają utworzonego podczas sesji kreatywny / choreograficznych na koniec każdego semestru.

Jakie kwalifikacje / s to osiągnąć będzie?

Oczywiście podstawą jest elastyczny program i studenci mogą podejmować różne kwalifikacje, zależy od ich poziomu wcześniejszego doświadczenia i kwalifikacji. Następujące kwalifikacje są w ofercie:

 • Poziom 1 Certyfikat Umiejętności wydajności Korzystanie Taniec (odpowiednik klas GCSE DG lub dyplomu fundacji)
 • Poziom 2 Certyfikat Umiejętności wydajności Korzystanie Taniec (odpowiednik GCSE lub pierwszej klasy AC dyplom)
 • Poziom 3 Dyplom Dyplom lub Rozszerzone umiejętności wydajności (odpowiednik A-Level lub przekształcone dyplom) - przyciąga punktów UCAS (do potwierdzenia)
 • Poziom 4 Dyplom w wykonywaniu - Taniec współczesny (odpowiednik pierwszego roku licencjat lub HNC)

Uczniowie zobowiązują kwalifikacje w swoim własnym tempie. Student z ograniczonym doświadczeniem tanecznym może chcesz rozpocząć na poziomie 1 w pierwszym terminie i postępu aż do poziomu 2 i 3 w ciągu roku.

Uczniowie z większym doświadczeniem tanecznym, lub z istniejących kwalifikacji, może zdecydować się na rozpoczęcie na poziomie 3 lub poziomie 4.

Aby osiągnąć poziom 4 kwalifikacje, oczekuje się studenci wykazać dobrą zdolność techniczną i umiejętności wydajności, na równorzędnym poziomie pierwszego stopnia licencjackich roku. Tylko te, które są w stanie wykazać uczniowie tej normy będzie mógł podjąć Poziom 4 kwalifikację.

Udział w kwalifikacji jest opcjonalny i studenci mogą ukończyć szkolenie bez podjęciem jakichkolwiek kwalifikacji.

Czas trwania kursu i godziny pracy

Jest to oczywiście jeden rok, dostarczane przez trzydzieści sześć tygodni. Kurs jest zorganizowany wokół czasach szkolnego i uczniów złamie ciągu pół kadencji. Terminy Termin do 2015/2016 są:

 • Termin 1: 14 września - 20 grudnia 2015 (w połowie okresie 26 - 30 października)
 • Termin 2: 4 stycznia - 24 marca 2016 (w połowie okresie 15 - 19 lutego)
 • Termin 3: 11 kwietnia - 10 lipca 2016 (połowa termin 30 maja - 3 czerwca)

Studenci mogą wybrać studia na wieczory i weekendy lub w ciągu dnia.

Wieczór / Weekend

 • Poniedziałek wieczorem: 17:30 - 21:45
 • W środę wieczorem: 17:30 - 21:45
 • Sobota: 9:00 - 18:00

Dzień

 • Czwartek: 9:00 - 18:00
 • Piątek: 9:00 - 18:00

Studenci podejmujący kwalifikacje będą potrzebne, aby spędzić dodatkowych godzin osobowych do ukończenia portfel dowodów oraz przygotowania i próby ich ocen i praktycznych egzaminów.

Opłaty za kurs

Opłaty za kurs są płatne w trzech ratach, cztery tygodnie przed każdym terminem. £ 200 jest wymagany depozyt, aby zabezpieczyć się (która zostanie potrącona z terminem 1 opłaty).

 • Kaucja: 200 zł
 • Termin 1: £ 885
 • Termin 2: £ 1080
 • Termin 3: £ 1080
 • Opłaty: £ 3245 RAZEM

Opłaty wliczone są wszystkie koszty rejestracji i oceny kwalifikacji.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by ​Bradford Dance Centre »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 rok
Zaoczne
Cena
3,245 GBP
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Applicants will be notified of the outcome of the application by: 10 July 2015
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Applicants will be notified of the outcome of the application by: 10 July 2015

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Applicants will be notified of the outcome of the application by: 10 July 2015
Data końcowa