Oczywiście - Pisanie Dla Filmu I Telewizji

Vancouver Film School - VFS

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oczywiście - Pisanie Dla Filmu I Telewizji

Vancouver Film School - VFS

Aby go jako profesjonalnego scenarzysty, trzeba mieć absolutną znajomością rzemiosła opowiadania i głębokie zrozumienie świata filmu i telewizji. Czego nauczysz się podczas jednego z najbardziej intensywnych lat swojej kariery pisanie zmieni się od początkujący pisarz do sprawdzonego pisarza, gotowe do konkurowania w dzisiejszym przemyśle.

Czego nauczysz się

Twój rok w formie pisemnej na Film & Television będzie można pisać wszystko od scenariuszy fabularnych i telewizyjnych do epizodycznej szkic komedii, filmów krótkometrażowych, dokumentalnych i zabiegów. Co będzie można dowiedzieć się będzie można zbudować portfel pracy produkcyjnej gotowe i zdobyć savviness branży potrzebne do rozpoczęcia kariery jako zawodowy scenarzysta.

Po ukończeniu studiów

Życie jest jak pisanie Podróż bohatera: to żmudna walka, nie ma łatwych skrótów, a są o wiele przeszkód po drodze. Ale dla pisarzy, historia jest to, co się liczy, a podróż to część zabawy. Program Pisanie na VFS przygotowuje trafić bieg ziemi: absolwent będziesz przygotowany na dowolną liczbę ścieżek kariery dla życia jako profesjonalnego scenarzysty.

Daty rozpoczęcia:

  • 5 stycznia 2015 - 04 maj 2015 - 31 sierpnia 2015

Wymagania programowe

Pomyślne zakończenie programu Art & Design VFS Wizualnej Fundacja - lub - 1 strona (maksymalna) streszczenie filmu fabularnego lub projekcie telewizyjnym, że jesteś pasjonatem tworzenia. Podaj gatunek filmowy i wykorzystanie odniesień do innych filmów, aby wyjaśnić, w jaki sposób można zrobić film. Wyjaśnij pojęcie, wizji lub pomysłu. Oprócz zapewnienia minimum dwóch i maksymalnie czterech innych próbek kreatywnego pisania w ich oryginalnej postaci (nie więcej niż 20 stron ogółem powinny być składane).

Absolwent Z:

  • Dyplom Pisanie dla filmu i telewizji. - Pisanie i zróżnicowany portfel produkcji. - Dostęp do VFS Alumni Directory i Pracy Zarządu.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Vancouver, British Columbia
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Kanada - Vancouver, British Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą