OSHA HAZWOPER SZKOLENIA

Kurs ten przeznaczony jest do ścisłego przestrzegania wszystkich norm prawnych i jest dostosowany do specyficznych potrzeb swoich operacji (np koncentruje reagowania kryzysowego). HAZWOPER dostarcza wiedzy i umiejętności niezbędnych do pomocy przy operacjach naprawczych otaczających incydent materiałów niebezpiecznych i wykorzystuje kombinację prezentacji w klasie i "hands-on" blatu ćwiczeń.

Szkolenie jest zazwyczaj na poziomie technika i zazwyczaj obejmuje takie tematy jak oceny zagrożenia, zarządzania, kontroli sceny wycieku i skażenia, podstaw chemii i toksykologii, środków ochrony osobistej (PPE) doboru i użytkowania, ochrony dróg oddechowych, odkażania i monitorowania sceny. Przewodnik Badanie zostało opracowane w celu uzupełnienia kursu.

A ręce na razie ćwiczenia mogą być zawarte w tym kursie. Studenci zostaną również poinformowani o OSHA, DOT i EPA federalnych zmian regulacyjnych.

Każdy student musi wypełnić test pisemny i ręce na porcję ćwiczeń treningu, który otrzymał certyfikat.

Ten kurs będzie ułatwione przez Derreck KJ Bean
Mgr (zarządzanie inżynierskie.); (OSHA 10 godz. Budownictwo / 30 godz. General Industry), University of South Florida; BS (Construction Engineering Technology) (z wyróżnieniem), Florida A & M University.; (Train-the-trainer, 40 godz. HAZWOPER), Eastern Iowa Community College.

Daty i godziny

Poniedziałki - 7: 00-9: południe
Czwartki - 07:00 - 9:00 pm
Soboty - 9:30 - 15:00
WAKACJE - No Class

Płatności i ODWOŁANIA POLITYKA

Płatność musi otrzymać nie mniej niż siedem (7) dni przed datą rozpoczęcia klasy.

Zastępczymi rejestrujący może być nazwane w dowolnym momencie. Pełny zwrot dać jeżeli został powiadomiony w 72-godzinnym wyprzedzeniem. Jeśli nie zrezygnować w polityce 72-godzinnym lub zdecydować się na nie stawić, jesteś odpowiedzialny za całą wypłatę.

BM
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Bermuda College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Lut 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
150 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019, Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019, Lut 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa