Oczywiście Latem W Konstrukcji Samochodu - Wprowadzenie

IED – Istituto Europeo di Design Torino

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oczywiście Latem W Konstrukcji Samochodu - Wprowadzenie

IED – Istituto Europeo di Design Torino

Włochy to centrum doskonałości i innowacji w dziedzinie projektowania samochodów. IED Torino mieści się w stolicy motoryzacji Włoch; do takich kultowych domu firm jak Fiat, Lancia, Pininfarina i Alfa Romeo. Program ten wprowadza podstawowe elementy i narzędzia dla przyszłego projektanta samochodu, a także widok od środka zawodowego roli projektanta i współczesne trendy i wyzwania w branży. Studenci będą rozwijać podstawowe umiejętności niezbędne do projektowania zestaw konceptualizacji i realizacji, a także mają podstaw w modelowaniu.

Studenci mają okazję odwiedzić i porozmawiać z profesjonalistów z branży i doświadczenie z pierwszej ręki poprzez wizyty w terenie oraz szkolenia praktycznego tę ścieżkę kariery. Przemysł wizyty i rozmowy to: Pininfarina, Ferrari, Muzeum Motoryzacji, Cecomp, Model Master i ASC Automotive Safety Centre Quattroruote.

Plan zajęć: Kurs spełnia poniedziałku do czwartku w porannych i popołudniowych sesji w sumie 75 godzin zajęć.

Poziom i wstępne: Jest to kurs wprowadzający i nie wymaga wcześniejszych kursów lub szkoleń. Studenci powinni być bardzo zmotywowani do rozwoju i opanowania podstawowych umiejętności rysowania i projektowania technicznych. Uczniowie powinni przygotować czytania na przemyśle - IED Torino może dostarczyć przydatnych informacji.

Efekty kształcenia: Rozwój umiejętności rysunku technicznego (ołówkiem) w celu realizacji różnorodnych typów projektów konstrukcyjnych; Zrozumienie i opanowanie technik objętości i perspektywy w projektowaniu; Zdolność do rozwijania twórczych koncepcji ""; Omówienie roli i pozycji "projektant samochodów"; Opracowanie historyczną perspektywę skrzyżowaniu włoskich systemów projektowania i transportu; Przetłumacz swoje własne pomysły do ​​projektu do prezentacji; Technicznie poprawne i ciekawe wzory za pomocą metody szkicowania odręcznego.

Tematy: Historyczne spojrzenie na projektowanie i wzornictwo specjalnie motoryzacyjnego. Podstawowe historia projektowania samochodów. Opisy przypadków: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Maserati, Pininfarina, Ferrari, Lamborghini, IED Torino. Car Design, szkicowanie, Ilustracja, Prezentacja, ołówek, marker, długopis. Modelowania i renderowania 3D Basin. Perspektywa samochodów. Wnętrze samochodu i wygląd zewnętrzny. Proporcje projekt, samochodowe i języka. Architektura samochód. Podstawowa technika samochód, ergonomii i aerodynamiki. Myśli projekt i rozwój. Kreatywność.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja August 30, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
3 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,600 EUR
Information
Deadline
Lipiec 2, 2018
Locations
Włochy - Turin, Piedmont
Data rozpoczęcia: Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Lipiec 2, 2018
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Włochy - Turin, Piedmont
Termin nadsyłania zgłoszeń Lipiec 2, 2018
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą