Read the Official Description

Oczywiście: Kursy przygotowawcze do egzaminu TOEFL

TOEFL jest najbardziej popularny egzamin Ameryce Północnej angielskim. Nasz TOEFL i akademicki angielski Przygotowanie do egzaminu Kurs daje umiejętności badań i poziomu języka angielskiego, które trzeba dobrze na egzaminie.

Jakie są TOEFL Kursy przygotowujące do egzaminów?

Nasze TOEFL iBT i akademicki angielski Kursy przygotowujące do egzaminów przygotować się na wysoki wynik na egzaminie TOEFL, przez skupienie się na strategii wykonywania testu i podkreślając akademickich znajomość języka angielskiego potrzebne do egzaminu sukcesu.

Kurs obejmuje TOEFL-koncentruje się czytania, pisania, słuchania i mówienia, a także pytania egzaminu i badania symulacyjne. Przyzwyczaić się do środowiska testowego-biorąc, struktura testu i ćwiczyć angielski, czego potrzebujesz.

Czytanie i Pisanie

Język angielski w klasie pisania, studenci poznają rodzaje pytań i zadań czytania pisania, które tworzą sekcję czytania i pisania sekcję z TOEFL IBT. Uczą się strategii, które pomogą im odpowiedzieć na pytania i poprawić swoje wyniki w czytaniu i pisaniu. W sekcjach czytania tego kursu nauki angielskiego, uczniowie rozwijają umiejętności skanowania, nauczyć się czytać na głównych idei i informacji, rozwijanie umiejętności budowania słownictwa, wykazać zrozumienie długich i złożonych zdań i analizować organizację idei. W sekcji pisania, studentów, którzy chcą uczyć się języka angielskiego w Atlanta nauczą się pisać różne rodzaje esejów z ustępu wprowadzającego, ust oraz ciała, ust końcowej. Umiejętności edycji są również opracowane przez przegląd gramatyki angielskiej.

Mówienie i słuchanie

W mówiąc oczywiście angielski, uczniowie uczą się o rodzajach zadań mówienia i słuchania materiałów, które składają się na mówienie i sekcji odsłuchu na TOEFL iBT. Studenci studiujący ESL może nauczyć się strategii, które pomogą im odpowiedzieć na pytania i poprawić swoje wyniki mówienia i słuchania. W sekcji mówiącej, studenci uczą się przedstawić i wyjaśnić swoją opinię. Pokazują one także, jak fragmenty informacji uzyskanych z różnych źródeł są powiązane. W sekcji odsłuchu, studenci praktykują odpowiedzi różnych rodzajów pytań, w tym głównej idei i postawy szczegół pytanie, głośnik i pytania przeznaczenia, nauczyć się rozpoznawać wzorce organizacyjne wykładu lub dyskusji akademickiej. Oprócz uczenia się, jak odpowiedzieć na pytania, mówienia i słuchania, uczniowie także rozwijać swoje umiejętności wymowy i notatek umiejętności.

See 4 more programs offered by American National College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019