Read the Official Description

Kostiumy odgrywa ważną rolę w tworzeniu się efekty wizualne w filmie. Projektantka kostiumów jest odpowiedzialny za każdy szczegół, ukazując wizerunek bohatera, ale co najważniejsze - dla wizerunku artystycznego filmu lub spektaklu teatralnego i jego zgodności z epoki, w której toczy się akcja. Kostium studiowania materiałów wizualnych i dokumentalnych na każdym zdjęciu zgadza się z reżyserem i dyrektorem stylistycznej jedności, pojawia się z kostiumów, zatwierdza i tworzy je.

Program skierowany jest do projektantów tworzących Wydział kostium nowej formacji, która nie tylko posiada umiejętności technologiczne, ale także rozumie zawiłości filmowej, umiejących pracować w zespole.

Współpracy nauki

W całym szkoleniu, studenci aktywnie współpracuje z innymi działami na projekty studentów w czasie wakacji. Szkoły odbyło się wspólne wykłady i kursy mistrzowskie z profesjonalistów z branży, wycieczki na planie, który jest odpowiedzialny za organizację centrum kariery.

Porfolio

W trakcie czterech semestrów studenci pracują nad koncepcją kostium dla projektów filmowych z różnych gatunków i stylów, które są podstawą do portfela. Projekt teza staje się cechą absolwenta pokazuje całą swoją wiedzę i umiejętności do pracy na rzeczywistym projekcie filmowym.

Praktyka

Po wyniki oceny działania i portfela tworzą absolwenci ćwiczyć przy obecnych projektów filmowych, a także w dalszym ciągu współpracować z projektów szkolnych Centrum Kariery.

Test wejście

Na przyjęcie do szkoły należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i pomyślnie przejść rozmowę kwalifikacyjną. Wywiad trzeba przygotować ofertę pracy wykazujący zdolność do rysowania i pracy z kolorem. W ramach wywiadu kurator oceni swoje zainteresowanie tym zawodem, zrozumienia podstawy (podstawowa wiedza na temat historii, ocenę kostium Kostium swój ulubiony film, itp.)

See 9 more programs offered by Moscow Film School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
110,000 RUB
semestr
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa