Oczywiście ekspert w hotelu zarządzania przychodami i komunikacji

CESAE Business & Tourism School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oczywiście ekspert w hotelu zarządzania przychodami i komunikacji

CESAE Business & Tourism School

Banner-ERCH

Ekspert golfowe w hotelu Skarbowego Zarządzania i Komunikacji

Ekspert Oczywiście przychodów Zarządzania i Komunikacji Hotelera 2.0 (ERCH) to program szkoleniowy z ponad dziesięciu lat ewolucji i wyrafinowania, bardzo specjalistycznej przychodów oraz w leczeniu technikami zarządzania mediów społecznościowych i marketingu cyfrowego jako konsekwencją ewolucji i popytu w gestii kierownika przychodów i branży hotelarskiej.

Projekt programu został uruchomiony po wnikliwej analizie programów szkoleniowych w zakresie zarządzania przychodami oferowanych przez jedne z najlepszych uczelni w międzynarodowych szkoleń w turystyce, dodaliśmy doświadczenie zawodowe codziennym życiu zawodu, zaczyna integrować rzeczywistość naszej branży hotelarskiej w klasie. Wszystko pod okiem i współpracy menedżerów dochodów prestiżowych krajowych i międzynarodowych (patrz opinie naszych opiekunów i współpracowników).

CESAE oferuje studentom praktyczną naukę z innowacyjnych narzędzi technologicznych

Program ten jest skierowany do studentów z praktycznego punktu widzenia, wykorzystując symulatory optymalizację przychodów i zestaw podstawowych technik i strategii zarządzania hotelem. Dzięki temu program ma korzystać ze wszystkich narzędzi technologicznych stosowanych w dnia na dzień, plus współpracy z czołowymi producentami branży aktywności menedżera przychody:

 • BeOnPrice, ORMOS, Bookassist
ECursoRMCH101

Kto powinien uczestniczyć w kursie w hotelu Skarbowego Zarządzania i Komunikacji

ERCH skierowany jest do wszystkich profesjonalistów, którzy chcą pogłębić wiedzę do zarządzania centrami poprzez strategie Przychody zarz? Dzanie.

Mrówczan z CESAE i uzyskać stopień akredytowane przez University Business School Nebrija

 • Kierownicy i dyrektorzy, doradcy i Specjalistów Hotel sektorowe, którzy chcą uczyć się od zaawansowanych specjalizacji zarządzanie przychodami, rzeczywista dynamika funkcjonowania tego obszaru zarządzania hotelem, skierowaną operacyjnych i decyzyjnych.
 • specjalistów zarządzania przychodami, którzy chcą pogłębić i uaktualnić wiedzę techniczną w ostrze w ich obszarze odpowiedzialności.
 • Ludzie, którzy kupują dużą wiedzę w dziedzinie Revenue Management, zarządzania kluczami i zarządzania hoteli.

Ekspert zarządzania przychodami w zaawansowanych, aby zabezpieczyć swoją przyszłość

Kurs jest prowadzony przy użyciu metodologii on-line, a także dodatkową możliwość pomocy dobrowolnej do fabryk praktyce. Wszystko opiera się przede wszystkim na rozwiązywaniu praktycznych przypadków, dzięki wykorzystaniu symulacji z naszych sparametryzowana Tools, że nie tylko pozwala realizować wszystkie poznane koncepcje (uczniowie pracują indywidualnie oraz w grupach i działać jako przychód niektórzy menedżerowie hoteli, codziennych sytuacjach, które symulują rzeczywistości), ale do analizy najlepszych wyników uzyskanych z podjętych decyzji.

Na koniec projekt końcowy Expert bronił w sądzie wybitnych specjalistów jest wykonany. Teoria ta ma wartość dodaną w połączeniu z staże i doświadczenie zawodowe w placówkach hotelowych wszystkich naszych nauczycieli.

ERCH jest program, że każdy student, który chce zarządzać rentowność zakładu turystycznym potrzebuje dostępu i pozostać na rynku pracy z wysokim zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych specjalistów.

W skrócie, kompleksowe szkolenia, wyspecjalizowane i dostosowane do potrzeb sektora. Co pozwala być ekspertem w zawodzie przyszłości w hotelarstwie. Zostań prawdziwym menedżerem przychody z najlepszych nauczycieli, najbardziej innowacyjnej platformy symulacyjnej i możliwości staży w dużych sieci hotelowych.

Perspektywy kariery

Po ukończeniu tego kursu student może pracować jako:

 • Kierownicy i dyrektorzy, doradcy i Specjalistów Hotel sektorowe, którzy chcą uczyć się od zaawansowanych specjalizacji zarządzanie przychodami, rzeczywista dynamika funkcjonowania tego obszaru zarządzania hotelem, skierowaną operacyjnych i decyzyjnych.
 • specjalistów zarządzania przychodami, którzy chcą pogłębić i uaktualnić wiedzę techniczną w ostrze w ich obszarze odpowiedzialności.
 • Ludzie, którzy kupują dużą wiedzę w dziedzinie Revenue Management, zarządzania kluczami i zarządzania hoteli.

Tytuł

Ten program szkoleniowy zapewnia studentom tytuł Expert przychodów Zarządzania i Komunikacji 2,0 hotelu CESAE Business & Torui.

Czas trwania i kredytów

Zarządzanie ekspertem i hotelu Przychody 2.0 Komunikat ma rozszerzenie 15 ECTS (własny tytuł Nebrija University).

Program trwa przez 375 godzin w ciągu jednego roku. Zawierał on w tych zakończenia ostatecznego projektu.

modalność

Wykonywany jest w trybie online, przy wsparciu naszych nauczycieli i specjalistów w każdej dziedzinie specjalistów treści programu. tryb mieszany dodaje włączyć możliwość uczestniczenia dobrowolne wybitnie praktyczny zmierzyć warsztaty oparte na metodzie przypadek w dziedzinie Revenue Zarządzanie i Marketing 2.0 sposób w Internecie.

Staże

Masz możliwość staże w działach przychodów Zarządzania głównych łańcuchów. CESAE ma umowy z ponad 150 podmiotów związanych z sektorem turystycznym. Wszyscy nasi studenci mają dostęp do staży w przedsiębiorstwach w celu uzupełnienia ich szkolenia. Nasz system jest otwarte i elastyczne praktyki i zwraca się do ucznia, którzy wykonują je w zależności od ich dostępności czasu i położenia geograficznego.

aspekty ekonomiczne

CESAE Biznes i Turystyka Szkoła pozwala studentom finansować wszystkich programów szkoleniowych, tak że aspekty ekonomiczne nie są przeszkodą w prowadzeniu wszelkich szkoleń.

Nasze programy szkoleniowe mogą być dotowane przez Fundację Trójstronnej.

Można wyświetlić wszystkie sposoby finansowania lub premiowych warunkach kontaktów Trójstronna Fundacja CESAE przez telefon 912 977 166 lub pisać na e-mail info@cesae.esThis~~poss Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Bez kompromisów.

Wymagania w stosunku do dostępu tytuł Uniwersytetu specjalisty w kierunku bazy turystycznej

CESAE rozwija rygorystyczny proces przyjmowania w celu stworzenia jednorodnych grup pracować i rozwijać się w pełni skuteczny proces szkoleniowy.

Przez cały rok kilka wzywa do tego tytułu z ograniczoną liczbą miejsc są ustawione. Przeszkoliliśmy ponad 7500 studentów.

Pobierz miejsce i pracować w najlepszych spółek hotelowych

Proces rekrutacji jest podzielona na cztery etapy:

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line. Nasz zespół odbiera żądanie i skontaktuje się z kandydatem, aby poinformować go o wymogach i dokumentacji, która ma być wysłana. W tym pierwszym kontakcie zostanie rozwiązany i urzeczywistnić wszystkie aspekty, które wnioskodawca wymaga.
 2. Kandydat przedstawić dokumentację wymaganą przez dział rekrutacji, w którym pojawi się monit.
 3. Nasz gabinet akademickiego przystąpić do indywidualnej oceny profilu kandydata. Według ich programach szkoleń edukacyjnych i zawodowych będą omawiane, które są najlepiej dopasowane do przyszłego studenta.
 4. W maksymalnym terminie jednego tygodnia, kandydat będzie miał ostateczną odpowiedź w sprawie dopuszczenia do programu. Po przypisaniu miejsce przejdzie do zakończenia rejestracji płacąc opłaty i pierwszą ratę.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
375 godziny
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą