Przeczytaj oficjalny opis

Banner-ERVH

Przychody Expert Kurs Zarządzania Hotel

Ekspert kurs Hotelarz zarządzania przychodami (ERVH) to program szkoleniowy z ponad dziesięciu lat ewolucji i rozwoju wysoce wyspecjalizowane w zarządzaniu przychodami na poziomie zaawansowanym w wyniku ewolucji i popytu w gestii kierownika dochodów i hotelarstwo.

Projekt programu został uruchomiony po wnikliwej analizie programów szkoleniowych w zakresie zarządzania przychodami oferowanych przez jedne z najlepszych uczelni w międzynarodowych szkoleń w turystyce, dodaliśmy doświadczenie zawodowe codziennym życiu zawodu, zaczyna integrować rzeczywistość naszej branży hotelarskiej w klasie. Wszystko pod okiem i współpracy menedżerów dochodów prestiżowych krajowych i międzynarodowych (patrz opinie naszych opiekunów i współpracowników).

CESAE oferuje studentom praktyczną naukę z innowacyjnych narzędzi technologicznych

Program ten jest skierowany do studentów z praktycznego punktu widzenia, wykorzystując symulatory optymalizację przychodów i zestaw podstawowych technik i strategii zarządzania hotelem. Dzięki temu program ma korzystać ze wszystkich narzędzi technologicznych stosowanych w dnia na dzień, plus współpracy z czołowymi producentami branży aktywności menedżera przychody:

 • BeOnPrice, ORMOS i HotStats
ERVH101

Hotelarstwo ekspertem zarządzania przychodami, aby zabezpieczyć swoją przyszłość

Kurs jest prowadzony przy użyciu metodologii on-line, a także dodatkową możliwość pomocy dobrowolnej do fabryk praktyce. Wszystko opiera się przede wszystkim na rozwiązywaniu praktycznych przypadków, dzięki wykorzystaniu symulacji z naszych sparametryzowana Tools, pozwala nie tylko realizować wszystkie poznane koncepcje (uczniowie pracują indywidualnie iw grupach oraz pełnienie roli Zarządzający dochodów niektórych hoteli, codziennych sytuacjach, które symulują rzeczywistość), lecz do analizy najlepszych wyników uzyskanych z podjętych decyzji.

Na koniec projekt końcowy Expert bronił w sądzie wybitnych specjalistów jest wykonany. Teoria ta ma wartość dodaną w połączeniu z staże i doświadczenie zawodowe w placówkach hotelowych wszystkich naszych nauczycieli.

ERVH jest program, że każdy student, który chce zarządzać rentowność zakładu turystycznym potrzebuje dostępu i pozostać na rynku pracy z wysokim zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych specjalistów.

W skrócie, kompleksowe szkolenia, wyspecjalizowane i dostosowane do potrzeb sektora. Pozwala być ekspertem w zawodzie przyszłości w hotelarstwie. Zostań prawdziwym menedżerem przychody z najlepszymi nauczycielami, platforma najbardziej kompleksowy i innowacyjny symulacji oraz możliwość praktyk w dużych sieci hotelowych.

Kto to jest za gościnność Przychody Zarządzania Ekspert (ERVH)

ERVH skierowany jest do wszystkich profesjonalistów, którzy chcą pogłębić wiedzę do zarządzania centrami poprzez strategie zarządzania przychodów.

Mrówczan z CESAE i uzyskać stopień akredytowane przez University Business School Nebrija

 • Kierownicy i dyrektorzy, doradcy i Specjalistów Hotel sektorowe, którzy chcą uczyć się od zaawansowanych specjalizacji zarządzanie przychodami, rzeczywista dynamika funkcjonowania tego obszaru zarządzania hotelem, skierowaną operacyjnych i decyzyjnych.
 • Doradcy i specjaliści Przychody zarządzania, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę fachową awangardę w ich obszarze odpowiedzialności.
 • Ludzie, którzy kupują dużą wiedzę w dziedzinie Revenue Management, zarządzania kluczami i zarządzania hoteli.

Perspektywy kariery

Po ukończeniu tego kursu student może pracować jako:

 • Kierownicy i dyrektorzy, doradcy i Specjalistów Hotel sektorowe, którzy chcą uczyć się od zaawansowanych specjalizacji zarządzanie przychodami, rzeczywista dynamika funkcjonowania tego obszaru zarządzania hotelem, skierowaną operacyjnych i decyzyjnych.
 • specjalistów zarządzania przychodami, którzy chcą pogłębić i uaktualnić wiedzę techniczną w ostrze w ich obszarze odpowiedzialności.
 • Ludzie, którzy kupują dużą wiedzę w dziedzinie Revenue Management, zarządzania kluczami i zarządzania hoteli.

Tytuł

Ten program szkoleniowy daje studentowi tytuł właściwego Przychody ekspertem w Hotel Management na Uniwersytecie Nebrija.

Czas trwania i kredytów

Hotel ekspertem zarządzania przychodami ma rozszerzenie 15 ECTS (własny tytuł Nebrija University).

Program trwa przez 375 godzin w ciągu jednego semestru. Zawierał on w tych zakończenia ostatecznego projektu.

modalność

Wykonywany jest w trybie online, przy wsparciu naszych nauczycieli i specjalistów w każdej dziedzinie specjalistów treści programu. tryb mieszany dodaje włączyć możliwość uczestniczenia dobrowolnie do fabryk praktyk zarządzania przychodami

Staże

Masz możliwość staże w działach przychodów Zarządzania głównych łańcuchów. CESAE ma umowy z ponad 150 podmiotów związanych z sektorem turystycznym. Wszyscy nasi studenci mają dostęp do staży w przedsiębiorstwach w celu uzupełnienia ich szkolenia. Nasz system jest otwarte i elastyczne praktyki i zwraca się do ucznia, którzy wykonują je w zależności od ich dostępności czasu i położenia geograficznego.

aspekty ekonomiczne

CESAE Biznes i Turystyka Szkoła pozwala studentom finansować wszystkich programów szkoleniowych, tak że aspekty ekonomiczne nie są przeszkodą w prowadzeniu wszelkich szkoleń.

Nasze programy szkoleniowe mogą być dotowane przez Fundację trójstronnej.

Można wyświetlić wszystkie sposoby finansowania lub premiowych warunkach kontaktów Trójstronna Fundacja CESAE przez telefon 912 977 166 lub pisać na e-mail info@cesae.esThis~~poss Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Bez kompromisów.

Wymagania dotyczące dostępu do tytułu eksperta w hotelu zarządzania przychodami

CESAE rozwija rygorystyczny proces przyjmowania w celu stworzenia jednorodnych grup pracować i rozwijać się w pełni skuteczny proces szkoleniowy.

Przez cały rok kilka wzywa do tego tytułu z ograniczoną liczbą miejsc są ustawione.

Przeszkoliliśmy ponad 7500 studentów.

Pobierz miejsce i pracować w najlepszych spółek hotelowych

Proces rekrutacji jest podzielona na cztery etapy:

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line. Nasz zespół odbiera żądanie i skontaktuje się z kandydatem, aby poinformować go o wymogach i dokumentacji, która ma być wysłana. W tym pierwszym kontakcie zostanie rozwiązany i urzeczywistnić wszystkie aspekty, które wnioskodawca wymaga.
 2. Kandydat wyśle ​​dokumentację wymaganą przez dział rekrutacji, w którym pojawi się monit.
 3. Nasz gabinet akademickiego przystąpić do indywidualnej oceny profilu kandydata. Według ich programach szkoleń edukacyjnych i zawodowych będą omawiane, które są najlepiej dopasowane do przyszłego studenta.
 4. W maksymalnym terminie jednego tygodnia, kandydat będzie miał ostateczną odpowiedź w sprawie dopuszczenia do programu. Po przypisaniu miejsce przejdzie do zakończenia rejestracji płacąc opłaty i pierwszą ratę.
Program prowadzony przez:
Język hiszpański

Zobacz 4 więcej kursów w CESAE Business & Tourism School »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
375 godziny
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty