Read the Official Description

Kurs ten jest zaprojektowany, aby zapewnić Państwu dokładnego przygotowania do Cambridge ILEC, o wysokim poziomie kwalifikacji językowych dla studentów prawa i prawników-praktyków.

Kto jest kurs Cambridge ILEC dla?

Jest to krótki, intensywny kurs odpowiedni dla studentów, którzy mają dobrą znajomość języka angielskiego i chcą rozwijać tę wiedzę do stosowania w otoczeniu prawnym.

Cambridge ILEC został stworzony, aby zaspokoić potrzeby zarówno pracodawców, jak i prawników. Nadaje się również dla studentów prawa, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności angielskich prawnych.

Celem egzaminu Cambridge ILEC:

  • W celu oceny zdolności kandydata do pracy w języku angielskim w międzynarodowym środowisku prawnym - aby kandydaci wykazać pracodawców ich zdolność do komunikowania się w języku angielskim z klientami i współpracownikami - aby kandydaci wykazać instytucji edukacyjnych i szkoleniowych, ich zdolność do odbycia studiów prawnych, w których znaczna część zajęć jest w języku angielskim - mieć pozytywny i korzystny wpływ na treści i dostarczania kursów języka angielskiego dla celów prawnych - świadczenia badanie tego co jest sprawiedliwe dla wszystkich kandydatów, a które dostarczana jest z międzynarodowymi standardami - aby umożliwić użytkownikom, aby porównać wyniki testów kandydatów z innych kwalifikacji, które są powiązane z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Egzamin składa się z czterech oddzielnych testów czytania dokumentów, pisania, słuchania i mówienia. Teksty egzaminacyjne i tematy są w kontekście międzynarodowego prawa handlowego.

Niektóre z obszarów prawa wyróżniona w ILEC: Firmowe, stowarzyszenia biznesowe, zamówienia, sprzedaż towarów, nieruchomości, dłużnik-wierzyciel, własności intelektualnej, zatrudnienia, konkurencji, ochrony środowiska, instrumentów zbywalnych, Zabezpieczone transakcje, aspekty prawa międzynarodowego. Egzamin ILEC obejmie także istotne aspekty praktyki prawnej.

ILEC ocenia znajomość języka angielskiego używanego w kontekście prawnym w Radzie Europy "poziom Vantage (B2) i Rady Europy" Effective Operational Proficiency "Level (C1) do znajomości języka ogólnego.

Kto rozpoznaje ILEC kwalifikacje?

ILEC jest uznawany przez czołowych międzynarodowych stowarzyszeń prawników, w tym: - Europejski Company Lawyers Association - Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa - Międzynarodowego Stowarzyszenia Młodych Prawników - Europejskie Stowarzyszenie Młodych Bar

Termin kursu:

  • 10 lutego 2014 - 31 marca 2014 - 02-ta czerwca 2014 - 04 sierpnia 2014 - 06 października 2014 - 01st grudzień 2014

Fakty

  • Minimalny wiek: 18 - Poziom: średnio-zaawansowanym (B1 - C1) - Czesne: 20 godzin tygodniowo - długość kursu: 2 tygodnie - Doskonale dla: profesjonalistów, wymagających wysokiego poziomu, odpowiednie kwalifikacje - opcjonalnie egzamin Cambridge ICFE

See 8 more programs offered by Crest Schools of English »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019