Ochotnik w Kostaryce z ilisa

Informacje ogólne

Opis programu

Nasz program skupia się na dostarczaniu ochotnik jednostkom praktyczne doświadczenie; Stąd, odgrywa dużą rolę w rozwoju ich kariery. Wolontariusze będą zaangażowane w działania, które odpowiadają na zidentyfikowane potrzeby społeczności w celu podniesienia świadomości na temat aktualnych problemów. Student będzie mógł rozwijać swoje umiejętności analityczne, umiejętności społecznych i obowiązki etyczne.

Program Wolontariat koncentruje się na doświadczenie edukacyjne w połączeniu z obsługą społeczności, dając wolontariuszowi możliwość do rozszerzania swojej wiedzy i świadomości na określonym obszarze.

Zalety programu

  1. Ciesz się doświadczenie edukacyjne i praktyczne w Kostaryce 2. całkowicie zanurzyć się w kulturze i stylu życia 3 kraju. aktywnie uczestniczyć w refleksji akademickich i dialogów 4. Pomocną dłoń i obok pracy w ramię z mieszkańcami we wspólnocie 5. Ucz się od najlepszych nauczycieli dynamicznych i nacięciem
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Intensive Spanish language training for motivated students by well-trained and experienced teachers in first-class facilities.

Intensive Spanish language training for motivated students by well-trained and experienced teachers in first-class facilities. Pokaż mniej