Przeczytaj oficjalny opis

Program jest skierowany do maturzystów, którzy chcieliby studiować w Austrii. W niemieckim oczywiście doskonalić swoją znajomość języka niemieckiego. ActiLingua ekspertem uniwersyteckim doradza Ci w wyborze właściwej uczelni i procesu rejestracji. Możemy również pomóc w odniesieniu do rejestracji w odpowiedniej uczelni prywatnej / publicznej lub uniwersytetu nauk stosowanych w Austrii z licencjata lub magistra. To oczywiście musi być zarezerwowane oprócz standardu lub Intensive Course.

Uniwersytet Przygotowanie

Kurs przygotowawczy certyfikat przygotowuje do podjęcia egzamin uniwersytet. ActiLingua jest centrum egzaminacyjnym dla certyfikatów wstępnych na uniwersytet OSD. OSD Zertifikat B2 lub OSD Zertifikat C1 zostanie uznane przez austriackie i niektóre niemieckie uniwersytety jako wystarczających wymagań wstępnych języka. Nasza uczelnia doradca poinformuje w dwóch tutoriali o austriackim systemie szkolnictwa wyższego oraz pomóc w wyborze uczelni i nauki programu.

Uniwersytet Wytyczne Zapisy

Oprócz University Preparation można opcjonalnie zamówić naszym kierownictwem Enrolment. Przed przyjazdem do Austrii i rozpocząć kurs niemieckiego w ActiLingua Academy, będziemy sprawdzać, jeśli nabyte międzynarodowo dyplomy może kwalifikować się do przyjęcia w austriackim uniwersytecie. będzie radzimy dotyczące rejestracji w publicznym / prywatnym uniwersytecie, uczelni nauk stosowanych lub Programu Przygotowania Uniwersyteckiego.

https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/german-university-preparation-course/

Program prowadzony przez:
Niemiecki

Zobacz 8 więcej kursów w ActiLingua Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
6 - 52 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,120 EUR
cena za 6 tygodniowy kurs.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa