Przeczytaj oficjalny opis

Nauka o danych dla nie-naukowców zajmujących się danymi - tryb studiów

  • Opcja 1: 5-dniowe szkolenie publiczne
  • Opcja 2: szkolenie w przedsiębiorstwie

Nauka danych dla nie-naukowców danych - dlaczego?

Analiza danych stała się kluczowa dla wielu decydentów biznesowych. Dzięki nowym, wydajnym i niedrogim narzędziom dostępnym na rynku, coraz więcej ludzi biznesu odkrywa, że ​​są upoważnieni do zrobienia czegoś inteligentnego za pomocą swoich danych. W rezultacie wiele firm ma już wielu wartościowych superużytkowników. Ich hybrydowa rola wypełnia lukę pomiędzy wysokim poziomem, technicznym Data Scientist i bardziej zorientowanym na biznes analitykiem danych.

W tym wyjątkowym 5-dniowym szkoleniu zyskujesz wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania niektórych funkcji analitycznych tradycyjnie zarezerwowanych dla Data Scientists.

Data Scientists - ogólnoświatowy niedobór

Zapotrzebowanie na Data Scientists nadal rośnie poza podażą. Firmy wszelkiego rodzaju odczuwają dotkliwy brak wyszkolenia Data Scientists dzisiaj. Umożliwienie przedsiębiorcom samodzielnego wykonywania wielu analiz danych pozwala wysoko wykwalifikowanym pracownikom zajmującym się analizą danych skoncentrować się na rzeczach, które wymagają specjalistycznej wiedzy.

Jako użytkownik biznesowy / inny niż Data Scientist możesz osiągnąć sukces w tej krytycznej pozycji, ale tylko pod warunkiem posiadania odpowiednich narzędzi i procesów. Musisz mieć możliwość analizowania danych bez rozległej wiedzy technicznej na temat podstawowych aplikacji i infrastruktury IT. Samoobsługowe przygotowanie danych i zaawansowane narzędzia analityczne zapewnią ci możliwość wykonywania najważniejszych zadań związanych z łączeniem Big Data z problemami i możliwościami Twojej organizacji. Rosnący zestaw potężnych narzędzi samoobsługowych dostępnych na rynku sprawia, że ​​jest to możliwe.

Nauka danych dla osób spoza danych - kto powinien uczestniczyć?

Czy twoja podstawowa funkcja jest poza polem statystyk i analiz? Czy masz rolę specjalisty ds. Biznesu, czy jesteś analitykiem biznesowym, analitykiem danych lub członkiem Business Intelligence (BI) lub zespołem IT? Czy chcesz przećwiczyć samoobsługowe funkcje przygotowania danych SAS i łatwość użycia zaawansowanych analiz w eksploracji i wizualizacji danych? To jest szkolenie dla ciebie!

Opracowaliśmy unikalny 5-dniowy program nauczania, aby w konkretny sposób zaspokoić potrzeby szkoleniowe osób niebędących Data Scientists / użytkowników biznesowych. Jeśli chcesz nauczyć się nowych metod i korzystać z nowych narzędzi, niezależnie od tego, czy obecnie korzystasz z oprogramowania SAS, dołącz do tego 5-dniowego szkolenia dla osoby spoza Data Scientist.

Nauka danych dla osób niebędących Data Scientistami - w firmie

Przy co najmniej 5 osobach szkolenie wewnętrzne może być najlepszym wyborem. Szkolenie wewnątrz firmy ma wiele zalet. To:

  • oszczędza czas i pieniądze
  • umożliwia trenowanie w zaciszu własnego środowiska pracy
  • Odbędzie się w terminie wybranym przez Ciebie i dogodnym dla Ciebie
  • Wrażliwe kwestie mogą być otwarcie omawiane, ponieważ nie ma obecnych osób postronnych

Nauka danych dla osób niebędących Data Scientistami - warunki wstępne

Jako uczestnik szkolenia Data Science dla osób niebędących Data Scientistami, powinieneś posiadać solidną wiedzę w zakresie domeny biznesowej i znać zasady pracy z danymi. Nie jest wymagana znajomość programowania. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie SAS. Podstawowe zrozumienie statystyki i chęć uczenia się to wszystko, czego potrzebujesz. Zapewnimy dostęp do materiałów do nauki online przed szkoleniem, aby pomóc Ci zacząć.

Nauka danych dla osób spoza Data Scientists - czego się dowiesz?

Po 5-dniowym szkoleniu będziesz mógł wykonywać główne zadania związane z danymi dla innych niż naukowiec danych za pomocą funkcji SAS Visual Analytics typu "wskaż i kliknij": dostęp do danych i manipulowanie danymi, eksploracja danych za pomocą analiz i budowanie modele prognostyczne. Dowiesz się, jak:

  • ładuj dane z różnych formatów
  • przygotować dane do analizy
  • analizować dane za pomocą efektywnej wizualizacji danych
  • budować i porównywać narzędzia do eksploracji danych

Nauka danych dla osób niebędących Data Scientistami - liczba uczestników

Ze względu na interaktywny charakter tego szkolenia i optymalizację korzyści wynikających z różnych ćwiczeń, ograniczamy liczbę uczestników.

Nauka danych dla osób niebędących naukowcami zajmującymi się danymi - poziom szkolenia

Szkolenie w zakresie danych dla osób spoza danych naukowców odbędzie się na poziomie licencjata.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w International Management Forum Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
5 dni
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,475 EUR
(Bez VAT) za osobę. Opłata obejmuje wszystkie obiady, kawę / herbatę oraz materiały szkoleniowe (online).
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa