Nauka o chińskiej szkole letniej

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Nauka o chińskiej szkole letniej

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

china studies letniej szkole

PRZEGLĄD

  • Wczasy w Chinach, ale nie wiesz od czego zacząć?
  • Studiowanie Chin i chcąc doświadczyć lokalną kulturę?
  • Szukasz ciekawej letniego programu studiów z dobrym jedzeniem, ciekawych miejsc do odwiedzenia i wielkiej firmy?

XJTLU Badania Chiny Letnia Szkoła to miejsce, pole do naśladowania, a doświadczenie, które można uzyskać. Kurs akademickiego w sercu tegorocznej letniej szkoły, uczy się w trybie intensywnym, jest zmiana społeczna w Chinach.

Szkoła letnia, który trwa od soboty do soboty 1 29 lipca 2017, będzie można dostać się do Xi'an, Chengdu i Hangzhou, a także wprowadzenie do Suzhou, domu XJTLU.

Xi'an jest znany jako starożytnej chińskiej obudowie kapitałowej, między innymi skarbami, Armia Terakotowa. Chengdu słynie z pikantnych potraw i pandy. Suzhou jest długoterminowe centrum kultury Chin, która słynie z jedwabiu, ogrody, kanały, malowania i rzeźbienia w drewnie.

CECHY

To oczywiście dotyczy najważniejszych zmian przeszły przez chińskiego społeczeństwa od początku reform i strategii otwartości w 1978 roku. Umieszczenie tych zmian w perspektywie historycznej Koncentruje się ona na trzech szerokich tematów, z których każdy jest rozpatrywanych Głębokość: klas społecznych; zróżnicowanie regionalne; równość. Wszystkie trzy są ustawione w historycznym kontekście pojawienia się Chin jako rosnącej międzynarodowej siły gospodarczej i politycznej. Kurs doprowadzić uczniów do zabytków w Suzhou, Hangzhou, Xi'an i Chengdu. Prace na trzech szerokich tematów pójdą podobny wzór, obejmujący wykłady, grup dyskusyjnych, poszukiwania lokacji i praktyczne projekty.

UCZYĆ CHINSKIEGO

Nie będzie możliwości, aby nauczyć się chińskiego podczas Letniej Szkoły, choć bez wcześniejszej wiedzy o Chinach jest konieczne. Lektoraty będą dostarczane przez większość dni i chiński nauczyciel języka będzie towarzyszyć szkoły letniej.

LETNIA SZKOŁA PRACOWNICY

Profesor David Goodman jest kierownikiem Zakładu Studiów Chinach XJTLU. Kolega Akademii Nauk Społecznych w Australii oraz Ministerstwa Edukacji ChRL Distinguished Overseas Academic Jego badania koncentrują się na przemian społecznych i politycznych w Chinach od 1900 roku, szczególnie na poziomie lokalnym.

Jean Louis Rocca jest czołowym europejskim socjologiem Chin. Pracuje w Sciences Po w Paryżu, uczy również na Uniwersytecie Tsinghua.

KREDYTY GAIN

Oczywiście mogą być brane na kredyt na innych uczelniach, co odpowiada jednej ósmej obciążeniem uczenia studentów w pełnym wymiarze godzin w roku akademickim. Dalsze szczegóły dotyczące oceny są dostępne na życzenie.

Podróż i zakwaterowanie

Podróż i zakwaterowanie są organizowane przez Szkoły Letniej. Będziesz być spełnione na lotnisku w Szanghaju i wniesiona do Suzhou. Koszty podróży i zakwaterowania są wliczone w czesne.

Wiedza i umiejętności

  • Dowiedz się więcej o historycznym kontekście pojawienia się Chin jako rosnącej międzynarodowej siły gospodarczej i politycznej
  • Weźmy chińskie lekcje i nauczyć się mówić jednym z najważniejszych na świecie języka
  • Poznaj nowych ludzi z całego świata i rozwijać swoje umiejętności w zakresie komunikacji międzykulturowej.

Opłaty

RMB 20.000 (ok. USD $ +3.300), z wyłączeniem podróży do iz Chin. Opłata obejmuje podróż w Chinach, zakwaterowanie, opłaty za wstęp (do interesujących miejsc) oraz czesnego.

JAK STOSOWAĆ

Wnioski należy składać za pośrednictwem naszego systemu zgłoszeniowego on-line:

  • Kliknij / wybierz łącze APPLY
  • Załóż konto lub zalogować się do istniejącego konta
  • Wypełnij aplikację

Gdy konto aplikacja pomyślnie utworzony, wprowadź wszystkie informacje wymagane w formularzu zgłoszeniowym dokładnie i upewnij się, że informacje podane są poprawne, kompletne i aktualne. Przesłać wymagane dokumenty do odpowiednich pól.

Możesz zalogować się, aby wyświetlić swój formularz w dowolnym czasie i przesyłać wszelkie pozostałe dokumenty.

Uwaga: Termin składania wniosków upływa 20 maja 2017 r.

Zaleca się przyjazd do Chin przez Szanghaj. Nasze Biuro Międzynarodowe pomoże uzyskać wizy i spotka się z Państwem w dniu przyjazdu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Ostatnia aktualizacja December 8, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 tygodnie
Price
Cena
20,000 CNY
Locations
Chiny - Suzhou, Jiangsu
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Chiny - Suzhou, Jiangsu
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą