Przeczytaj oficjalny opis

Francuski Summer Camps

Oferujemy mnóstwo atrakcji rozwiązania dla młodych osób pragnących spędzić lato nauki języka francuskiego.

Oferujemy kursy francuskiego w Paryżu i Biarritz we Francji, a także w Montreux w Szwajcarii i Leysin. Dzięki wysokiej jakości kursów każdego ranka, nasze lekcje skoncentrowane na aktywnym praktyce języka pozwalającego na szybki postęp w umiejętnościach komunikacyjnych. Jest to idealne rozwiązanie, gdy w połączeniu ze sportowymi, aktywność pakowane popołudniami i wieczorami!

Biarritz, Francja

Znajduje się 13 km na południe wschód od Biarritz, nasz ośrodek kurs jest w uroczej miejscowości Basków św Pee-sur-Nivelle, blisko do plaży i do góry.

Leysin-Juniors, Szwajcaria

Zapewniając idealne warunki dla francuskiego kurs językowy dla młodzieży, nasz „Le Central-Résidence” centrum kurs znajduje się rzut kamieniem od głównego dworca kolejowego w Leysin.

Leysin-Teens, Szwajcaria

„Le Central-Résidence” centrum kurs jest blisko do dworca kolejowego i oferuje nowoczesne udogodnienia, które są dobrze dostosowane do letniego obozu językowego.

Montreux-Riviera, Szwajcaria

Położony w samym sercu Montreux, w pobliżu dworca kolejowego i zaledwie kilka kroków od pięknych promenad wzdłuż Jeziora Genewskiego, nasz ośrodek Kurs jest nowoczesny i przytulny.

Paris-Igny, Francja

Wspaniale się w pięć-hektarowego parku, nasz „Saint Nicolas” centrum kurs znajduje się w odległości 40 minut dojazd do centrum stolicy.

o francuskim

  • Francuski jest językiem urzędowym w 29 krajach.
  • Ponad 200 milionów ludzi mówi po francusku na pięciu kontynentach.
  • Francuski jest językiem międzynarodowym od gotowania, mody, teatru, plastyki, tańca i architektury.
  • Jest językiem urzędowym wielu organizacji międzynarodowych, w tym Organizacji Narodów Zjednoczonych, Unii Europejskiej, NATO, WTO i Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża.
Francuski Summer Camps

Dlaczego uczyć się francuskiego?

Istnieje wiele powodów, aby uczyć się francuskiego! Jako języka międzynarodowego wielu działań twórczych, takich jak mody, teatru i gotowania, francuski może otworzyć wiele drzwi. Jest to łatwy język do nauki i jest dobrym fundamentem, z którego można odebrać inne języki takie jak hiszpański czy włoski. Będąc w stanie zrozumieć Francuzów może zaoferować alternatywne spojrzenie na świat.

Program prowadzony przez:
Francuski

Zobacz 5 więcej kursów w Alpadia Language Schools »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
750 EUR
od
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń