Przeczytaj oficjalny opis

1

Dowiedz się, jak stać się nauczycielem na niestacjonarnych kwalifikacji nauczycielskich. Twoja kariera nauczanie jest w bezpiecznych rękach, kiedy uczysz się z nami.

Nasze wyniki mówią same za siebie. Wskaźniki sukcesu dla większości naszych kursów są wyższe niż krajowa benchmarku. Kursy oferowane są z City and Guilds, Cambridge ESOL i Canterbury Christ Church University (CCCU)Te zostały sklasyfikowane Wybitny w ostatniej inspekcji CCCU w Ofsted.

Istnieje wiele powodów, dla których nauczanie jest coraz bardziej popularnym wyborem kariery dla wielu wykwalifikowanych i utalentowanych ludzi. Nauczanie jest jednym z najbardziej dochodowych zawodów i zapewnia użytkownikom możliwość interakcji z ludźmi w każdym wieku i tła, oferuje wspaniałe perspektywy kariery i możliwości rozwoju poza konkurencyjnych korzyści finansowych.

Kensington and Chelsea College oferuje kursy, które pomogą Ci przejść do nauki i rozwijania swoich umiejętności w klasie.

Oferujemy naukę kursy dla tych, którzy chcą się nauczyć języka angielskiego mówiących innymi językami lub dla tych, którzy chcieliby uczyć się w sektorze kształcenia ustawicznego. Wszystkie programy umożliwi studentom postęp w kierunku Wykwalifikowanego nauczyciela Learning and Skills (QTL) i otworzyć bramę do zatrudnienia w nauczaniu dorosłych.

Opis przedmiotu

Nagroda Poziom 4 w Digital Learning dla nauczycieli to kurs w niepełnym wymiarze czasu, który wprowadzi Cię w zakresie technologii nauczania. Kurs pomoże Ci rozwinąć umiejętności potrzebne, aby zaplanować swoje kursy z integracją technologii uczenia się w swoim nauczaniu i upoważnić swoich uczniów, by stać alfabetyzacji cyfrowej. Raport FELTAG i badania zidentyfikowały szereg czynników, które dotychczas uniemożliwiały przyjęcie na szeroką skalę i innowacyjne wykorzystanie nowych i pojawiających się technologii cyfrowych. Kurs ten ma na celu wyeliminowanie tych trudności i ułatwić nauczycielom transformacji i zwiększenia uczenia z wykorzystaniem technologii.

Kurs jest oceniana i dostarczane za pomocą różnych metod blended learning, razem z twarzą w twarz i e-learning.

Kto to oczywiście jeśli za?

Każdy, obecnie zatrudniony jako trener / nauczyciel / wykładowca, który aspiruje do integracji technologii uczenia się w klasie.

Wymagania kwalifikacyjne

  • Właściwe umiejętności ICT i zdolność do wykazania tych.
  • Dobry poziom języka angielskiego (odpowiednik poziomu 2 - kwalifikacje nie są niezbędne)

Zawartość kursu

Nagroda składa się z czterech jednostek i ma wartość 11 punktów. Jednostki będą obejmować:

  • Curriculum Dostawa Korzystanie Technologia uczenia
  • Curriculum Planowanie użycia Learning Technologies
  • Rozwijanie umiejętności i cyfrowe Technologia uczenia Toolkit
  • Nauka technologii w kontekście nauczania i uczenia się
  • Campus: Kensington i Chelsea Centre
  • Times: Wto 17:30 - 21:00 LUB
  • Times: Czw 13:00 - 16:30
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
20 tygodnie
Zaoczne
Cena
770 GBP
Pełna opłata £ 770
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń