Przeczytaj oficjalny opis

1

Dowiedz się, jak stać się nauczycielem na niestacjonarnych kwalifikacji nauczycielskich. Twoja kariera nauczanie jest w bezpiecznych rękach, kiedy uczysz się z nami.

Nasze wyniki mówią same za siebie. Wskaźniki sukcesu dla większości naszych kursów są wyższe niż krajowa benchmarku. Kursy oferowane są z City and Guilds, Cambridge ESOL i Canterbury Christ Church University (CCCU)Te zostały sklasyfikowane Wybitny w ostatniej inspekcji CCCU w Ofsted.

Istnieje wiele powodów, dla których nauczanie jest coraz bardziej popularnym wyborem kariery dla wielu wykwalifikowanych i utalentowanych ludzi. Nauczanie jest jednym z najbardziej dochodowych zawodów i zapewnia użytkownikom możliwość interakcji z ludźmi w każdym wieku i tła, oferuje wspaniałe perspektywy kariery i możliwości rozwoju poza konkurencyjnych korzyści finansowych.

Kensington and Chelsea College oferuje kursy, które pomogą Ci przejść do nauki i rozwijania swoich umiejętności w klasie.

Oferujemy naukę kursy dla tych, którzy chcą się nauczyć języka angielskiego mówiących innymi językami lub dla tych, którzy chcieliby uczyć się w sektorze kształcenia ustawicznego. Wszystkie programy umożliwi studentom postęp w kierunku Wykwalifikowanego nauczyciela Learning and Skills (QTL) i otworzyć bramę do zatrudnienia w nauczaniu dorosłych.

Opis przedmiotu

Kensington & Chelsea College wprowadziły nagrodę torów szybko w kształcenie i szkolenie dla tych, którzy zamierzają być nauczyciele, trenerzy lub instruktorzy dorosłych. Kurs nadaje się również dla tych, którzy obecnie zajmują takie role i chcą poprawić swoją praktykę. W "mieszane" metoda dostawy (3 dni w domu rozłożona na okres 8-9 tygodni w połączeniu z nauki on-line) okazał się bardzo popularnym rozwiązaniem dla tych, którzy mają trudności z udziału klasę cotygodniowym należytym zobowiązań osobistych. Ten City & Guilds Kurs akredytowany jest oferowana Level 3 i jest minimalnym wymogiem dla tych, nauczanie w zakresie świadczenia finansowane publicznie.

  • Campus: Kensington Centre
  • Times: pt 09:30 - 13:30
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
Cena
756 GBP
Pełna opłata £ 440; Non-EU Opłata £ 756
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń