Nagroda Fundacji W Teologii

St John's College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Nagroda Fundacji W Teologii

St John's College

Ten nowy roczny kurs w niepełnym wymiarze godzin jest specjalnie przeznaczony dla osób, które wcześniej nie studiowały na uniwersytecie. Jest on zatwierdzany przez Uniwersytet w Durham w ramach programu Common Awards i jest wprowadzeniem na poziom 4 do licencjatu z teologii, posługi i misji.

Wiemy, że wielu potencjalnych studentów ma niewielkie lub żadne wykształcenie akademickie i poszukuje kursu dostępnego i angażującego. W niniejszej Nagrodę upewniamy się, że słowa kluczowe i pojęcia są wyjaśnione i nie zakłada się wcześniejszej teologicznej nauki.

Wszystkie materiały do ​​nauki są dostarczane online, więc niektóre umiejętności informatyczne są konieczne. Będziesz współpracować z wyznaczonym osobistym nauczycielem i będziesz miał możliwość porozmawiania z innymi uczniami przez Internet, dzięki czemu możliwe będzie przeprowadzanie tego kursu w dowolnym miejscu na świecie w czasie i tempie, które Ci odpowiadają. Ponadto, w zależności od liczby na kursie, będziemy oferować niektóre sesje badawcze wieczorem lub w weekendy dla tych, którzy mogą wziąć udział - nie jest to wymaganie, ale szansa na poprawę nauki.

Po ukończeniu uczniowie mogą zdecydować się na przejście do świadectwa HE lub dyplomu HE i ewentualnie BA (Hons). Nagroda jest idealna dla tych, którzy chcą rozpocząć zgłębianie teologii chrześcijańskiej jako przedmiotu akademickiego stosowanego bezpośrednio do życia.

Jeśli chciałbyś omówić treść lub przydatność tego kursu, skontaktuj się z dr. Johnem Tomlinsonem, dyrektorem studiów.

Moduły nagród Fundacji

W ramach nagrody Fundacji będziesz studiować trzy moduły. Podstawowe moduły dotyczące studiów biblijnych oraz ministerstwa i misji w kontekście są podstawowymi wprowadzeniami do kluczowych wierzeń i praktyk chrześcijańskich. Zostaniecie zapoznani z naukową interpretacją biblijną i doświadczeniem, w jaki sposób teksty odnoszą się do współczesnego życia. Będziesz badać społeczność lub zbór i zastanowić się nad doświadczeniem i praktyką misji w kontekście. Następnie możesz wybrać moduł o chrześcijańskiej doktrynie lub rozwoju człowieka, ucząc się krytycznie odnosić współczesne pojęcia do chrześcijańskiej tradycji.

Ocena różni się w zależności od modułu i obejmuje przydziały, tworzenie zasobów, refleksje i portfolia. Twój osobisty opiekun pomoże Ci przygotować się do nich i udzieli ci porady, jak rozwijać swoją naukę. Każdy moduł zostanie oznaczony i przyczyni się do ogólnej oceny nagrody.

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat modułów lub oceny.

Jak złożyć wniosek

Wnioski o przyjęcie do tego kursu są przyjmowane w dowolnym momencie, ale każdego roku zapisujemy nowych studentów na jesień. Poprzednie niezbędne kwalifikacje obejmują 1 poziom A lub równoważne lub odpowiednie doświadczenie życiowe. Po zaakceptowaniu twojego wniosku otrzymasz opiekuna, który poprowadzi Cię przez twoje studia. Będziesz mieć również dostęp do naszej internetowej witryny Moodle z materiałami do nauki, forami, formularzami opinii i szczegółowymi informacjami na temat oceny dla każdego modułu. Po prostu wypełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij go e-mailem na adres registry@stjohns-nottm.ac.uk.

W ramach procesu składania wniosków studenci z zagranicy będą musieli dostarczyć dowody, że jakiekolwiek wcześniejsze studia zagraniczne / edukacja są porównywalne z kwalifikacjami brytyjskimi. Można to zrobić poprzez NARIC href = "https://www.naric.org.uk/naric/Individuals/Default.aspx

NARIC może również dostarczyć dowód oceny języka angielskiego, który jest wymogiem Uniwersytetu Durham dla każdego, którego pierwszym językiem nie jest angielski. Wymagania dla studiów licencjackich i podyplomowych href = "https://www.dur.ac.uk/learningandteaching.handbook/1/3/3/1/

Opłaty 2018/19

Utrzymujemy nasze opłaty konkurencyjne, ponieważ chcemy, aby wiele osób miało dostęp do wszystkich naszych kursów. W 2018/19 roczna opłata za Nagrodę Fundacji wynosi 1860 £. Obejmuje to opiekuna na odległość, zajęcia lub grupy, materiały online i sprawdzanie uniwersytetu.

Oferujemy 5% zniżki dla wszystkich, którzy zgłoszą i zapłacą roczną opłatę do 31 sierpnia. Zmniejsza to roczną opłatę z 1860 £ do 1767 £.

Dla osób o mniejszym budżecie oferujemy płatność w ratach. Za Nagrodę Fundacji zapłacisz 620 £ do 31 sierpnia, 620 £ do 31 grudnia i 620 £ do 31 marca.

Niestety, nie możemy zaoferować zwrotu pieniędzy, jeśli opuścisz kurs w ciągu roku. W szczególnych okolicznościach można jednak odpocząć od studiów, z zastrzeżeniem opłaty za odroczenie w wysokości 80 £ i powrotu na kurs w następnym roku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 30, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
1 rok
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
1,860 GBP
Information
Deadline
Sierp. 31, 2018
Locations
Wielka Brytania - Nottingham, England
Data rozpoczęcia: Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Sierp. 31, 2018
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - Nottingham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Sierp. 31, 2018
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Price
Roczna opłata