Jeśli chcesz zdobyć muzykalność i umiejętności biznesowe, aby pracować jako profesjonalny muzyk lub wokalista, to ten stopień fundacji oferowany we współpracy z Nottingham Trent University jest dla Ciebie!

ZBUDUJ SKŁAD

Zaangażujesz się w różnorodne projekty kompozycji i aranżacji, pracując samodzielnie i wspólnie z innymi. Będziesz także komponował utwór muzyczny do mediów wizualnych.

TWORZENIE UMIEJĘTNOŚCI REJESTRACYJNYCH

Dowiedz się, jak skutecznie pracować w środowisku studyjnym, pracując z innymi muzykami, inżynierami dźwięku i producentami. Zyskasz również zrozumienie rozwoju technologii nagrywania i tego, jak wpłynęło to na muzykę.

ZWIĘKSZ SWÓJ MUZYKANIE

Skoncentrujesz się na rozwijaniu umiejętności muzykowania, w tym czytania wzroku, umiejętności słuchania i improwizacji. Będziesz występował w różnych sytuacjach, zarówno solo, jak iw grupach, i zintegrujesz wykorzystanie technologii w celu zwiększenia wydajności.

INTERAKCJA Z PRZEMYSŁEM MUZYCZNYM

Poznasz współczesny przemysł muzyczny, pracując na zleceniach od klientów i na samodzielnych projektach, które rozwiną Twoją branżową praktykę.

Powody, aby nas wybrać

 • Zrealizowany we współpracy z Uniwersytetem Roku 2017, Nottingham Trent University (NTU), który ma doskonałą satysfakcję i wskaźniki zatrudnienia.
 • Praktyczne, zawodowe treści. Stopnie naukowe są mniej "akademickie" niż pełne stopnie naukowe.
 • Elastyczne opcje nauki - możesz odskakiwać i wskakiwać.
 • Możesz doładować w pełni stopień z Nottingham Trent University, który może doprowadzić do uzyskania tytułu Masters.
 • Wymagania wstępne są niższe niż dla pełnego stopnia - 64 punktów UCAS, które są wynikiem zaliczenia / zaliczenia / zasługi na dyplomem rozszerzonym na poziomie 3 RSL lub BTEC.
 • Praktyka branżowa jest integralną częścią obu programów z unikalnymi możliwościami branżowymi
 • Skorzystaj z możliwości bycia studentem w NTU, w tym członkostwa w związkach studenckich i dostępu do bibliotek internetowych.
 • Dedykowana biblioteka w każdym centrum.
 • Środowiska zawodowe i prowadzone przez profesjonalistów z branży.
 • Standardowe wyposażenie przemysłowe.

Rozwiń swoją kreatywną karierę

Wybór stopnia fundacji Music Performance to świetny sposób na przełamanie gałęzi kreatywnych.

Sektor kreatywny jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów brytyjskiej gospodarki i jest wspaniałym i ekscytującym miejscem do pracy.

Ten stopień fundacji może prowadzić do:

 • Doładowany roczny kurs prowadzący do uzyskania pełnego stopnia licencjata, a następnie do Mastersa, jeśli chcesz.
 • Zatrudnienie lub samozatrudnienie w branżach twórczych. Może to być niezależny muzyk, lub może być w innej dziedzinie przemysłu muzycznego lub twórczego.
 • Kreatywna wyższa praktyka zawodowa jako odskocznia do pracy.

Rok I Moduły

KOMPOZYCJA

TECHNIKI PERFORMANCE (40 kredytów)
Ten moduł ma na celu rozwinięcie twoich technik wydajności, skupiając się na kilku kluczowych obszarach. Rozwiniesz kompetencje techniczne w zakresie gry na instrumencie poprzez badanie współczesnych technik wykonania, rozwijanie umiejętności czytania wzroku, a także umiejętności słuchania i improwizacji. Będziesz rozwijać swoje umiejętności jako wykonawca w kontekście solowym i grupowym, biorąc pod uwagę komunikatywny charakter występu muzycznego, twoją relację z publicznością i odkrywanie środowiska wykonawczego.

Moduł ten zajmuje się również różnymi technicznymi wymaganiami występującego muzyka, w tym konserwacją instrumentu. Przeprowadzisz badania, aby poinformować rozwijające się umiejętności praktyczne, co pozwoli ci docenić współczesne teorie i techniki.

PRAKTYKA REJESTRACJI STUDIO (20 punktów)
Nowe technologie umożliwiają większej liczbie muzyków nagrywanie własnej muzyki i własnej produkcji. Jednak zdolność muzyków do skutecznego komunikowania myśli i pomysłów dotyczących ich pracy z inżynierami dźwięku i producentami jest wciąż nieocenionym atutem. Rozwiniesz swoje zrozumienie praktyk nagrywania dźwięku, aby pomóc Ci w przyszłej karierze jako profesjonalny muzyk. Zapoznasz się również z historycznym rozwojem technologii nagraniowej i jej wpływem na style muzyczne, a także szerszym wpływem na społeczeństwo i kulturę.

PRZEMYSŁ MUZYCZNY (20 punktów)
Będziesz rozwijać wiedzę i rozumieć, w jaki sposób zmiany w branży wpływają na trendy konsumenckie i praktyki pracy. Moduł koncentruje się głównie na rozwoju jako wschodzący profesjonalista, więc będzie silny nacisk na zakończenie pracy dla klientów w ramach swojego badania. Zostaniesz również zapoznany z naciskiem na pracę dla klientów poprzez wypełnienie briefu klienta na żywo. Celem jest zdobycie praktycznego doświadczenia w zakresie umiejętności i atrybutów potrzebnych do zatrudnienia w branży.

Moduły II roku

MUZYKA, TECHNOLOGIA

ZAWIERAJĄC MUZYKĘ NA WIZUALNE MEDIA (20 kredytów)
Kompozytor dla mediów wizualnych musi umieć współpracować, kierując się wskazówkami innych w rozwoju ich pracy. Ważne jest również zrozumienie wpływu muzyki na emocje i pisania muzyki, która poprawia wrażenia wizualne. Poznasz zastosowanie narzędzi kompozycyjnych do określonych tematów, takich jak horror, romans, dramat, smutek, napięcie i komedia. Istnieje silny nacisk na krytyczne myślenie i refleksję poprzez badanie szerokiej gamy komercyjnych prac kompozycyjnych i analizy własnej pracy.

KONTEKSTOWE STUDIA W MUZYCE (20 punktów)
Muzyka jest integralną częścią życia codziennego w różnych kulturach i społeczeństwach. Pod wieloma względami muzyka stanowi podstawę ludzkiego doświadczenia. Muzyka może przekraczać bariery językowe i kulturowe. Może mieć wpływ na tożsamość indywidualną i społeczną, politykę, modę i technologię. Moduł ten zachęca do zbadania historycznego znaczenia muzyki i jej wpływu na globalne kultury i społeczeństwa. Będziesz także studiował podstawowe aspekty psychologii muzyki i jej wpływ na ludzki mózg pod względem emocjonalnej reakcji na muzykę i dźwięk.

PRAKTYKA PRZEMYSŁOWA (20 punktów)
Podejmiesz odpowiednie samodzielne projekty, pracując wspólnie nad pracą twórczą, umożliwiając bezpośrednie zastosowanie wiedzy i umiejętności zdobytych w trakcie programu w kontekście miejsca pracy. Moduł ten ma na celu rozwinięcie ogólnego profesjonalizmu i dostarczenie wiedzy i zasobów umożliwiających rozpoczęcie kariery w branżach kreatywnych.

Zdobądź doświadczenie w branży

Bycie w Access to o wiele więcej niż tylko kurs. Będziesz miał okazję zapoznać się z doświadczeniami z branży muzycznej i twórczej.

Oto niektóre z możliwości, z których możesz skorzystać:

 • WYDARZENIA: Będziesz miał niepowtarzalne okazje do zaprezentowania swojej pracy. Obejmują one od lokalnego koncertu do szansy występu na festiwalowej scenie podczas imprez takich jak Latitude zorganizowanych przez partnera, Festival Republic.
 • MUSIC GLUE: Music Glue to globalna platforma typu direct-to-fan, z której korzysta 26 000 artystów na całym świecie, aby sprzedawać bilety, towary, muzykę i bardziej bezpośrednio do odbiorców z jednej, dostosowywanej strony internetowej.
 • DISTRIBEAT: Partnerstwo ze światową firmą dystrybucyjną Distribeat, która pozwala sprzedawać muzykę przez wszystkie główne sklepy internetowe, w tym iTunes.
 • MASTERCLASSES: Access promuje klasy mistrzowskie w branży przez artystów reprezentowanych przez Tri-Tone i 19:00 Management. Umożliwiają one uzyskanie porady i wskazówek od pracujących muzyków i producentów.
 • TWINEM: Wszyscy nasi studenci otrzymują bezpłatne członkostwo w Sznurka, która jest platformą online pozwalającą kreatywnym ludziom na współpracę przy projektach i zarabianie pieniędzy!
 • FOCUSRITE: Access jest dumny ze swojej współpracy z Focusrite. Będziesz miał szansę dostać ponad 500 £ DARMOWEJ wtyczki audio Focusrite, wspierane przez specjalne warsztaty Focusrite.

UZYSKAĆ ​​KWALIFIKACJĘ

Po pomyślnym ukończeniu otrzymasz uznawane kwalifikacje, które możesz dodać do swojego kreatywnego CV:

 • Stopień fundamentalny w audio
 • Możesz podwyższyć swój stopień naukowy do stopnia licencjata, biorąc roczny doład w Nottingham. To może prowadzić do mistrzów, jeśli chcesz.
 • Nottingham Trent jest Uniwersytetem Roku 2017.
 • 94% absolwentów i 95% absolwentów studiów podyplomowych jest zatrudnionych lub zaangażowanych w dalsze studia sześć miesięcy po wyjeździe.
 • 93% uczniów poleciłoby studiowanie w NTU.
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Access Creative College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
na rok.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Data końcowa
Czerwiec 30, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 30, 2020
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa