Music Foundation Foundation Degree

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 7

Opis programu

Jeśli chcesz zdobyć muzykalność i umiejętności biznesowe, aby pracować jako profesjonalny muzyk lub wokalista, to ten stopień fundacji oferowany we współpracy z Nottingham Trent University jest dla Ciebie!

ZBUDUJ SKŁAD

Zaangażujesz się w różnorodne projekty kompozycji i aranżacji, pracując samodzielnie i wspólnie z innymi. Będziesz także komponował utwór muzyczny do mediów wizualnych.

TWORZENIE UMIEJĘTNOŚCI REJESTRACYJNYCH

Dowiedz się, jak skutecznie pracować w środowisku studyjnym, pracując z innymi muzykami, inżynierami dźwięku i producentami. Zyskasz również zrozumienie rozwoju technologii nagrywania i tego, jak wpłynęło to na muzykę.

ZWIĘKSZ SWÓJ MUZYKANIE

Skoncentrujesz się na rozwijaniu umiejętności muzykowania, w tym czytania wzroku, umiejętności słuchania i improwizacji. Będziesz występował w różnych sytuacjach, zarówno solo, jak iw grupach, i zintegrujesz wykorzystanie technologii w celu zwiększenia wydajności.

INTERAKCJA Z PRZEMYSŁEM MUZYCZNYM

Poznasz współczesny przemysł muzyczny, pracując na zleceniach od klientów i na samodzielnych projektach, które rozwiną Twoją branżową praktykę.

Powody, aby nas wybrać

 • Zrealizowany we współpracy z Uniwersytetem Roku 2017, Nottingham Trent University (NTU), który ma doskonałą satysfakcję i wskaźniki zatrudnienia.
 • Praktyczne, zawodowe treści. Stopnie naukowe są mniej "akademickie" niż pełne stopnie naukowe.
 • Elastyczne opcje nauki - możesz odskakiwać i wskakiwać.
 • Możesz doładować w pełni stopień z Nottingham Trent University, który może doprowadzić do uzyskania tytułu Masters.
 • Wymagania wstępne są niższe niż dla pełnego stopnia - 64 punktów UCAS, które są wynikiem zaliczenia / zaliczenia / zasługi na dyplomem rozszerzonym na poziomie 3 RSL lub BTEC.
 • Praktyka branżowa jest integralną częścią obu programów z unikalnymi możliwościami branżowymi
 • Skorzystaj z możliwości bycia studentem w NTU, w tym członkostwa w związkach studenckich i dostępu do bibliotek internetowych.
 • Dedykowana biblioteka w każdym centrum.
 • Środowiska zawodowe i prowadzone przez profesjonalistów z branży.
 • Standardowe wyposażenie przemysłowe.

Rozwiń swoją kreatywną karierę

Wybór stopnia fundacji Music Performance to świetny sposób na przełamanie gałęzi kreatywnych.

Sektor kreatywny jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów brytyjskiej gospodarki i jest wspaniałym i ekscytującym miejscem do pracy.

Ten stopień fundacji może prowadzić do:

 • Doładowany roczny kurs prowadzący do uzyskania pełnego stopnia licencjata, a następnie do Mastersa, jeśli chcesz.
 • Zatrudnienie lub samozatrudnienie w branżach twórczych. Może to być niezależny muzyk, lub może być w innej dziedzinie przemysłu muzycznego lub twórczego.
 • Kreatywna wyższa praktyka zawodowa jako odskocznia do pracy.

Rok I Moduły

KOMPOZYCJA

TECHNIKI PERFORMANCE (40 kredytów)
Ten moduł ma na celu rozwinięcie twoich technik wydajności, skupiając się na kilku kluczowych obszarach. Rozwiniesz kompetencje techniczne w zakresie gry na instrumencie poprzez badanie współczesnych technik wykonania, rozwijanie umiejętności czytania wzroku, a także umiejętności słuchania i improwizacji. Będziesz rozwijać swoje umiejętności jako wykonawca w kontekście solowym i grupowym, biorąc pod uwagę komunikatywny charakter występu muzycznego, twoją relację z publicznością i odkrywanie środowiska wykonawczego.

Moduł ten zajmuje się również różnymi technicznymi wymaganiami występującego muzyka, w tym konserwacją instrumentu. Przeprowadzisz badania, aby poinformować rozwijające się umiejętności praktyczne, co pozwoli ci docenić współczesne teorie i techniki.

PRAKTYKA REJESTRACJI STUDIO (20 punktów)
Nowe technologie umożliwiają większej liczbie muzyków nagrywanie własnej muzyki i własnej produkcji. Jednak zdolność muzyków do skutecznego komunikowania myśli i pomysłów dotyczących ich pracy z inżynierami dźwięku i producentami jest wciąż nieocenionym atutem. Rozwiniesz swoje zrozumienie praktyk nagrywania dźwięku, aby pomóc Ci w przyszłej karierze jako profesjonalny muzyk. Zapoznasz się również z historycznym rozwojem technologii nagraniowej i jej wpływem na style muzyczne, a także szerszym wpływem na społeczeństwo i kulturę.

PRZEMYSŁ MUZYCZNY (20 punktów)
Będziesz rozwijać wiedzę i rozumieć, w jaki sposób zmiany w branży wpływają na trendy konsumenckie i praktyki pracy. Moduł koncentruje się głównie na rozwoju jako wschodzący profesjonalista, więc będzie silny nacisk na zakończenie pracy dla klientów w ramach swojego badania. Zostaniesz również zapoznany z naciskiem na pracę dla klientów poprzez wypełnienie briefu klienta na żywo. Celem jest zdobycie praktycznego doświadczenia w zakresie umiejętności i atrybutów potrzebnych do zatrudnienia w branży.

Moduły II roku

MUZYKA, TECHNOLOGIA

ZAWIERAJĄC MUZYKĘ NA WIZUALNE MEDIA (20 kredytów)
Kompozytor dla mediów wizualnych musi umieć współpracować, kierując się wskazówkami innych w rozwoju ich pracy. Ważne jest również zrozumienie wpływu muzyki na emocje i pisania muzyki, która poprawia wrażenia wizualne. Poznasz zastosowanie narzędzi kompozycyjnych do określonych tematów, takich jak horror, romans, dramat, smutek, napięcie i komedia. Istnieje silny nacisk na krytyczne myślenie i refleksję poprzez badanie szerokiej gamy komercyjnych prac kompozycyjnych i analizy własnej pracy.

KONTEKSTOWE STUDIA W MUZYCE (20 punktów)
Muzyka jest integralną częścią życia codziennego w różnych kulturach i społeczeństwach. Pod wieloma względami muzyka stanowi podstawę ludzkiego doświadczenia. Muzyka może przekraczać bariery językowe i kulturowe. Może mieć wpływ na tożsamość indywidualną i społeczną, politykę, modę i technologię. Moduł ten zachęca do zbadania historycznego znaczenia muzyki i jej wpływu na globalne kultury i społeczeństwa. Będziesz także studiował podstawowe aspekty psychologii muzyki i jej wpływ na ludzki mózg pod względem emocjonalnej reakcji na muzykę i dźwięk.

PRAKTYKA PRZEMYSŁOWA (20 punktów)
Podejmiesz odpowiednie samodzielne projekty, pracując wspólnie nad pracą twórczą, umożliwiając bezpośrednie zastosowanie wiedzy i umiejętności zdobytych w trakcie programu w kontekście miejsca pracy. Moduł ten ma na celu rozwinięcie ogólnego profesjonalizmu i dostarczenie wiedzy i zasobów umożliwiających rozpoczęcie kariery w branżach kreatywnych.

Zdobądź doświadczenie w branży

Bycie w Access to o wiele więcej niż tylko kurs. Będziesz miał okazję zapoznać się z doświadczeniami z branży muzycznej i twórczej.

Oto niektóre z możliwości, z których możesz skorzystać:

 • WYDARZENIA: Będziesz miał niepowtarzalne okazje do zaprezentowania swojej pracy. Obejmują one od lokalnego koncertu do szansy występu na festiwalowej scenie podczas imprez takich jak Latitude zorganizowanych przez partnera, Festival Republic.
 • MUSIC GLUE: Music Glue to globalna platforma typu direct-to-fan, z której korzysta 26 000 artystów na całym świecie, aby sprzedawać bilety, towary, muzykę i bardziej bezpośrednio do odbiorców z jednej, dostosowywanej strony internetowej.
 • DISTRIBEAT: Partnerstwo ze światową firmą dystrybucyjną Distribeat, która pozwala sprzedawać muzykę przez wszystkie główne sklepy internetowe, w tym iTunes.
 • MASTERCLASSES: Access promuje klasy mistrzowskie w branży przez artystów reprezentowanych przez Tri-Tone i 19:00 Management. Umożliwiają one uzyskanie porady i wskazówek od pracujących muzyków i producentów.
 • TWINEM: Wszyscy nasi studenci otrzymują bezpłatne członkostwo w Sznurka, która jest platformą online pozwalającą kreatywnym ludziom na współpracę przy projektach i zarabianie pieniędzy!
 • FOCUSRITE: Access jest dumny ze swojej współpracy z Focusrite. Będziesz miał szansę dostać ponad 500 £ DARMOWEJ wtyczki audio Focusrite, wspierane przez specjalne warsztaty Focusrite.

UZYSKAĆ ​​KWALIFIKACJĘ

Po pomyślnym ukończeniu otrzymasz uznawane kwalifikacje, które możesz dodać do swojego kreatywnego CV:

 • Stopień fundamentalny w audio
 • Możesz podwyższyć swój stopień naukowy do stopnia licencjata, biorąc roczny doład w Nottingham. To może prowadzić do mistrzów, jeśli chcesz.
 • Nottingham Trent jest Uniwersytetem Roku 2017.
 • 94% absolwentów i 95% absolwentów studiów podyplomowych jest zatrudnionych lub zaangażowanych w dalsze studia sześć miesięcy po wyjeździe.
 • 93% uczniów poleciłoby studiowanie w NTU.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Access Creative College is a national creative college that focuses on providing a creative alternative to sixth form or FE college for 16-18s, but welcomes older learners, as well.

Access Creative College is a national creative college that focuses on providing a creative alternative to sixth form or FE college for 16-18s, but welcomes older learners, as well. Pokaż mniej
Shoreditch , Birmingham , Manchester , Norwich , Bristol , Lincoln , York + 6 Więcej Mniej