Read the Official Description

Szkolenie modułowe Licencja handlowa pilota Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy chcą ujednolicić potrzeb z możliwościami. Trwające ponad ATPL zintegrowany kurs, ale wymaga mniej inwestycji, CPL szkolenia można podzielić na "modułów". Największą zaletą programu modułowego jest szkolenie dla kursów obowiązkowych składających zdobyć licencję ATPL zamrożone w dogodnym czasie.

Się po zaliczeniu przedmiotu studenci kwalifikują do działania jako prywatnego pilota lub współtwórców jedno / piloci na samolotach wielosilnikowych z zakresu JAA / EASA od uzyskania PPL i CPL / podczerwień / ME licencje.

"Prawda jest taka, że ​​czasami piloci linii lotniczych Opanowanie metalowe ptaki o wadze około 40 ton połowu się zazdrościć pływających poza nimi, grając dookoła jeziora, obracając się wokół drzewa i robi oszałamiające manewrów - bo nie mogą tego zrobić sami", Peter Moysidis, Instruktor szkolenia ab initio w Bałtyckim Akademii Lotniczej ".

Modułowy program szkolenia składa się z dwóch etapów kształcenia:

- Pierwszy etap - PPL szkolenie; - Drugi etap - CPL / IR szkolenie.

Szkolenia lotu:


Podstawowe szkolenie lot jest wykonywany w Aleksotаs lotniska w Kownie, znajduje się 100 km od centrum szkoleniowym BAA.

Studenci będą pełne łącznie: - 116 godzin - dla lotów z widocznością (VFR); - 51 godzin - tanie urządzenie (IFR); - 5 godzin - noc dla lotów z widocznością (NVFR); - 15 godzin - tanie CPL; - 13 godzin - tanie wielosilnikowych (MEP). - (5 godzin lotu IFR w zestawie)

See 3 more programs offered by Baltic Aviation Academy »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
805 godziny
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019