Przeczytaj oficjalny opis

1

Mamy międzynarodową renomę na wysokim poziomie studiów Modniarstwo które oferujemy. Wielu naszych studentów na kursach Modniarstwo zostały laureatami krajowych i międzynarodowych oraz przeszli odnieść sukces milliners zawodowych, pokazując prace na London Fashion Week i innych głośnych wystawach.

Kursy prowadzone są przez specjalistów branżowych w specjalistycznej pracowni Modniarstwo a nasi uczniowie są w stanie poczuć, jak to jest pracować jako modystka przez żywych projektów z branży. Poprzez nasze powiązania z wielu brytyjskich modniarek możemy ułatwić możliwości doświadczenia zawodowego dla tych, którzy chcą kontynuować Modniarstwo w karierze. Jesteśmy szczęśliwi mogąc zaoferować elastyczne programy studiów do indywidualnych potrzeb uczniów.

Opis przedmiotu

Te nowe materiały high-tech termo plastiku zrewolucjonizuje i zmieni sposób tworzenia Modniarstwo. Skupimy się na trzech najlepszych nowych materiałów i zbada swoje niezwykłe cechy i korzyści. Dowiedz się, jak zablokować korony, ronda i uczynić wykończenia. Jest szybki i łatwy w obsłudze, lekki i jego samoprzylepna (bez drutu, usztywniacz lub suszenie czas potrzebny) i forma utrzymuje swój kształt. Może być szyte ręcznie lub na maszynie, malowane, pokryte, wyciąć nożyczkami i jest wszechstronny.

Możliwości są nieograniczone, że dobrze nadają się do wszystkich form modniarstwo z najlepszych kapelusze rzeźbiarskich headpieces lekkich jak również tradycyjne korony i brzegi kapelusze. Są one również fantastyczne teatralnej modniarstwo i rekwizytów. Jest termoplastyczne dla wszystkich aplikacji, więc wybór odpowiedniej z nich jest krytyczny. Termoplastyczne mogą zredukować czas i materiały oraz zwiększyć zyski.

Proszę zabrać ze sobą: duże nożyczki domowe, fartuch z tworzywa sztucznego (opcjonalnie) opalarki (jeśli posiadasz), materiał do przykrywania linia plastik termo (odcinek jest najlepszy) wiążące Bias Silikon zauważony rękawice ogrodnicze (obcisłe) lub gumy i blokujące kołki i / lub powiązań (jeśli już je).

Zostanie dostarczony z tworzyw termoplastycznych - dodatkowe £ 50 jest wymagalny w klasie.

  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: Śr / Czw 16:00 - 21:00
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 tydzień
Zaoczne
Cena
340 GBP
Pełna opłata £ 100; Non-EU Opłata £ 340
Wg lokalizacji
Wg daty