59216_milan-2800114_640.jpg

Dlaczego Mediolan?

Moda jest w powietrzu w Mediolanie. Jako jedna z wielkich "czterech" stolików mody (wraz z Londynem, Nowym Jorkiem i Paryżem), Mediolan jest domem dla wielu domów mody high-end, takich jak Armani, Dolce & Gabbana, Miu Miu i wiele innych; i prawie wszystkie "duże nazwiska" są reprezentowane. Przygotuj się na inspirację w mediolańskich standardach elegancji i obsesji na punkcie stylu - od pasa startowego do ulicy.

Nasz program Fashion Design & Merchandising oferuje kompleksowe podejście do mody. Spotkaj się ze źródłami globalnych trendów w biznesie, projektowaniu, krawiectwie, tkaninach i materiałach, modelowaniu i marketingu. Dowiedz się o branży mody od lokalnych ekspertów i profesorów z najlepszych uniwersytetów w Mediolanie. Dołącz do Milanese projektowania i krawiectwo sceny poprzez praktyki kursy w profesjonalnych instytutach mody oferując praktyczne lekcje w odzieży i tworzenia akcesoriów.

Co będziesz studiować

Urozmaicaj swoje studia mody w wybranym programie we Włoszech we własnym zakresie. Kursy obejmują historię, naukę polityczną, literaturę, muzykę i wiele więcej.

W ramach tego doświadczenia raz w życiu możesz również zapisać się na praktykę związaną z modą i towarzyszyć akademickim seminarium, które pomaga kontekstualizować to, czego uczysz się praktycznie w miejscu docelowym.

Życie codzienne

Milan będzie twoją klasą. Wyobraź sobie projektowanie i używanie tkanin w klasie, a następnie uczestnictwo w pokazie na torach podczas Tygodnia Mody w ramach zajęć lub wizytę w siedzibach luksusowych domów mody i luksusowych po wykładach z zakresu biznesu, brandingu i merchandisingu z lokalnych eksperci w tej dziedzinie. Wszystko, co robisz w Mediolanie, będzie częścią twojego doświadczenia w nauce.

Chcemy, abyś czuła się jak w domu w Mediolanie, więc robimy wszystko, aby móc zintegrować się z życiem w mieście. Od mieszkalnictwa po zajęcia kulturalne, nasza praca polega na upewnieniu się, że masz najbardziej autentyczne studia za granicą.

Akademicy

Nasza misja jest prosta: zapewnić Państwu najlepszy program studiów za granicą - co obejmuje najwyższej jakości doświadczenia akademickie i kulturowe.

W Mediolanie pobierasz 15-19 kredytów w semestrze, a wszystkie kursy są warte 3 punkty kredytowe, chyba że podano inaczej.

Znajdujesz się również w wymaganym kursie języka włoskiego dostosowanym do poziomu biegłości. Kursy językowe prowadzone są w języku włoskim, a wszystkie inne kursy są prowadzone w języku angielskim lub włoskim.

Utwórz własne doświadczenie akademickie, wybierając następujące składniki wymagane i opcjonalne:

  • IES Abroad Kurs języka włoskiego (wymagane, 4 lub 6 kredytów)
  • Zajęcia z języka angielskiego prowadzone na uczelniach IES Abroad (nieobowiązkowo, po 3 punkty kredytowe)
  • Kursy dotyczące mody (w języku angielskim lub włoskim) w instytucjach partnerskich (opcjonalne, kredyty są różne)
  • Praktyka i seminarium (opcjonalnie, 3 punkty)
  • Usługi w zakresie nauki i semestru (opcjonalnie, 3 punkty)
  • IES Abroad Włochy Today Zaplanuj wybrane zajęcia (nieobowiązkowo, po 3 punkty kredytowe)

Niektóre kursy są wymagane.

Życie codzienne

Częś ć sprawiajĘ ..., że czujesz się jak w domu w Mediolanie stara się pomóc czuć się bezpiecznie i troszczyć się. Niezależnie od tego, czy jest to program przygotowawczy, dobrze zorganizowana i komfortowa siedziba, czy wycieczki po okolicy, które prowadzą cię do strajku - jesteśmy wszystkimi usługami studenckimi. To tylko jedna z rzeczy, o których znamy.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Włoski
IES Abroad

Zobacz 128 więcej kursów w IES Abroad »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
18,100 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń